UWAGA!
Minęło 4425 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Muzyka z You Can Dance

  • Strona:
  • 1

anussiak

anussiak

  • użytkownik
  • Miejscowość: Mielec
  • Wiadomości: 13

#1 2007-11-18 21:14

szkuam muzyki która puszczają gdy odpada jakaś para(podczas tych skrótów)
ps: nie chodzi o apologize

apologize leciało w początkowych odcinkach...
teraz dali coś innego

mam nadzieje że jasno sie wyraziłam


'pokachaj taniec w sobie, a nie siebie w tańcu...'


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

reklamówka17

  • nowy
  • Wiadomości: 7

#2 2007-11-20 17:19

Może chodzi ci to temat muzyczny z Gladiatora to jest:
Now we are free - Lisa Gerrard możesz też to znaleźć na Aresie pod wykonawcą Hans Zimmer lub Enya:)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

aga*

aga*+5

  • stały bywalec
  • Wiadomości: 58

#3 2007-11-20 20:36

Ja tez poszukuje piosenki z tego właśnie programu. Chodzi mi o ta piosenka kiedy w materiale filmowym Rafał TITO poszedł do lekarza i ta lekarka badając go powiedziała że słyszy muzyka i po tych słowach w tle leciała muzyka. Może ktoś zna jej tytuł i wykonawce. Bardzo proszę. Mam nadzieje że w miarę zrozumiale wyjaśniłam o co mi chodzi. Pozdrawiam.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

right now

  • gość

#4 2007-11-20 22:25

co do you can dance - znacie moze tytul piosenki do ktorej tanczyl piotr gałczyk w swojej ostatniej solówce? ja wiem tylko tyle, ze w refrenie byl wyraz 'slow' xD strasznie mi sie podobala : )

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

aga*

aga*+5

  • stały bywalec
  • Wiadomości: 58

#5 2007-11-24 20:46

aga* :

Ja tez poszukuje piosenki z tego właśnie programu. Chodzi mi o ta piosenka kiedy w materiale filmowym Rafał TITO poszedł do lekarza i ta lekarka badając go powiedziała że słyszy muzyka i po tych słowach w tle leciała muzyka. Może ktoś zna jej tytuł i wykonawce. Bardzo proszę. Mam nadzieje że w miarę zrozumiale wyjaśniłam o co mi chodzi. Pozdrawiam.

To zna ktoś ten kawałek czy nie?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Szczepek

  • gość

#6 2007-12-02 20:06

tytuł Now We Are Free ...soundtrack z filmu Gladiator

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

aga*

aga*+5

  • stały bywalec
  • Wiadomości: 58

#7 2007-12-11 19:59

aga* :

aga* :

Ja tez poszukuje piosenki z tego właśnie programu. Chodzi mi o ta piosenka kiedy w materiale filmowym Rafał TITO poszedł do lekarza i ta lekarka badając go powiedziała że słyszy muzyka i po tych słowach w tle leciała muzyka. Może ktoś zna jej tytuł i wykonawce. Bardzo proszę. Mam nadzieje że w miarę zrozumiale wyjaśniłam o co mi chodzi. Pozdrawiam.

To zna ktoś ten kawałek czy nie?

Już nie trzeba jak zawsze pod przymusem tego że nikt nie wie co to za piosenka sama rozpoczęłam ponowne poszukiwania i znalazła dla ciekawskich ten utwór to: Kaiser Chiefs - Ruby bardzo fajna piosenka!

Tu jest link do jej przesłuchania.

http://www.wrzuta.pl/audio/nLtBamKnMa/

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

karla87

karla87

  • użytkownik
  • Wiadomości: 16

#8 2008-02-21 14:39

Kawałek, do którego tańczył GaUa to:  Sammie - "Slow" :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gauczorikitiki

  • gość

#9 2008-06-15 10:11

A cy ktos moglby powiedziec jaka teraz leci piosenka gdy odpadaja (chodzi o2 edycje)? Bardzo prosze :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

magdad3

magdad3

  • użytkownik
  • Wiadomości: 11

#10 2008-07-01 16:58

ja mam do WAS bardzo wielką prośbę :)  co to za piosenka, która leci, gdy pokazują broadway?? chodzi o te stypendium :P kiedy Rusinka mówi, o co walczą :) gdy gleba robi skorpiona na przejściu dla pieszych :D BARDZO PROSZĘ O POMOC,Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#11 2012-03-07 22:51

http://muzykazreklam.pl/t5955.html


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1