UWAGA!
Minęło 5709 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ strona z wykładami, jak to rozkręcić?

  • Strona:
  • 1

cronix

cronix+2

  • pomagacz
  • Miejscowość: katowice
  • Wiadomości: 101
  • Serwis

#1 2007-11-27 15:20

witam! robie z moim kumplem strone internetowa na której znajduja sie (narazie nie jest tego wielka ilość) wykłady i testy przydatne na studiach :)

mam kilka pytań: nie znam sie na pozycjonowaniu stron w internecie... poczytalem cos o tym i wpisalem w kod odpowiednie znaczniki itp ale np google wcale nie widzi mojej strony :(

czemu tak dlugo sie laduje? nie ma na niej zbyt skomplikowanej i duzej grafiki... moze to byc wina serwera na jakim jest umieszczona? (republika czyli na onecie)

jeśli macie cos co moge wrzucic na strone to wysylajcie na adres imejl podany na wwwthoon.prv.pl :)

z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam :D

Ostatnio edytowany przez cronix (2007-11-27 15:21)


http://www.thoon.republika.pl/img/baner.jpg
Znajdziesz tutaj różne pomoce dla studentów które pomogą zdać sesje lub zaliczyć kolokwium!
Już dzisiaj zaloguj się na forum


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

~~Vaster~~

~~Vaster~~+1

  • użytkownik
  • Wiadomości: 46
  • Serwis

#2 2007-12-31 12:30

jest taka opcja:słowa kluczowe do strony.tam wstawiasz słowa dzięki którym znajdziesz swoją stronę np. w google.wpisałes?


Ala ma kota a sierotka ma Rysia
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cronix

cronix+2

  • pomagacz
  • Miejscowość: katowice
  • Wiadomości: 101
  • Serwis

#3 2008-01-15 12:29

tak, wszystko jest łądnie wpisane- google wcale nie widzi mojej strony. jest oa tylko na wyszukiwarce onetu na trzecim miejscu, ale o pewnie dlatego ze mam u nich serwer :)


http://www.thoon.republika.pl/img/baner.jpg
Znajdziesz tutaj różne pomoce dla studentów które pomogą zdać sesje lub zaliczyć kolokwium!
Już dzisiaj zaloguj się na forum


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Cing

Cing+133

  • admin
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 1 250
  • Serwis
  • cingur

#4 2008-01-15 23:44

Pierwszy i zarazem ogromny błąd. Strona na ramce. Pozycjonujesz strony prv.pl, a nie swoją!


Bóg wybacza zawsze, ja nigdy...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

cronix

cronix+2

  • pomagacz
  • Miejscowość: katowice
  • Wiadomości: 101
  • Serwis

#5 2008-01-26 21:06

hmm... czyli jak mam adres wwwthoon.republika.pl tp jest już lepiej czy dalejtak samo? bo narazie nie chce wydawac kasy na jakies bardziej profesjonalne domeny net czy pl ;)


http://www.thoon.republika.pl/img/baner.jpg
Znajdziesz tutaj różne pomoce dla studentów które pomogą zdać sesje lub zaliczyć kolokwium!
Już dzisiaj zaloguj się na forum
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#6 2008-01-26 21:53

Dużo lepiej :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

^(-.-)^

^(-.-)^+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznan
  • Wiadomości: 25

#7 2008-08-10 06:31

fajna robota ale popracowac jeszcze trzeba nad wygladem i funkcjonalnosc strony. Jesli chcesz pozycjonowac swoja strone w google na 1 miejsce trzeba robic strone gdzie jest duzo tesktow, mniej obrazkow. :) Zareklamowac swoja strone, miec dobra statystyke.

A na forum nie ma nikogo xD


Its... all part of the plan!
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1