UWAGA!
Minęło 3539 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Koncerty na DVD/BD warte zobaczenia

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#61 2012-07-02 15:06

http://www.skyroomlive.com/SkyRoomLive/

W archiwum skyroomu są koncerty następujących zespołów:
Die Heuwels Fantasies
Kare3d Zoid
Nancy G
Albert Frost
Tidalwaves
Lindiwe Suttle
Jozi
Lonehill Estate
Van Coke Kartel
Ice Project
My/epic/vice
HHP
Crashcarburn
Arno Carstens
The Parlotones
Newtown Knife Gang
Jack Parow
Aking

Normalnie płatne, ale pojawiają się tygodnie, w których za free można obejrzeć jakiś koncert. Ostatnio można było obejrzeć Jacka Parow'a, teraz The Parlotones, co właśnie robię :) Proces przejścia przez darmowe oglądanie wymaga znajomości kilku wskazówek, dlatego jeśli będzie ktoś zainteresowany to je przekażę.


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...


Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#62 2012-07-24 21:59

Ostatnio odsłuchuję sobie całą dyskografię Keane i przy okazji zdarza mi się zerknąć na yt żeby zobaczyć wypadają na żywo

O2 Arena Londyn, DVD

The Iron Sea


Everybody's changing


Put it behing you


Nothing in my way


We might as well be stangers


Bend and break


Can't stop now


Try again


Your Eyes Open


The Frog Prince


Hamburg Song


Fly to me


Leaving so soon


This is the last time


A bad dream


Broken Toy


Atlantic


Crystal Ball


Bedshaped


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

karo69

karo69+978

  • vip
  • Miejscowość: pomorze
  • Wiadomości: 3 282

#63 2012-07-26 09:54

Mam!!! Mam już ten koncert na bd!!! Zakupiłem go sobie!!!! Jest rewelacyjny!!! Dziękuję margarita!!! :)
Pozdrawiam.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#64 2012-07-26 19:48

Nie ma za co :) Najpierw przesłuchałam najnowszą płytę, ale bez zaglądania na yt, a potem przy pierwszej nowej miłości tj. Hamburg Song odwiedziłam filmiki z koncertów i nie żałuję


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#65 2012-07-30 20:51

W sobotę rozpoczyna się 2 sezon koncertów za pośrednictwem skyroomu. Na pierwszy ogień moje chłopaki, kto potem jeszcze nie wiadomo.

In a few weeks we will be announcing our amazing lineup of almost a 100 live acts here on skyroomlive.

We are hoping to confirm some awesome international acts for your enjoyment.
http://www.skyroomlive.com/SkyRoomLive/LIVE_SHOW_LINE-UP.html


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#66 2012-08-06 19:53

W tym tygodniu za free wszystkie koncerty:
http://www.skyroomlive.com/SkyRoomLive/LANDING_PAGE.html

edit:
chyba są za free cały czas do odwołania

Ostatnio edytowany przez margarita (2012-09-14 22:35)


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#67 2012-09-14 20:25

Stream VANAAND se @ArcadeEmpire gig LIVE op http://MKtv.co.za  @Thisistailor 9-9.30, @GangsOfBallet 9.45-10.30, @zebraandgiraffe 11-12.15

http://www.livestream.com/mkwebtvsa

Obejrzałam i:
1) chyba zacznę oglądać ich kanał, bo w przerwach fajne piosenki puszczali
2) Tailor ma fajny głos i charyzmę
3) Gangs of ballet mnie totalnie zaskoczyli aranżacją. Piosenki w wersji studyjnej brzmią dużo spokojniej, a tutaj rozpierducha momentami.
4) Zebra & Giraffe - nie zawiodłam się na nich

o i dodali do archiwum

Tailor
http://www.livestream.com/mkwebtvsa/video?clipId=pla_9914c3d9-e660-48ef-ab23-41757fa3fb03&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

Gangs of ballet
http://www.livestream.com/mkwebtvsa/video?clipId=pla_b032f640-8338-4d73-8508-5c0459c3f28b&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

Zebra & Giraffe
http://www.livestream.com/mkwebtvsa/video?clipId=pla_8d08e373-c99e-4aca-b4d8-b39f3bcf313a&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

Ostatnio edytowany przez margarita (2012-09-15 00:29)


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#68 2012-11-05 20:30

Przegapiłam dziś CrashCarBurn album launch i jestem trochę na siebie zła, na pocieszenie zaczęłam oglądać to:
Crash Car Burn [MK S1 Acoustic Session]
http://www.livestream.com/mkwebtvsa/video?clipId=flv_efda8a4e-5588-4dcf-8679-d96f7a2fa19f
Zebra & Giraffe [MK S1 Acoustic Session]
http://www.livestream.com/mkwebtvsa/video?clipId=flv_5d78c45a-699a-4326-b57b-d999e48d5a58


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#69 2012-12-02 12:04

Zaaktualizowane archiwium skyroomu: Die Heuwels Fantasies, Kare3d Zoid, Nancy G, Albert Frost, Tidalwaves, Lindiwe Suttle, Jozi. Lonehill Estate, Van Coke Kartel, Ice Project, My/epic/vice, HHP, Crashcarburn, Arno Carstens, The Parlotones, Newtown Knife Gang, Jack Parow, Aking, Daniel Bedingfield CT, Baskerville, Kongos i Siddgarta.

SkyRoom Live has earned a coveted slot on the iRockie Global Top 50 Sources for Live Stream Concerts.

2 sezon Skyroomu rozpocznie się w lutym 2013 i zakłada koncerty 260 artystów. Ponadto w grudniu 2012 ma się rozpocząć pierwszy sezon nadawany z Berlina, gdzie mają wystąpić zespoły zarówno niemieckie jak i ogólno europejskie.
http://blog.irocke.com/qa-skyroomlive-concert-streams-from-a-johannesburg-skyscraper-rooftop/
Mamy już grudzień, a jakoś o niemieckiej edycji cicho, także oczekując wieści dodaję link do akustycznego występu The Parlotones z marca 2012
0:00 - Save your best bits
3:00 - Should we fight back
7:00 - Stars fall down
12:00 - Giant mistake
17:00 - Suitcase for a home
20:00 - Life design
24:00 - Honey Spiders - moja ulubiona z tego występu, może dlatego że piewszy raz grana akustycznie
28:00 - Bird in flight
32:00 - Funny face
36:00 - Rock, paper, scissors & Overexposed
39:00 - Goodbyes
42:00 - Burning love

The Parlotones SXSW 2012 :: Full Session via Liveset

Ostatnio edytowany przez margarita (2012-12-02 12:05)


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#70 2013-01-07 21:26

Chciałam się tylko pochwalić, że w mojej Parlotonowej kolekcji brakuje mi aktualnie, jedynie DVD "Videocontrolledrobot", które jest praktycznie nie do kupienia, ale podobno ktoś znalazł gdzieś pod ziemią i już mi wysłał.
Dziś dostałam "Unplugged", które gdzieś tam kilka postów dalej wrzuciłam oraz DVD "Dragonfiles & Astronauts", które jest zapisem z lipca 2011, kiedy to odbył się pierwszy na świecie koncert rock-opera 3D transmitowany drogą satelitarną do kin. Koncert był napędzany przez Volkswagena, który świętował 60-lecie swojej marki w RPA. Za pomocą facebooka koncert można było oglądać na żywo na całym świecie.
Promo:


The Parlotones - Dragonflies & Astronauts demo reel


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#71 2013-02-24 15:58

Fiction Plane - Paradiso 2008
Behind the scenes



Niestety nie ma wszystkiego na yt
1) Death Machine
2) Presuppose
3) Running The Country
4) It's a Lie


5) Left Side of the Brain
6) Put on Your Shoes


7) Sadr City Blues
8) Drink


9) Anyone


10) Cut The Brake
11) Hate
12) Cross The Line
13) Cigarette
14) Two Sisters


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

karo69

karo69+978

  • vip
  • Miejscowość: pomorze
  • Wiadomości: 3 282

#72 2013-04-03 09:00

Dzień dobry. :)
Chciałem się pochwalić moim ostatnim, nowym zakupem na obczyźnie :)
Kupiłem klasykę zespołu PET SHOP BOYS Płytka nazywa się CUBIZM i koncert pochodzi z listopada 2006 i nagrany został w Mexico City. Koncert posiada dźwięk: PCM Stereo, Dolby 5.1 i DTS.
Ten koncert jest warty obejrzenia :) a i to dlaczego :) lista utworów:
"Psycho Intro"
"God Willing"
"Psychological"
"Left to my own devices"
"I'm with Stupid"
"Suburbia"
"Can you forgive her?"
"Minimal/Shopping"
"Rent"
"Dreaming of the Queen"
"Heart"
"Opportunities/Integral"
"Numb"
"Se a vida é/Domino dancing"
"Flamboyant"
"Home and dry"
"Always on my mind"
"Where the streets have no name (I can't take my eyes off you)"
"West End girls"
"The Sodom and Gomorrah Show"
"So hard/It's a sin"
"Go West" 
a to kilka kawałków:




Koncert serdecznie i gorąco polecam :)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#73 2013-04-14 22:47

Bastille - iTunes Festival 2012


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

karo69

karo69+978

  • vip
  • Miejscowość: pomorze
  • Wiadomości: 3 282

#74 2013-07-23 10:57

Dzień dobry.
Dziś trochę odstąpię od mojego tematu ale postaram się z "ram" jego nie wychodzić :)
czyli koncertu live nie będzie, ale za to będzie dvd "The video collection" i niesamowici rock and roll'owcy ZZTOP z płytą "Greatest hits" Jak sama już nazwa płyty wskazuje jest to "zlepek" kawałków z najlepszymi teledyskami tego zespołu. Miło się ogląda. Warto obejrzeć. :)
track list
"Gimme All Your Lovin'"
"Sharp Dressed Man"
"Legs"
"TV Dinners"
"Sleeping Bag"
"Stages"
"Rough Boy"
"Velcro Fly"
"Give It Up"
"My Head's in Mississippi"
"Burger Man"
"Viva Las Vegas"



np:



Oceń wiadomość: 3Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#75 2013-07-28 22:48

Długo, długo nic, ale w końcu się doczekałam na nowe koncerty @skyroomlive. Były niby cały czas, ale w klimatach nie dla mnie.
Będzie transmisja Forever Festival in Germany. Właściwie nie wiem co to za festiwal, ale sobie sprawdzę :)
No i jesienią wracają koncerty o normalnej porze i już nie tylko ich "czarne" granie, które prezentują całe lato.
http://skyroomlive.com/SkyRoomLive/MUSIC.html


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#76 2013-09-05 20:05

skyroom udostępnił koncerty na yt :)
http://www.youtube.com/user/Skyroomlive/videos


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#77 2014-02-01 19:38

Z cyklu Just Music Sessions, moja ulubienica Tailor
Tailor - Why Don't You Love Me


Tailor - Ghosts


Tailor - Wolf


Tailor - Shaped Like A Gun


Tailor - Where The Boys Are


Tailor - Step back


Tailor - Indian


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

karo69

karo69+978

  • vip
  • Miejscowość: pomorze
  • Wiadomości: 3 282

#78 2014-02-03 19:22

Powiem tak: kiedy oglądałem ten koncert na blu-ray miałem non stop banana na twarzy. :)
Robbie Williams - One Night At The Palladium to ten koncert wzbudził we mnie pozytywne emocje. Dźwięk (DTS HD MA i DD TrueHD), wizja, wszystko razem niesamowicie się komponuje.
Jak dla mnie, propozycja nawet dla młodszego pokolenia mimo, że od 12 lat. Jakoś wcześniej nie zwracałem na RW uwagi, ale po tym koncercie będę uważniej się Jego twórczości przyglądał, mimo tego, że większość utworów jest cover'em. Mi to nie przeszkadza. Podam link do tego koncertu, ale podkreślam, że to nie to samo co na "niebieskiej" płycie. :)
Tracklist :
1. Intro
2. Puttin' On the Ritz
3. Swing Supreme
4. Mr. Bojangles
5. I Wan'na Be Like You
6. High Hopes
7. Dream a Little Dream
8. Minnie the Moocher
9. Go Gentle
10. No One Likes a Fat Pop Star
11. If I Only Had a Brain
12. Swing Both Ways
13. Something Stupid
14. Do Nothin' Till You Hear From Me
15. Mack the Knife


Życzę miłego słuchania i oglądania :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

margarita

margarita+130

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 325

#79 2014-03-29 12:45

Gdyby ktoś był zainteresowany to przez cały dzień można oglądać Kday 2014
http://new.livestream.com/accounts/1287887/events/2525936

http://www.gettickets.co.za/festivals/k-day-music-festival/


My taste in music ranges from "you need to listen to this" to "I know, please don't judge me".
*********************************
The Parlotones, Prime Circle, Arno Carstens, Moving House, Kongos, Tailor, Zebra & Giraffe, Matthew Mole, LCNV... !!South African music!!
TUNE, Call the Sun...
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

karo69

karo69+978

  • vip
  • Miejscowość: pomorze
  • Wiadomości: 3 282

#80 2014-04-26 16:51

Witam wszystkich. :)
Dzisiaj chciałbym zaproponować koncert zespołu The Corrs: Live at Lansdowne Road z 2000 roku.
Zacytuję Warner Music Poland:

Pochodzące z 2000 roku koncertowe DVD irlandzkiej grupy The Corrs, którą tworzą trzy siostry Corr (Andrea, Sharon i Caroline) oraz brat Jim Corr. "Live At Lansdowne Road" to zapis występu kwartetu w stolicy jego ojczyzny.
Lwią część, i najważniejszą, DVD The Corrs stanowi 17 piosenek, które rodzeństwo wykonało przed 50 tysiącami fanów na stadionie Lansdowne Road w Dublinie, w 1999 roku. Setlista objęła oczywiście wszystkie megahity grupy, na czele z "Only When I Sleep", "Dreams", "Runaway", "Forgiven Not Forgotten". Zespół przyjęto owacyjnie. DVD "Live At Lansdowne Road" to także parę piosenek z innego koncertu, z Fleadh z 2000 roku, 25-minutowy film dokumentalny "The Corrs In Blue" oraz wideoklip do numeru "Breathless". Kapitalny materiał!


Truck list
1. Only When I Sleep (Live From Lansdowne Road)
2. The Right Time (Live From Lansdowne Road)
3. Joy Of Life (Live From Lansdowne Road)
4. Forgiven Not Forgotten (Live From Lansdowne Road)
5. What Can I Do? (Live From Lansdowne Road)
6. No Frontiers (Live From Lansdowne Road)
7. Runaway (Live From Lansdowne Road)
8. Haste To The Wedding (Live From Lansdowne Road)
9. Secret Life (Live From Lansdowne Road)
10. Love To Love You (Live From Lansdowne Road)
11. Queen Of Hollywood (Live From Lansdowne Road)
12. Dreams (Live From Lansdowne Road)
13. I Never Loved You Anyway (Live From Lansdowne Road)
14. Lough Erin Shore (Live From Lansdowne Road)
15. Closer (Live From Lansdowne Road)
16. So Young (Live From Lansdowne Road)
17. Toss The Feathers (Live From Lansdowne Road)
18. Breathless (VIDEO)
19. Irresistible (Live From Fleadh 2000)
20. No More Cry (Live From Fleadh 2000)
21. The Corrs In Blue (Video Documentary)

Koncertu możemy posłuchać w Dolby Digital 5.1 Surround ale też w PCM stereo (kto jak woli :))
Dla mnie koncert świetny. Miło i sympatycznie się go słucha i ogląda.
Więc już nie przeciągam i życzę pozytywnych wrażeń :)

Dodam, że koncert można obejrzeć na Youtube, ale czy warto psuć sobie "smaczek" oryginalności dźwięku i wizji? Mimo wszystko wrzucę link do tego koncertu:


Pozdrawiam. :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►