UWAGA!
Minęło 5074 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Karmi, czarno-biała

  • Strona:
  • 1

nahya

  • gość

#1 2008-06-03 17:46

Poszukuję piosenki z reklamy Karmi. reklama jest nowa, dopiero wczoraj widziałam ją pierwszy raz. Jest czarno- biała. Tylko pod koniec butelka nabiera kolorów. Zaczyna się od kobiet jadących na rowerach. Dalej pada deszcz. Może ktoś zna. mnie samej piosenka wydaje się bardzo znajoma, ale niestety gorzej z tytułem ;p



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

jarek

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

AgattkaM

  • gość

#3 2008-06-05 09:25

ależ ja tego się naszukałam :D

[wrzuta]http://pgmax.wrzuta.pl/audio/priFwwWQ4s/[/wrzuta]



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Nana

  • gość

#4 2008-07-18 15:12

piosenka jest poprostu rewelacyjna! Jak tylko zobaczyłam reklame i usłyszałam ten kawałek ,od razu zakochałam sie.
Jest 18 Lippca 2008roku i na tą chwile uważam tą reklame za najleprzą  !
Dzieki wielkie za utwór ! :]
Pozdrawiam Nana

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mart88ka

  • nowy
  • Wiadomości: 5

#5 2008-07-23 20:39

ja przy okazji tez skorzystalam z piosenki, jest swietna dzieki:D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

karmelek_nela

  • gość

#6 2008-08-04 10:05

Rzeczywiście ta piosenka jest cudna!!!!!!   ŚLICZNA!@!!!!   JAK TYLKO USŁYSZAŁAM TO OD RAZU MI SIĘ SPODOBAŁA I NON STOP JĄ ŚPIEWAŁAM NIE MOGŁAM ZNALEŹĆ I TERAZ WESZŁAM TUTAJ I JĄ ZNALAZŁAM!!!   DZIEX ZA TEN LINK!!!!!  :):cool::D:D:D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Martaa

  • gość

#7 2010-04-10 13:24

Ta piosenka kojarzy mi się z wakacjami.. usłyszałam ją, gdy jeszcze spędzałam wakacje u dziadków.. szkoda, że to tak szybko minęło, że ludzie tak szybko przemijają. Kocham tę piosenkę, ma niesamowity klimat, reklama też jest cudownie zrobiona, te panie na rowerach przypominają mi moje długie wieczorne przejażdżki z przyjaciółką z dzieciństwa.. Dziękuję również za piosenkę :).

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Werter

  • gość

#8 2010-05-07 23:26

Martaa :

Ta piosenka kojarzy mi się z wakacjami.. usłyszałam ją, gdy jeszcze spędzałam wakacje u dziadków.. szkoda, że to tak szybko minęło, że ludzie tak szybko przemijają. Kocham tę piosenkę, ma niesamowity klimat, reklama też jest cudownie zrobiona, te panie na rowerach przypominają mi moje długie wieczorne przejażdżki z przyjaciółką z dzieciństwa.. Dziękuję również za piosenkę :).

mi tak samo ta piosenka kojarzy się z wakacjami i uwierz mi,że tak samo myślę jak Ty o tym jak szybko ludzie przemijają :(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1