UWAGA!
Minęło 4097 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Utwór z lat 90`

  • Strona:
  • 1

Agata27

  • gość

#1 2013-02-04 23:51

Czesc, szukam tytulu badz wykonawcy piosenki, ktora czesto slyszalam jako dziecko w latach 90`. Sprawa jest o tyle skomplikowana, ze nie pamietam jej slow, melodii ani rodzaju muzyki. Jedyny punkt odniesienia to odglosy wielorybow, delfinow badz innych ssakow morskich na jej poczatku oraz koncu. Wiem, ze informacje sa szczatkowe, ale mysle ze ktos kojarzacy to nagranie bedzie wiedzial ze o nie chodzi. Wydaje mi sie, ze piosenka pochodzi raczej z pierwszej niz z drugiej polowy lat 90`. Bardzo, bardzo prosze o pomoc.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mika_mouse

mika_mouse+341

  • vip
  • Miejscowość: far far away
  • Wiadomości: 1 460

#2 2013-02-05 07:13

pierwsze co przyszlo mi na mysl to The Fugees - Ready Or Not choc w tle slychac "odglosy" lodzi podwodnej, a nie morskich ssakow

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Agata27

  • gość

#3 2013-02-05 07:52

Niestety to nie to:( ale dziekuje za zainteresowanie.
Osoba, ktora kojarzy kawalek mowi mi, ze nazwa tytulu badz wykonawcy kojarza jej sie ze slowami: Tokio/Japonia/Chiny, podroze/widokowka/kartka z Tokio/Japonii/Chin, przy czym moze to byc anglojezyczna nazwa.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#4 2013-02-05 08:17

Jean Michel Jarre - Souvenir of China ? Ale tam są raczej odgłosy aparatów fotograficznych. Więc może ta osoba ma na myśli "Souvenir of China", a Ty coś innego? :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Agata27

  • gość

#5 2013-02-05 08:27

Oj wyglada na to, ze pomylone zostaly dwa kawalki. Niepotrzebnie wprowadzilam w blad. Osoba, ktora twierdzila, ze wie o jaki numer mi chodzi i sugerowala azjatyckie slowa-klucze, z pewnoscia miala na mysli J.M. Jarre. No ale to nie to.

W kazdym razie zapomnijmy o skojarzeniach z Azja :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Agata27

  • gość

#6 2013-02-05 15:43

Piosenka odnaleziona :)))) Kate Bush - Moving
Pomylilam sie znaczaco jesli chodzi o lata, z ktorych pochodzi (album z 1978r). Chodzilo mi szczegolnie o (jak juz sie dowiedzialam) piesn wielorybow z ostatnich sekund nagrania.
Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#7 2013-02-05 19:51

W życiu bym na to nie wpadła. :D


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1