Witam
Prosze o pomoc w znalezieniu reklamy.
Do tej pory myślałem ,że była to reklama Sony Ericssona k750 ,ale chyba jednak to nie to... 
Więc tak: Reklama raczej na pewno jakiejś elektroniki, (sony,sagem.. nie pamiętam
) ekran jest podzielony na dwie części (w pionie) -po jednej facet, po drugiej kobieta, noc, pomieszczenie w wieżowcu, na koniec chyba oboje przyłożyli telefon do ucha,a podzielony ekran zszedł sie w jeden. Na koniec bodajże było jescze logo (wydaje mi sie że sony, lub sony ericsson) na czarnym tle.
Szczególnie zapamiętałem jeden kadr z poczatku albo końca klipu- wieżowiec, na górnych krańcach mrugają lub swiecą czerwone światełka ostrzegawcze (wyglądało jak Tokio ale nie dam głowy) w oknach chyba odbijaly sie światla samochodów jadących w dole
Do tego hypnotyzujaca i doskonale dobrana muzyczka z motywem przewodnim jakby na skrzypcach (porównawczo- muzyka była elektroniczna ale nie wiem jak to dokładniej opisac),na końcu wyciszała sie i było słychać sam główny motyw.
Zapamietałem tylko niektóre szczegóły, więc wybaczcie. Wydaje mi sie ze nie byla emitowana dalej niż 5 lat temu.
Mam nadzieje że ktoś ją kojarzy
Pozdrawiam 