UWAGA!
Minęło 500 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Stary teledysk z Viva

Darth Patricius

  • gość

#1 2010-04-04 22:13

Witam. Chciałbym się zwrócić do was z prośbą o znalezienie piosenki/teledysku , którego szukam od dość dawna. A mianowicie teledysk , który był emitowany na stacji VIVA jakieś parę ładnych lat temu . A jeżeli chodzi o teledysk to :

-Z tego co pamiętam , na początku jest ukazana autostrada , którą idzie sobie dwóch gości, trzymają chyba jakieś bagaże . W tym samym momencie zaczyna się piosenka melodią i słowami wypowiadanymi przez kogoś (?)- jakiś syntezator , nie wiem xD.

- Kolejna rzecz jaką pamiętam to, to, że Ci dwaj panowie pojawiają się przy jakimś basenie , gdzie sobie leżą na leżakach. Jeden z nich macha rękoma, odganiając komary.

- O ile mnie pamięć nie myli to jest też motyw zabawy, tzn. oni (ci dwaj) się tam bawią przy tym basenie w obecności wielu kobiet jak i mężczyzn.


Dodam na koniec , że jest to muzyka z kategorii dance - przynajmniej  tak to ja odbieram i interpretuje.

Pozdrawiam.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#2 2010-04-05 13:11

Pewnie chodzi o Boogie Pimps - Somebody To Love.


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Xenhil

  • +3
  • użytkownik
  • Wiadomości: 24

#3 2010-04-05 13:59

Dodam jeszcze,że ten teledysk aż tak dawno na Vivie nie leciał (jakiś tydzień temu ) :D



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Darth Patricius

  • gość

#4 2010-04-06 12:09

Dzięki wielkie ! :D Tego szukałem.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Nessa

  • gość

#5 2010-04-24 11:12

Hej i ja mam pytanko co do teledysku. Wiem że jest dość stary.
Jedyne co z niego pamiętam to, że lekarka przychodzi do swojego pacjenta zamkniętego w szklanym pokoju jest chwila namiętności jakieś pocałunki itp. A potem ten pacjent wychodzi jako lekarz a kobieta zostaje.
Wiem że to mało konkretny opis. A i dodam że tym pacjentem był wykonawca tej piosenki. Za chiny nie umiem sobie przypomnieć jak on wyglądał. Wgl nic oprócz tego kawałka teledysku i muzyki.  Prosze o pomoc =)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jacex

  • gość

#7 2010-07-06 20:21

No to ja też się podepnę do pytania :) Ostatnio przypomniałem sobie o pewnym teledysku, leciał on na vivie mniejwięcej 2003-2004-2005(sorry ale nie pamietam dokladnie) a więc tak byl to hip-hop, teledysk był zrobiony z wielu zdjęć (czyli np. co sekunde robili zdjecie, dzieki czemu efekt byl podobny do filmu tylko ze z mala iloscia klatek) zdjecia byly robione glownie w jakims miescie na dworze, ale byly momenty kiedy wchodzily do kamiennicy wydaje mi sie ze nie byl to zespol tylko pojedyncza osoba. Jeżeli przychodz wam cokolwiek do glowy to wstawiajcie :) Dzieki i pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jacex

  • gość

#8 2010-07-06 20:47

sorry zapomniałem dodać, że była to Polska produkcja

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gościnny

  • gość

#9 2011-02-23 00:16

Witam. Poszukuję teledysku który dawno temu leciał na Vive (jakies 7, 8 lat temu). Teledys zaczynał sie od tego że jakiś facet budzi sie nagi na autostradzie gdzies na pustyni. Poźniej było coś, że szedł przez miasto, była jakaś naga staruszka i dziadek, a na końcu ten koleś odbił w jakąś uliczkę i tam była naga kobieta z którą on się przytulił czy coś takiego. Bardzo jestem ciekaw czy ktoś rozwiąże tą zagadkę ponieważ od kilku ładnych lat nie moge znaleźć tego teledysku. Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Niezalogowany27889

  • gość

#10 2011-03-26 16:12

Witam poszukuje tytułu piosenki lecącej na Vive gdzieś w latach 2000-2005, klimat housowy, fabuła - klient ściga się z babeczka, babeczka podkłada mu bombę, a na końcu kiedy próbuje go wysadzić, w rzeczywistości wysadza własny samochód gość gdzieś na to z odległości patrzy, klip trochę stylizowany na bonda

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Bonkojad

  • gość

#11 2011-04-03 07:30

Gościnny to ty pisałeś też na innej stronie internetowej o tej piosence czy nie pisałeś że znajomi na ciebie dziwnie patrzą jak mówisz o tym teledysku że są tam ludzie goli uznali ciebie za wariata, ale nie jesteś wariatem bo ja podejrzewam że chodzi ci o rmb redemption 2.0

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Niezalogowany35121

  • gość

#12 2011-04-04 10:29

to nie ten, w przeciwienstwie do tego kawalka rmb klip byl, "wesoly" i w cieplehszym klimacie pozatym housoy a nie trance'owy

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

DejViD

  • gość

#13 2011-04-16 09:38

Mnie interesuje teledysk piosenki z gatunku rap/hip-hop, niemieckie, pamietam ze co chwila spiewali tam bass bass, wokoł tańczyły kobiety, za nimy były postawione wielkie wierze z głośników. Prosze bardzo o pomoc. Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#14 2011-04-17 01:00

Niezalogowany27889 :

Witam poszukuje tytułu piosenki lecącej na Vive gdzieś w latach 2000-2005, klimat housowy, fabuła - klient ściga się z babeczka, babeczka podkłada mu bombę, a na końcu kiedy próbuje go wysadzić, w rzeczywistości wysadza własny samochód gość gdzieś na to z odległości patrzy, klip trochę stylizowany na bonda

Niels van Gogh - Pulverturm ???



DejViD :

Mnie interesuje teledysk piosenki z gatunku rap/hip-hop, niemieckie, pamietam ze co chwila spiewali tam bass bass, wokoł tańczyły kobiety, za nimy były postawione wielkie wierze z głośników. Prosze bardzo o pomoc. Pozdrawiam

Das Bo - Türlich Türlich

Ostatnio edytowany przez martin_k (2011-04-17 01:03)


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

kazik

  • gość

#15 2011-04-21 17:21

witam
poszukuje piosenki lata 2003-2005 cos takiego i lecialy słowa digdili amazaza digdili amazaza digdili bum cos takiego potem byla przygrywka i leciala dalej muzyka to byl jakis hicior bo puszczali to na vivie czesto pamietam.pomocy

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kazik

  • gość

#16 2011-04-21 17:22

aha teledysk byl chyba animowany to tego xD

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jezes

  • gość

#17 2011-04-23 23:46

Szukam teledysku w ktorym dwoch gosci bylo ubranych na bialo, spiewali chodzac po ruinach jakiegos budynku( chyba to byl basen). tytul mial chyba w sobie slowo "friends".Z gory dzieki

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kazik

  • gość

#18 2011-04-24 11:48

pomoże mi ktos???

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

meme

  • gość

#19 2011-05-06 11:09

Gościnny :

Witam. Poszukuję teledysku który dawno temu leciał na Vive (jakies 7, 8 lat temu). Teledys zaczynał sie od tego że jakiś facet budzi sie nagi na autostradzie gdzies na pustyni. Poźniej było coś, że szedł przez miasto, była jakaś naga staruszka i dziadek, a na końcu ten koleś odbił w jakąś uliczkę i tam była naga kobieta z którą on się przytulił czy coś takiego. Bardzo jestem ciekaw czy ktoś rozwiąże tą zagadkę ponieważ od kilku ładnych lat nie moge znaleźć tego teledysku. Pozdrawiam

Dokładnie tego samego teledysku szukam od lat. Może ktoś pomoże ??

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#20 2011-05-06 11:14

meme :

Gościnny :

Witam. Poszukuję teledysku który dawno temu leciał na Vive (jakies 7, 8 lat temu). Teledys zaczynał sie od tego że jakiś facet budzi sie nagi na autostradzie gdzies na pustyni. Poźniej było coś, że szedł przez miasto, była jakaś naga staruszka i dziadek, a na końcu ten koleś odbił w jakąś uliczkę i tam była naga kobieta z którą on się przytulił czy coś takiego. Bardzo jestem ciekaw czy ktoś rozwiąże tą zagadkę ponieważ od kilku ładnych lat nie moge znaleźć tego teledysku. Pozdrawiam

Dokładnie tego samego teledysku szukam od lat. Może ktoś pomoże ??

Może to Wam pomoże - nagość w klipach muzycznych: http://en.wikipedia.org/wiki/Nudity_in_music_videos. Przyznam, że nie chce mi się ich wszystkich sprawdzać... ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►