UWAGA!
Minęło 4367 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Zapomniany tytuł filmu

  • Strona:
  • 1

Nikee

  • gość

#1 2012-02-06 22:06

Witajcie !:)
Ostatnio reklamują film romantyczny jest on w kinach i chyba na filmweb .. pokazują też w tej reklamie TV .. Znajduje się też dziewczyna chyba miała wypadek i coś o zapominaniu wspominają , leży w szpitalu i patrzy na swoja rękę .. tam miała chyba pierścionek zaręczynowy lub obrączke .. Zamierzam obejrzeć ten film , ponieważ bardzo mi się spodobała ta reklama i uważam że ten film może być ciekawy , a że zapomniałam tytułu .. to proszę Was o pomoc :)
Dziękuję , Dobranoc :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#2 2012-02-06 22:11

Może "I że cię nie opuszczę"?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

LOOOKKOOO

  • gość

#3 2012-05-06 00:42

Hej potrzebuje pomocy jakoś z rok temu oglądałam bardzo fajny film ale nie pamiętam tytułu ani aktorów szukałam kombinowałam ale nic z tego a bardzo mi zależy to więc tak pamiętam tylko urywki film jest chyba albo z 2001 abo później nie jestem pewna ;) a opowiada o tym jak pewna dziewczyna przeprowadza się do miasteczka gdzie mieszka dużo młodzieży tylko że oni są jacyś dziwni wszyscy są grzeczni i mili podobnie się ubierają i słuchają podobnej muzyki zresztą rodzice też miasteczkiem kontroluje jakiś szalony doktorek który coś im wstrzykuje do organizmu i z tego co pamietam jest jakaś wieża czy słup z prondem który ich kontroluje na końcu ona z jakims chłopakiem rozwala tą wieże a wszyscy stają sie normalni budzą sie jak by z transu jakoś tak to jest chyba thiller tak mi się wydaje kurcze pomocy mam nadzieje że ktoś zna ten film plissssss pozdrawiam ;) *...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1