UWAGA!
Minęło 4052 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ funkcje na forum + sugestia ;)

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#21 2010-05-28 16:29

tak, bardzo dobry pomysł ! :) co myślicie?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#22 2010-05-28 16:40

Świetne! Postaram się z tym coś jak najszyciej zrobić

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#23 2010-05-30 10:05

dobrze by było :)
a PW? też by sie może przydało ? ;)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#24 2010-05-31 00:14

A będziecie używać PW?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

manipulacjaaa

manipulacjaaa+76

  • vip
  • Wiadomości: 322

#25 2010-05-31 01:07

Hmm czasami PW sie przydaje wiec mysle ze mozna byloby nad tym pomyslec :)
Chodza mi po glowie tez inne pomysly. Mianowicie moze czas najwyzszy zabronic zakladania nowych tematow dla "gosci" i umozliwic ich tworzenie tylko po zalogowaniu - przynajmniej nie bedzie takiego balaganu no i zwiekszy sie ilosc uzytkownikow (zabronic tylko zakladania nowych tematow a mozliwosc dodawania postow przez "gosci" pozostawic jak jest).

2 sprawa to czy daloby sie przykleic najbardziej odwiedzane tematy typu Piosenki z Planeta FM, Jaka To Melodia, Mam Talent, YCD (z innych dzialow takze) i zmiany ich koloru na jakis bardziej wyrazisty (czerwony np). Na pewno zmniejszy sie przez to dublowanie tych watkow.

3 sprawa nie wiem Snapshot na ile starcza Ci czasu, ale moze warto byloby dowolac jakiegos nowego moderatora (najbardziej aktywnego uzytkownika), ktory pomagalby w ogarnieciu tego wszystkiego i na pewno odciazylby Ciebie co nieco. Na to stanowisko proponowalbym huviretki.
Dlaczego ona? A wiec tak: bardzo duzo pomaga (z tym sie chyba kazdy zgodzi), nie jest klotliwa (nigdy nie zauwazylem zeby miala z kims jakikolwiek konfilkt), jest szanowana przez wiekszosc uzytkownikow tego forum (zawsze trafia sie jacys hejterzy :P ).
Oczywiscie to tylko propozycje, a czy na jakies sie zdecydujesz zalezy wylacznie od Ciebie ;)
To tyle ode mnie ;) Naprodukowalem sie troche ide spac :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#26 2010-05-31 11:54

manipulacjaaa :

Hmm czasami PW sie przydaje wiec mysle ze mozna byloby nad tym pomyslec :)

Znalazłem gotową modyfikację na forum, więc w weekend zainstaluję. Mam nadzieję, że będziecie korzystać :)

manipulacjaaa :

Chodza mi po glowie tez inne pomysly. Mianowicie moze czas najwyzszy zabronic zakladania nowych tematow dla "gosci" i umozliwic ich tworzenie tylko po zalogowaniu - przynajmniej nie bedzie takiego balaganu no i zwiekszy sie ilosc uzytkownikow (zabronic tylko zakladania nowych tematow a mozliwosc dodawania postow przez "gosci" pozostawic jak jest).

Myślę, że jednak warto zostawić tak jak jest. Dużo osób nie chce, lub po prostu nie ma czasu się rejestrować - chcą się zapytać o jakąś piosenkę i tyle. Bałaganu aż takiego nie ma (nie licząc działu inna muzyka)

manipulacjaaa :

2 sprawa to czy daloby sie przykleic najbardziej odwiedzane tematy typu Piosenki z Planeta FM, Jaka To Melodia, Mam Talent, YCD (z innych dzialow takze) i zmiany ich koloru na jakis bardziej wyrazisty (czerwony np). Na pewno zmniejszy sie przez to dublowanie tych watkow.

Zmiana koloru mi się podoba. Chodzi mi jeszcze od jakiegoś czasu pomysł utworzenia działu "Muzyka z programów telewizyjnych". Co wy na to?

manipulacjaaa :

3 sprawa nie wiem Snapshot na ile starcza Ci czasu, ale moze warto byloby dowolac jakiegos nowego moderatora (najbardziej aktywnego uzytkownika), ktory pomagalby w ogarnieciu tego wszystkiego i na pewno odciazylby Ciebie co nieco. Na to stanowisko proponowalbym huviretki.
Dlaczego ona? A wiec tak: bardzo duzo pomaga (z tym sie chyba kazdy zgodzi), nie jest klotliwa (nigdy nie zauwazylem zeby miala z kims jakikolwiek konfilkt), jest szanowana przez wiekszosc uzytkownikow tego forum (zawsze trafia sie jacys hejterzy :P ).
Oczywiscie to tylko propozycje, a czy na jakies sie zdecydujesz zalezy wylacznie od Ciebie ;)
To tyle ode mnie ;) Naprodukowalem sie troche ide spac :P

Jeśli będę szukał moderatora to huviretki na pewno pierwsza dostanie propozycję. Na razie jednak dajemy radę z Cingiem :)

Na więcej zmian na forum możecie liczyć pod koniec roku. Aktualnie pracuję nad inną stroną (miała być otwarta na początku roku, ale okazało się to niewykonalne i pierwsza wersja wejdzie w wakacje) i na niej skupiam największą uwagę. Myślę, że będzie ona bardzo fajnym uzupełnieniem forum.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#27 2010-05-31 16:14

widzę, że wątek się rozwija ;)

przyklejenie byłoby dobrym pomysłem, pomyślałam o czymś takim:

tutaj

ps. dałoby się zrobić, żeby, gdy się klika na linki, wyskakiwały w nowej karcie? tzn. ja klikam w no..to na myszce wypukłe( ;D ) to kółko, o. ale wygodnie byłoby... i myślę, że da się to zrobić.

ps2. da się dac na forum obrazek z wrzuty? chyba nie?

Ostatnio edytowany przez szprotka02 (2010-05-31 16:17)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#28 2010-05-31 21:50

Można tak zrobić, ale powiedz mi co wtedy, gdy ktoś nie chce by mu się otwierała na nowej karcie? Można się pogubić. Możesz klikać prawym przyciskiem i wybrać "Otwórz w nowej karcie", albo lepiej w Operze masz taką możliwość: naciskasz prawym przyciskiem ciągniesz myszką w dół i puszczasz i masz w nowej karcie :)
Można dawać z wrzuty. Masz więcej kodów po kliknięciu na "Więcej kodów »" i wybierasz "Miniatura na forum:"
http://c14.wrzuta.pl/wm4538/d6efc23f001ac7bd4bfba69e/bella_018?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#29 2010-06-01 18:26

a gdzie ty masz to więcej kodów? o.O

dobra dobra, ale przecież mówiłam że klikam na to kółko na myszce ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Bloodwayne

Bloodwayne+81

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Somewhere
  • Wiadomości: 713
  • Vizyer

#30 2010-06-01 18:39

a czy działa kog "img" + adres obrazka,żeby można było wrzucić obrazek z dowolnej strony?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#31 2010-06-03 17:55

szprotka02 :

a gdzie ty masz to więcej kodów? o.O

No przyznam, że i ja tego nigdzie nie widzę. Myślałam, że tylko ja, to głupio się było przyznać. :/

Manipulacjiii bardzo dziękuję za tak dobre zdanie o mnie. :))


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#32 2010-06-03 18:11

huviretki każdy tak uważa ;)
co do tego przyklejenia :
w "inna muzyka" przyklejony mógłby być temat "muzyka z youtube", ale szczerze mówiąc mi nie przeszkadza to, że jest tam tak wiele tematów :) to od was zależy ;)
jeśli nie ma tych kodów, to może Snapshot wypiszesz nam je? :)

a może dla rozluźnienia dział "rozrywka" czy coś? taki luźny offtop, zawsze tak na forach jest :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#33 2010-06-03 18:30

szprotka02 :

a może dla rozluźnienia dział "rozrywka" czy coś? taki luźny offtop, zawsze tak na forach jest :)

Tutaj jest Poza prawem. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#34 2010-06-03 18:38

no, zbyt rozrywkowo to tam nie jest, ale rozumiem : D  to poważne forum :cool:

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#35 2010-06-03 19:02

Ale wszystko przed nami. :D


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#36 2010-06-03 20:08

no, w sumie jak będzie shoutbox, to rozmowy luźne będą, nie? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#37 2010-06-11 11:02

huviretki :

szprotka02 :

a gdzie ty masz to więcej kodów? o.O

No przyznam, że i ja tego nigdzie nie widzę. Myślałam, że tylko ja, to głupio się było przyznać. :/

Manipulacjiii bardzo dziękuję za tak dobre zdanie o mnie. :))

Snapshot , czekamy :cool:

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#38 2010-06-17 22:58

Teraz możecie dodawać sugestie poprzez sugetera po prawej stronie forum :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#39 2010-06-18 15:20

oo, super xD

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cobros17

cobros17+256

  • vip
  • Wiadomości: 1 475

#40 2010-06-21 17:31

może i ja się wypowiem odznaczenie tematów to według mnie całkiem dobry pomysł

tylko jest jeden problem z takimi dużymi tematami po pewnym czasie robi się w nich "młyn" i ludzie i tak pytają w nich o to samo bo m się nie chce wertować 13stron wolą napisać nowego posta

a i także popieram huviretki na moderatora jakby co


http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. :)


One Riot One Ranger " Jeden Bunt , Jeden Strażnik ":cool: :cool:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►