UWAGA!
Minęło 1744 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Poszukuje tytułu pięciu filmów !!!!!! POMOCY !!!

  • Strona:
  • 1

Paola

  • gość

#1 2014-07-15 15:03

1.W filmie kobieta wprowadza się do nowego domu i poznaje tam właściciela sąsiedniego domu, który wynajmuje go rodziną. Dom jest pękny i nowoczesny. Tylko kiedy kobieta pozna już nową rodzine i oni również zadomowią się to dzieją się tam dziwne rzeczy, albo żona zabija męża , albo chcą się zabić lecz tylko się kaleczą i znęcają nad sobą. Na końcu kobieta odkrywa że to wszystko wina tego niby przemiłego właściciela domu , który go zaprojektował.Proszę Was pilllllss o pomoc w odnalezieniu tylułu !!

2.Kobieta(chyba po wyjściu za mąż) wprowadza się do domu i tam zaczyna ją coś straszyć.W dalszej części filmu znajduje jakieś stare pomieszczenie i tam znajduje szczątki ciemnoskurej kobiety, której duch domaga się o naszyjnik, który tej głównej bohaterce  podarował jej mąż(chyba) i po tym gdy nakłada naszyjnik na szczątki tej ciemnoskórej kobiety jej duch przestaje ją nachodzić.

3.Wydarzenia rozgrywają się w Azji. Rodowita azjatka (wiecie taka o żółtawym koloże skóry i skośnych oczach) zakocue się w białym mężczyźnie , który przyjechał tu chyba z Ameryki.Rodzina tej kobiety nie chcę aby ta spotykała się z białym mężczyzną, ale ona zakochana nadal się z nim spotyka. Niedługo po tym jej ukachany musi wyjechać do ojczyzny. Niedługo po jego wyjeździe dziewczyna dowiaduje się, że jest z nim w ciąży .Cala rodzina się od niej odwraca i wyrzuca ją z domu. Potem podczas porodu , który jest bardzo ciężki wzywają lekarza , który jak później się okazuje jest jej ojcem. Dziewczyna wychowuje dalej sama córkę i gdy jej corka dorasta do ich kraju przyjeżdrza jej ojciec o którym ona nie wie że jest jej ojcem.Poznają się i ta jego córka zakocuje się w nim i on w niej też, ale nie wiedzą, że on jest jej ojcem. Potem jakoś on ją zabiera do swoich bogatych posiadłości czy coć.

4. Kobieta po raz któryś tam z kolei rozwodzi się ze swoim kolejnym mężem i podczas tam tych całych spraw rozwodowych kobita ta zakochuje się w swoim prawniku , ale go cały czas powiecmy zwodzi .Wkońcu chyba tam wszystko się dobrze końvzy bo ona rozwiodła się z tym mężem i jest z tym swoim prawnikiem, którego kocha.

Proszę MEGA o tytuły tych czterech filmów. może chociazr jeden znacie to podajcie tyluł będe Wam ogromnie wdzięczna :DOceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1