UWAGA!
Minęło 4378 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Co to za piosenka

  • Strona:
  • 1

mo2803

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#1 2012-05-22 16:20

Witam

Ostatnio usłyszałem fajna piosenka leciała na 4fun.tv niestety nie pamiętam kto ją wykonywał, pamiętam tylko że wykonywali ją dziewczyna(podobna do piosenkarki Eve) z kolesiem(miał akcent brytyjski i chyba tatuaż na szyi), była w klimacie ballady ze zwrotkami rapowanymi, z teledysku nie zapamiętałem sporo wiem że laska grała na fortepianie,( nie wiem czy to było w tym teledysku czy w innym tej wokalistki) pokazana była rodzina z synem który nie był w niej szczęśliwy, a na końcu ten właśnie chłopaczek spotyka się z tym raperem i tak się kończy teledysk.Wiem mało informacji ale tylko tyle zapamiętałem jeśli uda mi się coś więcej przypomnieć napisze, sry że napisane trochę chaotycznie.

Z góry dziękuje za pomoc w podaniu tytułu piosenki lub przynajmniej nazwisk artystów.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mo2803

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#2 2012-05-22 18:55

Ok już znalazłem kawałek o który mi chodziło, wystarczyło wpisać w google "brytyjscy raperzy" i w fotkach wyskoczył koleś który śpiewa ta piosenkę;p

A chodziło mi o kwałek Professor Green - Read All About It ft. Emeli Sande

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1