UWAGA!
Minęło 4711 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam filmu z hitu na sobotę.

  • Strona:
  • 1

annles

  • gość

#1 2011-06-04 11:21

Witam. Poszukuje filmu, który leciał w hicie na sobotę z rok albo 2 lata temu. Pamietam, że były dwie części tego filmu (chodzi mi o tą drugą). O ile pamietm tytuł brzmiał jakoś tak (coś tam) 2: powrót mistrza, ale mogę się mylić, bo szukając tego tagu w google nie znalazłam tego flmu. Z tego co pamietam: był to chyba chiński albo japoński film, akcja działa się na początku XX w, pamietam końcówkę filmu, w które dziewczyna ( najprawdopodobniej główna bohaterka, z twarzy podobna trochę do Megan Fox, chinka, miała krótki warkoczyk i dłuższą grzywkę na bok) walczyła z jakimś facetem w jakieś jaskini chyba, była tam też druga dziewczyna, która  chciała w pewnym momencie obronić tego faceta, i ta dziewczyna która z nim walczyła uderzyła bez przypadek w nią. Oni mysleli, że ta dziewczyna nie żyje, potem ta pierwsza chciała sobie skręcic kark, bo to były chyba siostry, potem ten facet zacza bic ta dziewczyne, okazało sie że ta druga żyje pożniej zanieśli ją do kogos aby ją wyleczył... tyle pamietam z tego filmu. Meże fakty w nim mogą być troche pokręcone, ale leciał on juz dawno temu. Proszę o jego tytuł.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1