UWAGA!
Minęło 3939 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Tampony o.b. ProComfort Fluid-Lock

  • Strona:
  • 1

bialy

  • gość

#1 2013-06-11 21:17

Tampony O.B. pro comfort... z jakąś wkładką fluid lock... nowa reklama... Jakaś panienka (brunetka w niebieskiej bluzce) sobie siedzi i jej facet chce się o nią oprzeć, a ona go odpycha... mam filmik, ale tylko fragment i kiepska jakość, bo kręciłem kalkulatorem ;p więc nawet nie wrzucam... W tle taka fajna muzyczka.. kobiecy głos i jakby trąbki, saksofon... Szukałem na stronie O.B. i piszą, że są tam wszystkie reklamy tej firmy... ponoć są, bo żadne filmiki tam nie działają... może komuś by się chciało sprawdzić ten trop, bo ja już ździebko dziwnie się czuję wchodząc na te damskie stronki ;)
https://www.myob.pl/teen/ob-products/obprocomfort?teen_advertising=true



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 822

#2 2013-06-11 21:25

Stronka wygląda na mało aktualną: ani reklam, ani jakiejkolwiek wzmianki o tych tamponach. :/


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bialy

  • gość

#3 2013-06-11 21:36

.. no właśnie reklam tam jakoś nie dostrzegłem :( chociaż jest wyraźnie napisane:

"REKLAMY TELEWIZYJNE
Przez wszystkie lata naszej działalności stworzyliśmy unikalne archiwum kampanii reklamowych realizowanych w telewizji i w prasie."

..być może są jakieś zagraniczne wersje tej reklamy na niemieckiej/amerykańskiej stronce O.B... ale cóż... jak mam oglądać jeszcze niemieckie tampony to ja wysiadam ;) a na YT też nic..



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

booraczek

  • +6
  • użytkownik
  • Wiadomości: 27

#4 2013-06-12 21:00

Jeśli myślimy o tej samej reklamie, to jest ta piosenka:
Jose Le Gall - Leading Lady

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Najlepsza odpowiedź:

bialy

  • gość

#5 2013-06-15 16:22

na początku zbaraniałem... bo piosenka bardzo podobna... ale jednak nie ta... LECZ.. trop był dobry.. ten sam artysta: Jose Le Gall & Richard Charest - Gonna Be With You


Dzięki:)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1