UWAGA!
Minęło 5748 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Moto kurier - TVP2

  • Strona:
  • 1

Dj Mati

  • +6
  • stały bywalec
  • Miejscowość: Białystok
  • Wiadomości: 95

#1 2008-07-01 22:44

Był kiedyś taki program na tvp2 jeszcze w latach 90tych, który nazywał się Moto kurier. Chciałbym mieć całą muzyczkę, która leciała zawsze na początku programu. Niestety nie mam linku, ani namiarów, bo ostatnio słyszałem ją również w audycji Dzwonię do pani pana w bardzo nietypowej sprawie, gdy Janusz dzwonił gdzieś, to w trakcie dzwonienia ona czasem też leciała. Mam nadzieję, że pomożecie. Ostatnio słyszałem ją w 1998 potem już nigdy, więc może pomożecie. Pozdrawiam.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tiesto

  • gość

#2 2008-07-04 22:16

Ten magazyn był dokładnie na telewizji dawnej Wot, ale on łończył się z Tvp2, więc mogło ci się pomieszać, dlatego piszę zprostowanie. Był on o samochodach jak sama nazwa mówi Moto kurier.
W ogóle pamiętacie ten program i muzykę z intro? Znana muzyka, więc w ogóle piszcie coś i pomóżcie Matiemu. Mati ja też nie wiem gdzie to znaleźć, ale pamiętam jak nagrywałeś to kiedyś na kasecie i potrafiłeś się tym jarać. Piękne czasy.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dj Mati

  • +6
  • stały bywalec
  • Miejscowość: Białystok
  • Wiadomości: 95

#3 2008-07-05 19:22

No też pamiętam hehe. Pomoże ktoś? Niewidzę nawet jakihś zaangarzowań. Tródno pewnie znaleźć co?
W ogóle kojarzycie ten program?
Bardzo bym chciał mieć tą muzyczke ehhh.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tiesto

  • gość

#4 2008-07-08 21:17

Mati no niemogę znaleźć.
A koledzy i koleżanki z forum znają i kojarzą intro z Moto kuriera na Wocie?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dj Mati

  • +6
  • stały bywalec
  • Miejscowość: Białystok
  • Wiadomości: 95

#5 2008-07-08 23:53

No kurczeeeee!!! Pomooocy, bo naprawdę już tracę nadzieję heh.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Van

  • gość

#6 2008-07-10 11:24

Ta muzyka nie była wykorzystana tylko w tym programie, bo ja ją np słyszałem w Niemieckiej reklamie też i u Weissa też jak Mati wspomniał, więc wydaję mi się, że to jakiś kompozytor ją ztworzył a np ona została wykorzystana do reklam, albo innych intr do programów. To nie jest muzyka, która została specjalnie ztworzona do Moto kuriera, ale owszem on zaczynał się tym kawałkiem.
Niedziw się, że nikt nie wie oco chodzi, bo ludzie mogą niepamiętać motywu i programu, ale napewno muzykę słyszeli, bo dam se łeb uciąć.
Muzyczka jest stara i nie wiem, czy ją znajdziesz, ale życzę powodzenia.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dj Mati

  • +6
  • stały bywalec
  • Miejscowość: Białystok
  • Wiadomości: 95

#7 2008-07-10 16:33

W takim razie wpadłem na pomysł, że nagram plik jak śpiewam kawałek tej muzyczki, to może zkojarzycie bardziej. Aha jedna uwaga. Starałem się to śpiewać jaknajładniej heh, więc proszę się nie śmiać.
http://www.sendspace.pl/file/nhT9gnwi/
Teraz kojarzycie? Bardzo proszę o pomoc.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dj Mati

  • +6
  • stały bywalec
  • Miejscowość: Białystok
  • Wiadomości: 95

#8 2008-07-24 23:23

Pomoże ktoś? Plisssssssss.
http://www.sendspace.pl/file/nhT9gnwi/
Stara muzyczka, ale nikt jej niesłyszał eeee.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1