UWAGA!
Minęło 4097 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Wyszukiwarka

  • Strona:
  • 1

Snapshot

Snapshot+290

#1 2008-06-27 21:38

Wprowadzone zostało dziś wyszukiwanie przez Google, a nie bezpośrednio na forum. Umożliwi to (teoretycznie) poprawienie wyników wyszukiwań. Proszę zgłaszać błędy i sugestie dotyczące nowego wyszukiwania.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dorsha

dorsha+26

  • superman
  • Miejscowość: Warszawa
  • Wiadomości: 288
  • dorsha

#2 2008-06-27 22:17

Uważam że jest to trochę niewygodne. Wizualnie zlewa się za bardzo z wcześniejszą reklamą. Do tego nie widać, czy wyszukiwana fraza jest tytułem postu, odpowiedzią czy nawet fragmentem tekstu piosenki podanej przez kogoś. Nie widać też daty z kiedy jest post, co utrudnia ustalenie z reklamą z którego roku mamy do czynienia. Wnioskując, myślę, że poprzednia wersja była dużo lepsza.


Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#3 2008-06-28 00:32

Hmm... Wezmę to pod uwagę. Myślę też nad zainstalowaniem 2 wersji wyszukiwarki (starej i nowej).



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

dorsha

dorsha+26

  • superman
  • Miejscowość: Warszawa
  • Wiadomości: 288
  • dorsha

#4 2008-06-29 19:45

myślę, że najlepiej byłoby pod okienkiem do wpisania szukanego zwrotu dać kwadracik do zaznaczenia z tekstem "szukaj przez starą wyszukiwarkę", wiesz o co chodzi, nie? czyli domyślna jest nowa przez google, a po zaznaczeniu kwadraciku jest wyszukiwane przez starszą wersję


Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#5 2008-06-29 19:47

Też nad takim czymś myślałem :P Myślę że w tym tygodniu to poprawię

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#6 2008-12-05 19:44

Chciałbym powrócić do tego tematu, bo moim zdaniem obecna wyszukiwarka jest mało skuteczna. Być może jest to też powodem często powtarzających się tematów (głupota i lenistwo ludzi, którzy je zakładają to inna sprawa).

Podam taki przykład: Ostatnio pojawił się temat reklamy perfum z Antonio Banderasem (http://muzykazreklam.pl/t6931.html). Pamiętam, że muzyka z tej reklamy była już poszukiwana na forum i aby odszukać ten stary temat wpisałem do wyszukiwarki

spirit Antonio Banderas

. Wyszukiwanie dało 1 wynik: http://muzykazreklam.pl/search.php?cx=partner-pub-1348097528006754%3Aaq392l-da5n&cof=FORID%3A10&ie=ISO-8859-2&q=spirit+Antonio+Banderas&sa=Szukaj#350
Jest to 3. strona listy tematów działu Muzyka i piosenki z reklam TV. Szukanej reklamy na tej liście nie ma.

Wiem, że google jest świetne i w ogóle, ale wydaje mi się, że poprzednia wersji wyszukiwarki na forum była lepsza. Jestem ciekawy, co na to inni użytkownicy i Administratorzy.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

zb3

  • +1
  • stały bywalec
  • Wiadomości: 66
  • Serwis

#7 2009-05-24 12:28

jak to się sprawdza w pratyce?
tak że teraz nie moge wyszukać nic, gdyż nie sortuję ona wg daty,
można by w profilu dodać opcję starej wyszukiwarki, albo wysłać na serwer s tary plik search i zmienić nazwę na oldsearch.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mariuszm_m

  • nowy
  • Wiadomości: 1

#8 2011-05-26 13:56

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak poszukać muzykę ko koreańskiego serialu IRYS lecącego na kanale Tele 5

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#9 2011-05-26 16:19

mariuszm_m :

Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak poszukać muzykę ko koreańskiego serialu IRYS lecącego na kanale Tele 5

Nasza forumowa wyszukiwarka nie pomoże, bo nikt o ten serial nie pytał, jak dotąd.
Najlepiej załóż nowy temat w dziale "muzyka z seriali" i czekaj aż zajrzy tam ktoś, kto ten serial zna, albo wie, gdzie szukać info o muzyce.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#10 2012-12-22 08:56

Czy aby nasza wyszukiwarka jest w dobrej kondycji? Od jakiegoś czasu nie wyszukuje mi rzeczy, o których wiem, że są na forum. Dziś wyszła np. kwestia "Imagine Dragons - Radioactive" (brak zapowiedzi Assassin's Creed w wynikach wyszukiwania), a od dawna nie jestem w stanie znaleźć wyszukiwarką żadnego wątku H&M. Są też inne tytuły i hasła, których nie wyszukuje, ale w tej chwili ich nie pamiętam. Ewentualnie dopiszę po edycji.
Da się coś poradzić na te braki? Czy to kwestia wpisywania? To drugie chyba nie, bo z H&M próbowałam na różne sposoby.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#11 2013-01-08 19:40

Fakt nie działa idealnie. Będę nad nią pracował.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1