UWAGA!
Minęło 5644 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ UAMK - road safety council (Enjoy your speed to the end)

  • Strona:
  • 1

testus

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#1 2008-11-05 20:58

Witam,

Na wstępie zaznaczę, iż jest to mój pierwszy post, co nie oznacza że ostatni i że nie znam zasad. Następnie poinformuję wszystkich, iż skoro zamieszczam tu (na tym forum) swoje "wypociny" to oznacza że czegoś nie mogę znaleźć, co za tym idzie proszę o pomoc innych. Dlatego też jak ktoś ma zamiar pisać niepotrzebne posty typu "Też tego szukam", "poszukaj na forum", lub wymieni adres strony google.pl, czy ma pisać "to już było na forum, poszukaj sobie", "O! ja to  znam" itp. to niech opuści dany wątek i nie zaśmieca sieci. Dodatkowo w tym drugim przypadku (jak ktoś widział, słyszał, wie) to niech zostawi namiary na KONKRETNĄ odpowiedz! a nie głupio się chwali (bo g***o mnie obchodzi ze ktoś napisze że wie, mimo że pewnie nie wie). Również jeśli ktoś ma ochotę napisać odpowiedz na moje posty, nie podając tytułu szukanego utworu(lub szukanej rzeczy) to KORZYSTAĆ Z PM!!!

W woli ścisłości, posty będę pisał z dwóch powodów: "Szukałem - nie znalazłem" lub "nie miałem czasu na dłuższe szukanie - a pilnie potrzebuje", przy czym w tym drugim przypadku, mimo wszystko będę szukał dalej i jeśli znajdę zanim ktoś odpowie na mego posta, to umieszczę "dla potomnych" co by się inni nie męczyli jak ja(innym tez to polecam)


Mam nadzieję, że nie będę musiał często nawiązać do tego posta, co by się nie powtarzać się z tak długim wstępem. Jeśli ktoś ma ochotę kopiować moje wypociny, to polecam link do tego postu. Mniej tekstu do wstawienia będzie, a i plagiatu się nie popełni :P

Pozdrawiam!


P.S. Ludzie! nie róbcie n-postów dotyczących szukania tej samej reklamówki / utworu! SZUKANIE NIE BOLI!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


A teraz na temat:
Poniższa reklama posada 2 utwory muzyczne:



Nie ukrywam, iż bardziej zależy mi na drugim (szybszym) kawałku.
Nie chodzi o teść reklamy tylko o utwór/muzykę!!!

Ostatnio edytowany przez testus (2008-11-15 11:23)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1