UWAGA!
Minęło 3530 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka hiszpańska

  • Strona:
  • 1

Marius

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 96

#1 2014-08-17 04:15

Witam. Byłem ostatnio na wakacjach w Hiszpanii w hotelu w którym była taka jedna animatorka. Zabawiała ona dzieci i często leciała taka hiszpańska piosenka której słowa brzmiały: "pi pi pi pijadina"....i coś dalej tylko nie pamiętam co. Oczywiście mogło to być coś innego tylko ja tak wychwyciłem. Była dosyć rytmiczna. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w jej odnalezieniu.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Marius

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 96
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Marius

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 96

#3 2014-08-27 20:14

Znalazłem ją sam bo oczywiście żaden z ekspertów z tego forum nie był w stanie się domyśleć że chodzi o tak popularną piosenkę.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#4 2014-08-27 20:18

Tu nie ma żadnych ekspertów, tylko tacy sami użytkownicy jak ty. Kazdy pisze, co zna.
Widocznie piosenka nie jest tak popularna, jak ci się zdaje.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Marius

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 96

#5 2014-08-27 21:08

Chodzi mi tylko o to że już dawno nie pomógł mi nikt na tym forum odgadnąć piosenki innej niż typu rihanny czy pitbulla. Myślałem że piosenkę z tak charakterystycznym tekstem i z 26 milionami wyświetleń na YT ktoś na tym forum będzie znał. Do bani to forum i tyle.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#6 2014-08-27 21:32

Bardzo łatwy i charakterystyczny tekst, zwłaszcza, jak się nie zna tego języka. :)
Nie chcę być złośliwa, ale skoro tak łatwo było znaleźć ten utwór, to dlaczego zajęło ci to aż 10 dni? :/

Przykro nam, że uważasz nasze forum za kiepskie, bo kilku osobom udało nam się tu pomóc i to nie podając utwory z milionami wyświetleń na YT, tylko takie, których "nie ma nawet na YT".

Życzymy powodzenia na lepszych forach. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Marius

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 96

#7 2014-08-30 16:47

Chodziło mi o charakterystyczny refren z powtarzającym się słowem "pi", więc nawet jak ktoś nie zna języka to taki tekst może naprowadzić. Trzeba raczej powiedzieć że zajęło mi to tylko 10 dni bo poprzednią piosenkę którą szukałem i też korzystałem z pomocy tego forum i się niestety jej nie doczekałem szukałem ponad rok. Dopiero na innym forum ktoś mi pomógł. Więc jako sfrustrowany użytkownik wyraziłem tylko swoją opinię, ponieważ ludzie tracą na prawdę dużo czasu na szukanie piosenek i po to są takie fora żeby pomagały chociaż odgadnąć znane piosenki ale widać tutaj moderatorzy mają klapki na oczach i uszach.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#8 2014-08-30 16:55

Więc uświadomię ci, że my też jesteśmy takimi ludźmi, którzy "tracą sporo czasu na szukanie piosenek", o które pyta ktoś inny. Robimy to w swoim wolnym czasie, z własnej woli i nikt nam za to nie płaci. Jak nie udaje się znaleźć, to szkoda, ale nic na to nie poradzimy.
Nie masz pewności, ile osób faktycznie szukało tego, o co pytałeś, bo skąd miałbyś to wiedzieć. Ale ile by to nie było, to ostatnia rzecz, jaką chcą przeczytać to, że "nikt mi tu nie pomoże" albo "forum jest do kitu".  Pisząc tak, piszesz też o sobie. Bo tu nie ma podziału na pytających i odpowiadających - każdy może pytać i każdy odpowiadać.

Nie wspomnę, ile razy sama o coś tu pytałam i ile tych pytań zostało bez odpowiedzi. Dlaczego nie znalazłeś nic dla mnie?

Brak dobrej woli możesz zarzucać innym, jeśli sam ją okażesz.
Moderatorzy są od sprzątania niepotrzebnych postów, od moderowania rozmów na forum, a nie od szukania piosenek. Może jak sobie to uświadomisz, to zrozumiesz, że wszyscy użytkownicy są tu na tych samych prawach i obowiązkach.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

tofic1989

tofic1989+307

#9 2014-08-31 20:16

Jeśli chodzi o tą piosenkę to pierwszy raz tutaj ją słyszałem, nie kojarzę jej nawet z radia wiec wydaje mi się że w Polsce ona nie była zbyt popularna. dlatego pewnie nikt nie umiał udzielić odpowiedzi.

Jeśli skojarzę jakiś utwór o który ktoś pyta to udzielam odpowiedzi, ale też sam szukam odpowiedzi na niektóre nurtujące mnie utwory :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1