UWAGA!
Minęło 4771 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Lays - 4 pory roku

Żorsz Busz

  • gość

#101 2008-10-23 14:51

Co za brak dobrej woli już druga osoba pisze że wie, lub znalazła utwór i zamiast pomóc osobom na forum, informuje nas że nie znamy angielskiego! Co za problem wrzucić na rapidshare plik albo dać po prostu linka. Nic nam nie mówi "09.cccp.mp3"  CCCP = ZSRR



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

JotCe

  • gość

#102 2009-06-21 23:44

Zgadzam się z wami! Podoba mi się ta piosenka! Posłuchajcie tego super zdolnego muzyka, kompozytora na płycie zespołu Chilli czy June . Rozpoznałem jego głos! To na pewno Robert Cichy!! :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

moniqo

  • gość

#103 2010-01-16 11:06

prem :

Qonrad :

ja dostałem odpowiedź od lays

Szanowny Konsumencie,



Serdecznie dziękujemy za kontakt.

Piosenka w reklamie Layâ��s Cztery Pory Roku została przygotowana specjalnie na potrzeby tego spotu reklamowego. W związku z ustawą o ochronie danych osobowych oraz prawach autorskich niestety nie możemy podać nazwiska twórcy, ani tytułu.

Niemniej jednak zachęcamy do spróbowania wszystkich smaków w ofercie Layâ��s Cztery Pory Roku.



Serdecznie pozdrawiam

Anna Wilowska

Frito Lay Poland
  nie ma tej piosenki szkoda :(:(:(:(

poj**** ich do reszty??? to się nazywa podejscie do klienta. juz nie kupie laysów nigdy! ale mnie wyprowadzili z równowagi; :o

Telekomunikacja Polska jak miała fajna muze do spotu to na zapytanie podali namiary na utwór.
A tu - konsumencki shit
Moze któs jednak wpadnie co to jest, słowa idą:
weeeeeeeee... we walk to the sun .... nana cos tam qrwa dalej ..
Help !



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

DominiqueD

  • gość

#104 2010-01-16 14:21

http://muzykazreklam.pl/t11967.html
tu masz temat, w którym wszystko wyjaśniłem

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

stefanekk

  • gość

#105 2010-02-17 20:39

Kenny Rogers "SHE BELIEVES IN ME"

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Niezalogowany49589

  • gość

#106 2011-04-02 18:57

to jest spoko :)
jak się nazywa ta piosenka??
każdy kto mi odpowie dostanie cyfrowego buziaka... o takiego!!:
:**

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie