UWAGA!
Minęło 2489 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ [TVN] Prawo Agaty

lolatofus

  • gość

#281 2012-04-08 22:15

podbijam to cudna piosenka proszę o tytuł tak ogólnie to muzyka w tym serialu jest wspaniała



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

misiakuu

  • gość

#282 2012-04-08 22:16

Pilnie potrzebuję piosenki z odc.6 (jest ona też zresztą puszczana w innych odcinkach) kiedy Dębski wchodzi do mieszkania Marii z butelką wina i zaczyna się słowami "I'm looking for" :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bulba

  • gość

#283 2012-04-08 22:17

megmegmegmeg :

Bulba, jeśli znasz tytuł to podaj go ;) wiadomość że to kolejna kompozycja Łukasza Targosza naprawdę nie pozwala na znalezienie piosenki..

Bo piosenka nie jest na ten moment do znalezienia i do "ukradnięcia".

Szczęśliwie w niektorych filmach jest jeszcze muzyka oryginalnie skomponowana, którą trzeba obejrzeć łącznie ze sceną do ktorej została stworzona.
Nie da się jej "spiracić" z  biblioteki muzycznej, a potem lansować się na forum jak to pięknie umiemy (nielegalnie !) pobierać i rozpowszechniać piosenki omijając logowanie się na stronę.
Doceńmy fakt, że nie wszystko da się znależć i ściągnąc w 5 minut, że nie znajdziemy tej muzyki w kilku innych serialach i reklamach. Na tym polega sztuka....



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

megmegmegmeg

  • gość

#284 2012-04-08 22:25

bulba :

megmegmegmeg :

Bulba, jeśli znasz tytuł to podaj go ;) wiadomość że to kolejna kompozycja Łukasza Targosza naprawdę nie pozwala na znalezienie piosenki..

Bo piosenka nie jest na ten moment do znalezienia i do "ukradnięcia".

Szczęśliwie w niektorych filmach jest jeszcze muzyka oryginalnie skomponowana, którą trzeba obejrzeć łącznie ze sceną do ktorej została stworzona.
Nie da się jej "spiracić" z  biblioteki muzycznej, a potem lansować się na forum jak to pięknie umiemy (nielegalnie !) pobierać i rozpowszechniać piosenki omijając logowanie się na stronę.
Doceńmy fakt, że nie wszystko da się znależć i ściągnąc w 5 minut, że nie znajdziemy tej muzyki w kilku innych serialach i reklamach. Na tym polega sztuka....

uwierz mi, nie każdy ma na celu "spiracić" piosenkę a może jedynie jej wysłuchać. to forum dla ludzi którzy chcą ją znaleźć więc Twoje wywody na temat nielegalnego pobierania nic nie dadzą. I skoro tak cenisz sobie legalne pobieranie to może znasz tytuł płyty, którą można LEGALNIE kupić i wysłuchać tego utworu ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bulba

  • gość

#285 2012-04-08 22:30

megmegmegmeg :

bulba :

megmegmegmeg :

Bulba, jeśli znasz tytuł to podaj go ;) wiadomość że to kolejna kompozycja Łukasza Targosza naprawdę nie pozwala na znalezienie piosenki..

Bo piosenka nie jest na ten moment do znalezienia i do "ukradnięcia".

Szczęśliwie w niektorych filmach jest jeszcze muzyka oryginalnie skomponowana, którą trzeba obejrzeć łącznie ze sceną do ktorej została stworzona.
Nie da się jej "spiracić" z  biblioteki muzycznej, a potem lansować się na forum jak to pięknie umiemy (nielegalnie !) pobierać i rozpowszechniać piosenki omijając logowanie się na stronę.
Doceńmy fakt, że nie wszystko da się znależć i ściągnąc w 5 minut, że nie znajdziemy tej muzyki w kilku innych serialach i reklamach. Na tym polega sztuka....

uwierz mi, nie każdy ma na celu "spiracić" piosenkę a może jedynie jej wysłuchać. to forum dla ludzi którzy chcą ją znaleźć więc Twoje wywody na temat nielegalnego pobierania nic nie dadzą. I skoro tak cenisz sobie legalne pobieranie to może znasz tytuł płyty, którą można LEGALNIE kupić i wysłuchać tego utworu ?

Najpierw przeczytaj dokładnie post, a potem zadawaj głupie pytania. Piosenka nie pochodzi z płyty. Zostala skomponowana do tego odcinka. Czy to tak trudno pojąć?
Możesz sobie jej legalnie i za darmo wysluchać na tvnplayer.pl, oglądając ponownie ten fragment odcinka.

Pozdrawiam fanów muzyki filmowej.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gringo

  • gość

#286 2012-04-09 14:43

Hey :) ja poszukuję piosenki z końcówki odcinka 7, po tym jak Agata dostaje kwiaty od klienta przy Dębskim, a następnie każde z nich wsiada do swojego samochodu i odjeżdża. Słowa jakie wyłapałam to "It's a little love here you can't deny". Wpisywałam w wyszukiwarkę i nic, być może nie ma pełnej wersji tej piosenki, ale mam nadzieję że się mylę :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#287 2012-04-09 15:45

Gringo :

Hey :) ja poszukuję piosenki z końcówki odcinka 7, po tym jak Agata dostaje kwiaty od klienta przy Dębskim, a następnie każde z nich wsiada do swojego samochodu i odjeżdża. Słowa jakie wyłapałam to "It's a little love here you can't deny". Wpisywałam w wyszukiwarkę i nic, być może nie ma pełnej wersji tej piosenki, ale mam nadzieję że się mylę :)

Gringo, a czy Ty w ogóle zadałaś sobie trud poczytania wątku, zanim się wpisałaś?
Poczytaj posty od #277.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Wrednica27

Wrednica27+1244

  • vip
  • Wiadomości: 2 685

#288 2012-04-09 16:23

Odcinek 7 - napisy końcowe :)

Smile - Lizzy Brown & Adrienne Pierce 

Piosenka znajduje się tutaj :

http://www.upright-music.com/search/

Ostatnio edytowany przez Wrednica27 (2012-04-09 16:24)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gringo

  • gość

#289 2012-04-09 16:34

huviretki :

Gringo :

Hey :) ja poszukuję piosenki z końcówki odcinka 7, po tym jak Agata dostaje kwiaty od klienta przy Dębskim, a następnie każde z nich wsiada do swojego samochodu i odjeżdża. Słowa jakie wyłapałam to "It's a little love here you can't deny". Wpisywałam w wyszukiwarkę i nic, być może nie ma pełnej wersji tej piosenki, ale mam nadzieję że się mylę :)

Gringo, a czy Ty w ogóle zadałaś sobie trud poczytania wątku, zanim się wpisałaś?
Poczytaj posty od #277.

huviretki
Tak zadałam sobie trud, przejrzałam od pierwszej do czternastej strony, pech chciał, że ominęłam piętnastą gdzie padło pytanie o tę piosenkę. Zorientowałam się dopiero po wrzuceniu postu. Nie chciałam zaśmiecać forum i tłumaczyć się w kolejnym poście, no ale najwidoczniej to był błąd :]

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gringo

  • gość

#290 2012-04-09 16:36

Sprostowanie, chodziło oczywiście o strony od 1 do 13 i stronę 14 gdzie padło to pytanie.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

tofic1989

tofic1989+307

#291 2012-04-09 20:30

Wrednica27 :

Odcinek 7 - napisy końcowe :)

Smile - Lizzy Brown & Adrienne Pierce 

Piosenka znajduje się tutaj :

http://www.upright-music.com/search/

http://tofic1989.wrzuta.pl/audio/8i5u8WjdT6R/smile_-_lizzy_brown_adrienne_pierce

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Karo1281

  • gość

#292 2012-04-09 20:55

Wiecie, jak się nazywa ta piosenka? Była w 1 odcinku, po randce Agaty z Hubertem

http://karo1281.wrzuta.pl/audio/4QpXeTrfJFA/nieznany_utwor

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

truskaweczka

  • gość

#293 2012-04-10 17:35

Karo1281 pytałam o tę piosenkę jakieś 7 stron temu i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.
Wrednica27: nie wiem o co chodzi z uprightmusic ale szczerze nic tam nie można znaleźć.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Wrednica27

Wrednica27+1244

  • vip
  • Wiadomości: 2 685

#294 2012-04-10 18:56

truskaweczka :

Karo1281 pytałam o tę piosenkę jakieś 7 stron temu i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.
Wrednica27: nie wiem o co chodzi z uprightmusic ale szczerze nic tam nie można znaleźć.

Można znaleźć tylko trzeba wiedzieć jak szukać i mieć przy tym "odrobinę" cierpliwości :D tofic1989 w poście 291 zamieścił link na wrzutę

Ostatnio edytowany przez Wrednica27 (2012-04-10 18:57)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

julkaaaaaa

  • gość

#295 2012-04-12 17:51

szukam piosenki z 6 odcinka Prawo Agaty, podczas gdy mecenas Dębski przychodzi dot ej swojej dziewczyny i jedza spaghetti . proooosze zna to ktoś ? : )

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

fio

  • gość

#296 2012-04-12 18:08

jaki tytuł nosi piosenka na koniec 7 odcinka, gdy Agata i Marek wyjeżdżają z parkingu? Facet śpiewa "deep down in my eyes, wan't to see, deep down in my heart... closer, closer... it's a little love here you can't deny..."

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#297 2012-04-12 21:45

fio :

jaki tytuł nosi piosenka na koniec 7 odcinka, gdy Agata i Marek wyjeżdżają z parkingu? Facet śpiewa "deep down in my eyes, wan't to see, deep down in my heart... closer, closer... it's a little love here you can't deny..."

Ja już nie mam siły. Czytać się nie chce? :/
Przecież ta kwestia została wyjaśniona stronę temu.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

natka pietruszki

  • gość

#298 2012-04-14 00:19

bardzo was proszę podajcie mi dokładną nazwe dzwonka z telefonu Agaty... bardzo bardzo was proszę - już podano mi że to niby podstawowy dzwonek z telefonu samsung - ale jaki dokładnie ? plis pomozcie!!!!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

natka pietruszki

  • gość

#299 2012-04-14 01:11

http://tvnplayer.pl/seriale-online/prawo-agaty-odcinki,562/odcinek-1,S00E01,10652.html

4 minuta i 15 sekund - dzwonek Agaty w telefonie - prosze pomozcie!!!!!!!!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Karolina1111

  • gość

#300 2012-04-15 21:20

szukam piosenki z odc. 15.04 jak do agaty wieczorem przychodzi ta kasia, ta przyjaciółka blondynka. ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►