UWAGA!
Minęło 522 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Stary teledysk z Viva

meme

  • gość

#21 2011-05-06 11:22

meme :

Gościnny :

Witam. Poszukuję teledysku który dawno temu leciał na Vive (jakies 7, 8 lat temu). Teledys zaczynał sie od tego że jakiś facet budzi sie nagi na autostradzie gdzies na pustyni. Poźniej było coś, że szedł przez miasto, była jakaś naga staruszka i dziadek, a na końcu ten koleś odbił w jakąś uliczkę i tam była naga kobieta z którą on się przytulił czy coś takiego. Bardzo jestem ciekaw czy ktoś rozwiąże tą zagadkę ponieważ od kilku ładnych lat nie moge znaleźć tego teledysku. Pozdrawiam

Dokładnie tego samego teledysku szukam od lat. Może ktoś pomoże ??

To to:



Dzięki Bonkojad!



Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

pawel564

  • gość

#22 2011-05-23 18:04

cześć poszukuje teledysku a mianowicie w czasie po senki po drodze jedzie tir z drzewem teledysk koczy się wypatkiem ktoś wie jaki ma tytuł z góry dzięki

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

tasia

  • gość

#23 2011-06-03 09:29

kiedyś był taki teledysk... podjeżdżała bardzo długa limuzyna biała ( w teledysku trwało to kilka minut ale najczęściej było ucinane) i zatrzymywała się koło dwóch murzynek, wysiadał facet który miał dziwny uśmiech i zarost. Zaczynał tańczyć (był ubrany w biały garnitur).. pamiętam też że używał czarnego parasola, po chwili te murzynki miały taki sam uśmiech jak on i zarost... później było coś takiego że bardzo dużo kobiet tańczyło i miało takie same miny i zarosty jak ten facet... może dodam że tam nie było słów w tym kawałku tylko sama muzyka



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#24 2011-06-03 22:00

tasia :

kiedyś był taki teledysk... podjeżdżała bardzo długa limuzyna biała ( w teledysku trwało to kilka minut ale najczęściej było ucinane) i zatrzymywała się koło dwóch murzynek, wysiadał facet który miał dziwny uśmiech i zarost. Zaczynał tańczyć (był ubrany w biały garnitur).. pamiętam też że używał czarnego parasola, po chwili te murzynki miały taki sam uśmiech jak on i zarost... później było coś takiego że bardzo dużo kobiet tańczyło i miało takie same miny i zarosty jak ten facet... może dodam że tam nie było słów w tym kawałku tylko sama muzyka

Aphex Twin - Windowlicker


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

martus

  • gość

#25 2011-06-04 14:27

poszukuję teledysku z vivy z dawnych lat 2000-2008 coś takiego wtedy chyba to puszczali
kobieta szła gdzieś i były mleczka które chodziły takie z oczami i rękoma i na końcu teledysku jedno mleczko ktoś na ulicy zdeptał jakaś para szła a drugie mleczko co nie żyło już wcześniej  widziało to  a to zdeptane pofruneło na skrzydłach razem z nim

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

leitmotiv

leitmotiv+38

  • pomagacz
  • Wiadomości: 101

#26 2011-06-05 17:59

To pewnie Blur - Coffee & TV

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sleposz

  • gość

#27 2011-06-24 23:31

Mam  pytanie . Nie wiem czy ktoś kojarzy jakiś pare lat temu leciał na vivie teledysk .
Śpiewał tam niemiecki nie wiem czy mężczyzna czy kobieta .
I leciało cos tam "Tanzen tu tut ut tut u " ;DD
Oni chyba byli w kosmosie później na jakieś imprezie i wiem że ten co śpiewał z kimś tam chodził .
I ten co śpiewał był łysy . To jakiś dance chyba ;D
Pomocy to mi od paru tygodni po głowie chodzi ;/.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

szprotka02

szprotka02+38

  • vip
  • Wiadomości: 604

#28 2011-06-27 19:57

Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai  ?

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

magda904

  • gość

#29 2011-07-04 11:12

Witam,już od kilka lat szukam pewnej piosenki.Wiem tylko tyle że śpiewała to taka ciemna laska(czarne włosy).A teledysk zaczynał się tak że wokalista obudziła się i zeszła na dół zjeść śniadanie(płatki z mlekiem),później pojechała samochodem z kumpelami do sklepu a na końcu zebrało się więcej ludzi i tańczyli,ale zaczęło padać więc uciekli do auta.Aha i w refrenie wyliczała do 10 i przy każdej cyfrze miała jakiś tekst.Nic więcej niestety nie pamiętam :( proszę o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

magda904

  • gość

#30 2011-07-04 14:12

magda904 :

Witam,już od kilka lat szukam pewnej piosenki.Wiem tylko tyle że śpiewała to taka ciemna laska(czarne włosy).A teledysk zaczynał się tak że wokalista obudziła się i zeszła na dół zjeść śniadanie(płatki z mlekiem),później pojechała samochodem z kumpelami do sklepu a na końcu zebrało się więcej ludzi i tańczyli,ale zaczęło padać więc uciekli do auta.Aha i w refrenie wyliczała do 10 i przy każdej cyfrze miała jakiś tekst.Nic więcej niestety nie pamiętam :( proszę o pomoc

Dodam jeszcze że śpiewała w języku angielskim.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jacek

  • gość

#31 2011-07-18 23:42

Witam!! Potrzebuje pomocy bo zaraz mogę eksplodować! Nie mogę przypomnieć sobie tytułu piosenki. Już godzinę szukam i nic. Wychodziła w okresie kawąłka Infinity (guru josh project). Pamiętam, że słuchałem ich wtedy na okrągło. Teledysk o ile dobrze pamiętam zaczyna się w domu, a poźniej jest przy domu na basenie. Fajne panienki i ogólnie czilałt na leżakach. Często leciał w radiu

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Monika94

  • gość

#32 2011-08-26 09:46

hey ja od dawna szukam piosenki ktora leciała w latach 90' moze na przelomie 1990-1999. W teledysku był gość w blaszanym budynku i przywiązywał pluszowe chomiki do niebieskich balonów z helem i wypuszczał w powietrze, na koniec sam się przywiązał i uniósł, ten blaszany domek wyleciał w powietrze, a odłamki dziurawły balony i niektóre chomiki spadały a niektóre udało mu się złapać . PROSZEO POMOC

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Lazurowa

  • gość

#33 2011-09-01 06:40

Witam ja również poszukuję jednego teledysku, mianowicie z lat 90 ludzie robili w nim głupie miny było tam coś z cenzurą w tekście bo takie beeeep było xD i w tekscie coś w stylu: 'this is the party, come on move your body' :p

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Magdzinka

  • gość

#34 2011-09-01 06:43

A ja szukam teledysku też z lat 90 gdzie babka truła ludzi, chyba samych facetów w sumie na koncu otruła murzyna w basenie i ostatnia scena teledysku to jakiś kameleon albo jaszczur :P

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

tofic1989

tofic1989+307

#35 2011-09-01 20:28

Magdzinka :

A ja szukam teledysku też z lat 90 gdzie babka truła ludzi, chyba samych facetów w sumie na koncu otruła murzyna w basenie i ostatnia scena teledysku to jakiś kameleon albo jaszczur :P

wiem o jaka chodzi piosenke na poczatku ta kobieta miała oczy jak żmija i ona niby całowała ale Ci panowie pozniej umierali czy jakos tak było ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu cos answer ale mam pustke w głowie

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#36 2011-09-01 21:09

tofic1989 :

Magdzinka :

A ja szukam teledysku też z lat 90 gdzie babka truła ludzi, chyba samych facetów w sumie na koncu otruła murzyna w basenie i ostatnia scena teledysku to jakiś kameleon albo jaszczur :P

wiem o jaka chodzi piosenke na poczatku ta kobieta miała oczy jak żmija i ona niby całowała ale Ci panowie pozniej umierali czy jakos tak było ale nie mogę przypomnieć sobie tytułu cos answer ale mam pustke w głowie

To jest Mauro Picotto - Komodo.


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

TaBoReScU

  • gość

#37 2011-10-12 18:34

Witam POMOCY PLEASE !!!
Szukam szukam i znaleźć nie mogę a mianowicie teledysk z motywem komara (taka technawka) akcja dzieje się na basenie coś podobnego do tego utworu http://djmaxxi.wrzuta.pl/audio/3d0kefLqg8r/essential_dj_team_-_we_hate_to_rock
Kilka ładnych lat temu to leciało w telewizji. Z góry dziękuję za pomoc mam nadzieję,że uda się go odnaleźć.

Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

rafiki

  • gość

#38 2011-10-14 19:06

Witam wszystkich.
Poszukuję teledysku który,leciał na VIVie około roku 2001.
Teledysk ten był z tego co pamiętam w oprawie starożytnego Rzymu lub Grecji.
Niestety nie pamiętam ani tytułu ani wykonawcy tegoż utworu.
proszę o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

semi

  • gość

#39 2011-11-01 14:07

Szukam teledysku, który leciał na niemieckiej vivie w okolicach roku 2002. Był tam jakiś starszy facet ubrany w niebieski strój i głupawo się zachowywał. Pamiętam, że coś śpiewał chwilowo o rodzicach i brał jakieś marchewki, jeździł na rowerku, a jakoś pod koniec kręcił się przed kamerą z jakimś pluszowym królikiem.
Pamiętam, że bardzo często leciał on przed Las Ketchup.
Pomożecie? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

grzesiooo

  • gość

#40 2011-11-07 19:50

Od pewnego czasu nie mogę przypomnieć sobie ani tytułu ani wykonawcy piosenki. Jedyne co pamiętam to teledysk a mianowicie: piosenkę wykonywali kolesie (3 lub 4) byli ubrani w szkolne mundurki (generalnie teledysk miał miejsce w szkolnej scenerii) i śpiewali o pewnej nauczycielce w której pewnie się zakochali. Na końcu teledysku owa nauczycielka biegnie w takiej kusej koszulce przez łąkę w ich kierunku (o ile dobrze pamiętam :/). Piosenka już jest dość stara chyba z około 2003 albo jeszcze wcześniej. Jeżeli komuś coś się przypomni to będzie super :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►