UWAGA!
Minęło 5709 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Dział

  • Strona:
  • 1

^(-.-)^

^(-.-)^+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznan
  • Wiadomości: 25

#1 2008-08-10 06:09

Witam wszystkich :)

Mimo tego ze od dzis sie dolaczylem. Chcialbym przedstawic propozycje. Utworzenie nowego dzialu o nazie " Przedstaw Się ". By wlasnie nowi userzy tak jak ja mogli sie przestawic i powiedziec kilka slow o sobie :D. Bo pewnie tutaj opanuje cos takiego ze ludzi sie zarejestruja, napisza post, znalezli co szukali i spiepszaja z forum :D.. mysle ze zdarza sie to czesto :P... no ale wlasnie dla tych stalych bywalcow. Przydalo by sie zapoznac sie troche i powiedziec cos o sobie. Chyba ze istnieje juz taki dzial tylko ze ja jeszcze nie mam do tego dostepu :). To tyle ode mnie na dzis. Zycze milego dnia i pozdrawiam serdecznie

^(-.-)^


Its... all part of the plan!


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Snapshot

Snapshot+290

#2 2008-08-10 13:35

Myślę, że wystarczy założyć temat. Nie trzeba od razu działu do tego dawać.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

^(-.-)^

^(-.-)^+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznan
  • Wiadomości: 25

#3 2008-08-10 16:49

tak tylko gdzie??? :) i tak nikt nie zalozy takowy temat dopoki nie zobaczy taki dzial


Its... all part of the plan!


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

^(-.-)^

^(-.-)^+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznan
  • Wiadomości: 25

#5 2008-08-10 20:57

nikt tam nie zalozyl temat zeby sie przywitał :) ale ok nie wazne. Ktos chce sie powitac niech napisze tam. A kto nie chce to kit. Ale warto jest czasami forumowiczow poznac. elo


Its... all part of the plan!
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

luqi1617

luqi1617+25

  • wymiatacz
  • Wiadomości: 445

#6 2008-08-11 13:59

zgadzam sie z naszym administratorem :/ bez sensu tworzyc taki dzial stali bywalcy moga blizej poznac sie na czacie, nowi tez moga sie na nim przywitac :) po to (przynajmniej tak mysle) ze powstal nie dawno czat.

Ale co do propozycji ^(-.-)^. Mozesz utworzyc temat w dziale poza prawem taki ogolny :D np. Poznajmy się!


http://www.otofotki.pl/obrazki/hjln299024443d.gif Jestem POLAKIEM i piszę poprawnie po polsku.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1