UWAGA!
Minęło 4623 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Ostry dyżur / ER

  • Strona:
  • 1

bla ble bli blo blu

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#1 2010-03-07 23:08

Witam, poszukuje dwóch piosenek z tego serialu :)

Mianowicie, chodzi o sezon pierwszy, odcinek 21, gdzie Carter zamawia piosenkę dla Susan z radio ;) Potem sobie tańczą, piosenka leci i tak dalej :P

Potrzebuję wykonawce tej piosenki, tylko nie oryginału, a właśnie tej wersji, użytej w odcinku. Tytuł piosenki to "twist and shout" (szukałem, rzecz w tym, że śpiewa tam kobieta i facet)



Druga piosenka, ostatni odcinek (26) pierwszego sezonu, gdzie odbywa się zabawa, mająca być weselem :P (do ślubu nie doszło). Rozpoczyna się tańcem Carol z wujkiem. Piosenka żywa, grana na trąbce albo saksofonie. Jeśli będzie konieczność, powycinam konkretne kawałki owych odcinków.

Proszę i zarazem z góry dziękuje za pomoc :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#2 2010-03-07 23:15

bla ble bli blo blu :

Witam, poszukuje dwóch piosenek z tego serialu :)

Mianowicie, chodzi o sezon pierwszy, odcinek 21, gdzie Carter zamawia piosenkę dla Susan z radio ;) Potem sobie tańczą, piosenka leci i tak dalej :P

Potrzebuję wykonawce tej piosenki, tylko nie oryginału, a właśnie tej wersji, użytej w odcinku. Tytuł piosenki to "twist and shout" (szukałem, rzecz w tym, że śpiewa tam kobieta i facet)

Druga piosenka, ostatni odcinek (26) pierwszego sezonu, gdzie odbywa się zabawa, mająca być weselem :P (do ślubu nie doszło). Rozpoczyna się tańcem Carol z wujkiem. Piosenka żywa, grana na trąbce albo saksofonie. Jeśli będzie konieczność, powycinam konkretne kawałki owych odcinków.

Proszę i zarazem z góry dziękuje za pomoc :)

Może ta druga to The Champs - Tequila?
Co do Twist And Shout, znalazłam info, że to Isley Brothers. Zgadza się?
Źródło: http://www.erheadquarters.com/music/music.htm - co prawda sporo tam piosenek, ale brak wyszczególnienia odcinków, szkoda...

Ostatnio edytowany przez huviretki (2010-03-07 23:18)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bla ble bli blo blu

  • nowy
  • Wiadomości: 3

#3 2010-03-07 23:33

hyhy :P

Ja idę umówić wizytę u laryngologa, pozostaje mi jedynie podziękować za dwa strzały w dziesiątkę! :)

No, teraz mogę iść do szkoły wcześniej posłuchawszy pozytywnej muzyki :D

Wielkie dzięki!!



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#4 2010-03-07 23:58

To będzie pozytywny początek tygodnia. :D


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

monia93

  • gość

#5 2011-07-28 22:24

Poszukuje tytułów piosenek z sezonu 15 z odcinka 3 "The book of Abby"
Z góry dziękuję ;))

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1