UWAGA!
Minęło 4818 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Reklama bodajże Orange

  • Strona:
  • 1

diverse

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 29

#1 2011-02-05 22:17

Witajcie, mam dla Was zagadkę chyba, bo to bardzo trudne będzie :( Na 90%(nie na 100) jest to reklama Orange, nie mogłem jej znaleźć nigdzie, kurde, muzyka taka jest... hmm, lekko smutna, taka nie wesoła, śpiewa ją mężczyzna, nie wiem czy to nie jest ta reklama, to takie kulki czy coś spada po drodze w dół... za cholery nie mogę przypomnieć co to było. Słowa były coś w ten deseń "I walkin/walking ... to feel it/in"? Nie wiem, jasna cholera ;p Ja tam coś jak by pamiętam "I walkin' in the sky, to feel in" mimo, że te słowa nie mają sensu. Po tym zdaniu występuje coś podobnego, tylko trochę ciszej śpiewa. Żeby bardziej Wam zilustrować jak to brzmi, powiem kiedy przerwa lekka, itp :D I walkin in the sky(lekko głośniej sky) [króciutka przerwa, nawet nie pół sekundy, ale taka słyszalna przerwa] to feel(to feel lekko głośniej, lekki akcent) in". Błagam Was, ktoś musi wiedzieć o co mi chodzi... Proszę z całego serca ;)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#2 2011-02-05 22:28

I nie chodzi o tę reklamę ==> http://muzykazreklam.pl/t16032.html ? Przyszła mi do głowy przez męski wokal.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

diverse

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 29

#3 2011-02-06 10:56

Nie, piosenka której szukam jest bardziej smutna, smętna. Kurde, pamięta ktoś nazwę banku co ma malinowe logo, takie różowo-fioletowe, pod koniec zawsze przychodzi kilku ludzi na taki podest i tam np. 1 trzyma parasol, drugi jest przebrany za księgowego, czy prawnika, była też z nimi reklama co balonem chyba lecieli, lub coś z balonami(na hel, te ogromne, nie dla dzieci :d)? W ich jednej reklamie jest podobna muzyka...

Ostatnio edytowany przez diverse (2011-02-06 10:56)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#4 2011-02-06 11:20

Alior Bank?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

diverse

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 29

#5 2011-02-06 11:37

Właśnie! :)



W tle leci podobna muzyka, pierwsze 3 sekundy są identyczne.

Ta reklama o którą mi chodzi to była najprawdopodobniej reklama Orange, co była taka droga w dół(coś jak w San Francisco) i tam takie kulki spadały ;p Chyba 2 albo 3 reklamy były z takimi kulkami

Ostatnio edytowany przez diverse (2011-02-06 11:41)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Grzegorz

  • gość

#6 2011-02-07 21:21

Jose Gonzalez - Heartbeats

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

diverse

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 29

#7 2011-02-08 07:26

Tak, to to! Dzięki! Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Cing

Cing+133

  • admin
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 1 250
  • Serwis
  • cingur
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1