UWAGA!
Minęło 5118 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Heyah - kot i kruczki

strobik

  • gość

#21 2009-10-02 21:10

moze ktoś wrzuci mp3 z wersji po polsku?


:-)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Lola48

  • gość

#22 2009-10-05 14:54

Ten playyy to jest porąbany :) Niech się wypchają !!!!
Tekst po polsku :
Moja niunia odleciała do afryki,
teraz bocian daje jej smakołyki,
inne ptaki gniazda mają,
na mnie nawet wróble srają :)))

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

czarna444

czarna444+100

#23 2009-10-05 20:51

nie wiem co ten wątek ma w sobie, ale widzę ludzie się nie poddają :)
ile razy jeszcze ktoś poda linka do strony heyah gdzie za free można pobrać muzykę z reklamy w 3 wersjach, albo napisze odkrywczy tekst "po polsku" ???
może jakiś konkurs zrobimy na wytrzymałość administratorów?? hihi
odznaczcie temat i zamknąć wątek... kto jest za? ;)


Wszystkie utwory z KSD, Top Model, PM, Hotel 52, Szpilki na Giewoncie, Prosto w serce, Brzyduli i niektórych trudnodostępnych REKLAM są do pobrania
w chomiku Czarna444

Jeśli pomogłam --> + ;)


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Szpaku

  • gość

#24 2009-10-19 08:21

Drodzy,

To nie PLAY ustala ceny, anie nie Orange czy Era, tylko urząd, m in antymonopolowy + jakieś tam inne ds ochrony konkurencji. Gdyby było inaczej to Play nie przetrwałby na rynku - nie ma swojej infrastruktury (anten, stacji itp.) Minuta z np Orange do Play kosztuje ok 70gr, powiedzmy, że 20gr idzie do Orange, 50 gr do Playa i w taki sposób ten operator ma szanse przetrwać.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

wroc

  • gość

#25 2009-11-24 21:09

Mniej więcej tak jak szpaku powiedział.

Play jako młoda sieć ma najwyższe stawki międzyoperatorskie - MTR, czyli np. jak dzwonisz z "sieci A" do Play, to "sieć A" musi płacić Playowi 59 gr za minutę połączenia kierowanego do ich sieci. Podobnie ma Cyfrowy Polsat.
A tzw. Wielka trójca ma stawki ok. 20 gr. MTR-y są ustalane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

PLAY

  • gość

#26 2010-02-11 19:24

Siec PLAY nie podpisala jakiegos tam porozumienia i dlatego do play kazda siec ma drozej

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

wroc

  • gość

#27 2010-03-04 23:24

PLAY :

Siec PLAY nie podpisala jakiegos tam porozumienia i dlatego do play kazda siec ma drozej

Nie gadaj bzdur, tylko przeczytaj, to co napisałem. Tak samo jest z Polsatem Cyfrowym (on tez ma swoją telefonię, i Centernetem - operatorem wRodzinie). Jeżeli nadal nie rozumiesz, to wpisz w google słowo "interconnect", to może zrozumiesz  na czym ten (telekomunikacyjny) świat stoi.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kotek Rysiek =]

  • gość

#28 2010-04-29 18:48

Zaje...fajna reklama !!! kociak wymiata kruki!!!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie