UWAGA!
Minęło 2263 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenki ze sklepu House

MałaMi

  • gość

#41 2014-05-19 08:31

Wydaje mi się, że może chodzić o:Ed Sheeran - "You Need Me, I Don't Need You". Mam nadzieję, że pomogłam :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Guarin

  • gość

#42 2014-05-19 11:45

Tak, to było to. Nie wiem jak odgadłaś bo teraz widzę jak mój opis był daleki od teledysku ^^ W każdym bądź razie dzięki Ci dozgonne!! :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Nadinka

  • gość

#43 2014-06-05 23:42

A ja szukam piosenki z House'a (lub Cropp, ale raczej House). Śpiewa kobieta, nuta podobna do sample'a z SBTRKT - Wildfire (może nawet ten sam), ale to nie to. Głos podobny do Nneki, Santigold, tudzież M.I.A., ale wydaje mi się, że to żadna z nich. Refren dość melodyjny, ale jakby krzyczany, zaczyna się od "I"-przerwa-coś tam-coś tam"  :P . Chyba na ekranie leciał teledysk i był czarno-biały.....



Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Raafael

  • gość

#44 2014-06-10 13:00

Szukam piosenki która leci w sklepie HOUSE Jest to piosenka w której są francuskie słowa na pewno ! Pamiętam tylko refren w którym leci coś ''C'est la vie''(se la wi) śpiewa to chłopak w dziewczyna.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Thalia

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#45 2014-06-27 17:29

Dzisiaj byłam w sklepie house i leciała piosenka tak jakby murzyński rap, ale bardzo rytmiczny i szybki. Na teledysku było 2 murzynów, chyba w samochodzie. Wiem opis niezbyt szczególny, ale szukałam wszędzie i znaleźć nie moge : (

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

trololololo

  • gość

#46 2014-07-10 12:21

SzukamPiosenki :

szukam piosenki, śpiewa kobieta, w refrenie jest coś w stylu i can't call you lays, właśnie nie mogłam załapać zbytnio, leciała w okresie maja chyba

Chvrches - Lies

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kasia515

  • gość

#47 2014-07-11 16:46

Hej szukam piosenki od Miley Cyrus nie zdążyłam zauważyć jaki był tytuł ale była ona taka zwykła i teledysk był taki kolorowy :) Strasznie zależy mi żeby ją znaleść ;) Z góry dzięki

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

madzia26

  • gość

#48 2014-08-05 15:38

Szukam piosenki z Housa. Jest w dość smutnym klimacie, śpiewa koleś jakby zmęczonym głosem, w refrenie śpiewa coś co rozumiem jako "dreamer sarrow" ale on tak niewyraźnie śpiewa, że ciężko cokolwiek wyłapać. Piosenka jest śliczna, nie mogę przestać o niej myśleć, pomocy! :(

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Olinkaa

  • gość

#49 2014-08-07 21:22

Szukam piosenki z house która w refrenie brzmi " fuckin' dance"
pomocyyy !  :/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

problematyczna

  • gość

#50 2014-08-27 00:45

Szukam piosenki ze sklepu House śpiewał w niej czarno skóry mężczyzna przypominający Will I am'a piosnka w miarę wolna wpadająca w ucho

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Wilk

  • gość

#51 2014-09-18 23:56

Brzmi to jak z tego skeczu o Mariolce kiedy pyta swoją głupią koleżankę o piosenkę i śpiewa jej tylko fragment coś a`la jak ty tu pytasz :D
Jejejeje w refrenie. Czyli jakieś 100 milionów przeciętnych utworów.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Agulek

  • gość

#52 2014-09-19 00:10

Szukam piosenki którą słyszalam w Housie jakoś teraz w połowie września 2014.
Spiewała laska, blond, muzyka była coś w stylu lat 80-90-tych.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Olinkaa

  • gość

#53 2014-09-26 21:34

Raafael :

Szukam piosenki która leci w sklepie HOUSE Jest to piosenka w której są francuskie słowa na pewno ! Pamiętam tylko refren w którym leci coś ''C'est la vie''(se la wi) śpiewa to chłopak w dziewczyna.

Matthieu Mendès - "Okay" feat Pomme (clip officiel)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

heavymetallady

  • gość

#54 2014-09-28 22:49

Hej,

Szukam piosenki którą słyszałam w sklepie house w galerii słonecznej w Radomiu. Jest to piosenka rockowa w której koleś w refrenie ciągle krzyczy oooo oooo. Oprócz tego udalo mi sie wyłapać takie słowa: "All my time in this world I've been alone, all I need..." W teledysku grają koncert.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Seeker

  • gość

#55 2014-10-05 19:06

Siemanko
Szukam piosenki którą ostatnio widziałem w House. Piosenka była śpiewana przez kobietę, na video miała okulary przeciwsłoneczne, czarne majtki i rajstopy-kabaretki i chyba płaszcz. W refrenie było coś 'girl he's a problem' ... długo szukałem ale nie znalazłem :P
Ktoś coś kojarzy? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

GiovaneLupo

  • gość

#56 2014-10-10 22:52

Seeker :

Siemanko
Szukam piosenki którą ostatnio widziałem w House. Piosenka była śpiewana przez kobietę, na video miała okulary przeciwsłoneczne, czarne majtki i rajstopy-kabaretki i chyba płaszcz. W refrenie było coś 'girl he's a problem' ... długo szukałem ale nie znalazłem :P
Ktoś coś kojarzy? :)

natalia kills - problem. Swoją drogą piosenka jest mega :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

please

  • gość

#57 2014-10-14 11:47

Szukam piosenki którą słyszalam w Housie jakoś teraz w połowie września 2014.
Spiewała laska, blond, muzyka była coś w stylu lat 80-90-tych. :rolleyes:

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

qentin

  • gość

#58 2014-10-17 22:59

Szukam piosenki ktorej teledysk mnie wczoraj zafascynował i stałem jak głupi w magnoli kilka minut patrząc się na telewizor w housie ;d xd Przechodząc do sedna teledysk zaczynał się od tego że jakaś kobieta mowiła coś po japońsku a później kilku azjatów było na teledysku  muzyka była nie za szybka głos męski wydaje mi się że po angielsku ? ^ ^

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Edzio

  • gość

#59 2014-10-28 18:55

Szukam piosenki, która puszczana jest w sklepie House. Teledysk jest czarno-biały jest wolna i po angielsku. Akcja teledysku dzieje się na ulicach miasta, gdzie policja z tarczami i na koniach walczy z chuliganami ubranymi w chustki zakrywające twarz i rzucającymi koktajlami mołotowa. Niestety nic więcej nie pamiętam. Bardzo proszę o pomoc, nigdzie nie mogę tego znaleźć!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Bario

  • gość

#60 2014-11-13 17:09

zia :

poszukuje nutki ze sklepu house. Nutka w stylu dubstepowym z tekstem w refrenie: "I'm not alone ... break me down..." Spiewa jakis mezczyzna. (takie polaczenie rapu z dubstepem, w teledysku w refrenie na fortepianie badz pianinie ktos gra)

Znalazłaś ją? bo właśnie od dzis jej szukam :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►