UWAGA!
Minęło 522 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam piosenki (2006-7-8r)

  • Strona:
  • 1

blacktven

  • gość

#1 2016-11-14 05:44

Cześć , poszukuję od kilku lat pewnej piosenki ...a właściwie 2óch jedna z nich leciała w Trace TV w tamtych latach. Obydwie piosenki są gdzieś z tego okresu co w tytule.

Jedna z piosenek której bardzo szukałem to Róisín Murphy - You Know Me Better piszę by łatwiej było nakierować mniej więcej jaki okres to był :)

Pierwsza piosenka jakiej szukam ma dość wolne tempo , jest śpiewana przez kobietę która ma bardzo podobny głos do Adelle (też przekopałem jej piosenki i nic :( ) zwrotki są dość spokojnie natomiast refren jest o wiele głośniejszy bardziej energiczniejszy jeśli chodzi o muzykę.
W teledysku w pamięć zapadło mi ujęcie gdzie stały 2 konie (na pewno stały) i na jednym z nich śpiewała kobieta która śpiewała tę piosenkę. Pamiętam też że w teledysku  było ujęcie z inną panią , leżała na drodze a wokół niej były poukładanie chyba jakieś ...hmm owoce czy coś w tym stylu przypominające - pewnie się domyślacie co , było tez kilka innych scen w tym stylu. Pamiętam pod koniec refrenu było coś w stylu "So.. i Give Up" (tak przypomina adelle ale to nie to) i po tym takie "ha, HAAaaa"

Druga piosenka jakiej szukam (tez z tamtego okresu ale tak 2008/9) była z kolei podobna bardzo teledyskiem do Dire straits - Money For Nothing teledysk zrobiony tą samą technologią też z ujęciami jak "telewizor wciąga postacie" był także pies na teledysku. Jeśli chodzi o muzykę to dość żwawa, śpiewał facet grający na keyboardzie w teledysku i także w końcówce refreny zapamiętało mi się coś w stylu "Love it, oo O o" potem dochodziło jeszcze jakieś krótkie zdanie i potem tylko już sama muzyka do kolejnej zwrotki z jakby swego rodzaju jednym dźwiękiem na syntezatorze w tle.

Może komuś cuś świta ?:)Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1