UWAGA!
Minęło 3551 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Fajna muzyka z reklam

  • Strona:
  • 1

jestem3xl

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#1 2014-07-29 11:14

...minął przeszło rok, od chwili, kiedy zaprosiłem was do udziału w zwariowanej dość zabawie pod tytułem fajna muzyka z reklam. Na prawdę nie zrodziła się ona pod prysznicem czy podczas golenia a miała na celu wyłapanie perełek muzycznych zakamuflowanych w reklamie. Wtedy duża liczba osób kibicowała zabawie, wielu z was się zarzekało, że reklam nie ogląda, nie zna, a jednak przyłączyliście się. Dzięki wam powstała jedna w swoim rodzaju lista ciekawych utworów muzycznych...

...na początku lipca w zestawieniu pojawił się komentarz: Bardzo fajne zestawienie. Minął prawie rok, może dałoby się zaktualizować listę? Od kogoś, kto podpisał się i podpiął linka do portalu Muzyka z reklam. Na początku całą sprawę zignorowałem, ba nawet moja odpowiedź pojawiła się po kilku dniach. Jednak nie dawało mi to spokoju i napisałem do portalu z zapytaniem czy to od nich ta wiadomość czy ktoś przysłowiowe jaja sobie robi. I zaczęło się. Wymiana mail, propozycje promocji i pomocy. Szok, pierwszy raz spotkałem się z tak szybką odpowiedzią (chodzi mi o portale) i chęcią współpracy...

...zatem wspólnie z portalem muzykazreklam.pl chciałbym zaprosić was do udziału w drugiej edycji zabawy. Oto zasady...
...w zabawie może wziąć każdy kto...
...do 31 sierpnia 2014 przyśle propozycje utworów, które mu się podobają (max. 3)...
...wystarczy przesłać link do reklamy lub utworu na maila voodoos78@gmail.com z tytułem wiadomości FAJNA MUZYKA Z REKLAM...
...umieści banerek z linkiem do tej notki u siebie na blogu lub facebooku...

http://3.bp.blogspot.com/-30IIPKLrMcA/U9X86R9rHOI/AAAAAAAAMtA/GZNcnSP-U0M/s1600/fajna-muzyka-z-reklam-2.jpg

...podsumowanie zabawy nastąpi we wrześniu...

UWAGA!!!
Proszę w komentarzach nie podawać utworów - zróbmy z tego naszą małą słodką tajemnicę. W komentarzach prosiłbym tylko o info kto bierze udział w zabawie a kto kibicuje i umieścił banerek u siebie...

...jeśli ktoś ma problem z linkami to wystarczy przesłać na w/w maila informację czego dotyczy reklama i krótki opis...

Zapraszam.
3xl z http://jestem3xl.blogspot.com/



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#2 2014-07-29 14:22

Czy administracja portalu muzykazreklam.pl, z którą to wspólnie zapraszasz do udziału w zabawie, w ogóle o tym wie? Bo korespondencję mogłeś wymieniać z kimkolwiek.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

jestem3xl

  • nowy
  • Wiadomości: 2

#3 2014-07-29 19:10

Tak, kontaktowałem  się z portalem. Rozmawiałem ze Snapshot.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1