UWAGA!
Minęło 4590 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Pomocy 4Fun TV Arabska piosenka ważne 2011

  • Strona:
  • 1

anakonda

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#1 2011-08-28 22:59

Witam, jestem nowy i od razy proszę o jakąkolwiek pomoc. Z góry thx wszystkim za chęć w ogóle czytania tego. Dokładnie tak jak w tytule miałby prośbę o pomoc w odnalezieniu tej oto piosenki. Jest śpiewana przez grupę takich kolesi z krajów arabskich bądź okolicznych tam. Na ich wokal nałożone jest echo a utwór ten utrzymuje się w klimacie techno,house. Jest to raczej piosenka o mocnym basie, który wiem że jest na pewno na końcu, ponieważ zawsze tylko tyle udawało mi się obejrzeć na 4Fun Tv. Piosenka ta leciała tam kilka razy ale nie wiem jaki jest jej tytuł. Za jakąkolwiek pomoc dziękuje forumowiczom z góry.
Edit:W słowach można słyszeć coś jakby- ali mali haka li (przerwa) en mulali, mniej więcej jest to ułożone w jakiejś lini melodycznej sładającej się z kilku dzwięków. Melodia w refrenie zbliżona do reklamy Netii Bez Vat


Dodam że teledysk ma charakter imprezy tzn. grupa ludzi tańcząca na pustyni bądź przed basenem

Ostatnio edytowany przez anakonda (2011-09-21 17:25)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#2 2011-08-29 09:26

Samim - Heater ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

anakonda

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#3 2011-08-29 09:33

Nie to nie to, niesety szukana piosnka jest o wiele szybsza i jest z tego co wiem nowa, ponieważ wcześniej jej nie słyszłałem nigdzie. Ale thx za zainteresowanie.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

freshriptunes

  • +1
  • nowy
  • Wiadomości: 1

#4 2011-09-21 17:17

Możliwe, że chodzi o to Dj Antoine vs Timati - Amanama (Money)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

anakonda

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#5 2011-09-21 17:28

Dzięki kolego za chęci ale to nie jest to. Na pewno nie jest to wykonywane prze Dj Antoine a tym bardziej nie jest to remix piosenki Arabian Adventure:D Jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o podpowiedzi.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1