UWAGA!
Minęło 5730 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ takie tam o kasie

  • Strona:
  • 1

VOOLIOS

VOOLIOS+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: fajna
  • Wiadomości: 40

#1 2008-02-29 09:53

Ostatnio szperając w necie znalazłem ciekawą stronkę Daje ona nam możliwość zarobienia nawet 6$ w 1 miesiąc. Polega ona po prostu na wciskanie w banery (reklamy). Regulamin przeczytałem cały i się zarejestrowałem :P Teraz mam już 14,35$! Zarobiłem je nie wychodząc z domu ^^ Wszystko jest za darmo. Chciałbym Was więc prosić o pomoc. Otóż gram w pewną grę online i wniej jest opcja kupna dodatkowych ,,możliwości". Trochę to kosztuje bo 10$ a te dodatkowe możliwoście trwają 1 miesiąc. A dzięki wam będe mógłby uzbierać sumę 10$ Więc proszę was o pomoc TO NIE JEST ŻADNA PODPUCHA! Ponad to wypłaciłem już raz 10$ i kupiłem sobie silk, a więc jest to potwierdzone.
O to krótki opis jak zarabiać :


Ogólna Instrukcja:


1.Wchodzisz na
wwwpaypal.com
2. Tworzysz Sobie konto (podczas kiedy pytają się o kartę kredytową klikasz anuluj).
3. Wchodzisz na Swojego e-mail.
4. Uaktywniasz konto.
5. Wchodzisz na stronę
wwwbux.to
6. Na tej stronce się rejestrujesz.
7. MOŻNA MIEĆ TYLKO JEDNO KONTO! JAK MA SIĘ DWA TO BANUJĄ ZA TO!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tu masz mała pomoc językową przy rejestracji:

1. Wciskasz ,,Join now and receive a $0.05 Sign-up Bonus"- dołącz się teraz i dostań bonus wysokości 5 centów.
2. wpisujesz dane:
* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Twój login (3-15 znaków- bez specjalnych typu: , . ś ć)

* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)

* Confirm Password- Potwierdzenie hasła

* Email Address- E-mail

* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila

* PayPal E-mail Address For Payments- Wpisujesz tutaj ten E-mail, którego użyłaś przy rejstracji się na PayPal.

* Your Country (only PayPal allowed countries)- Kraj w jakim się znajdujesz.

*Referrer (if any)- wpisujesz tutaj voolios (ze ja ci to polecilem, jakby bylo cos innego to usun tamto)

* Terms of Service- regulamin (przeczytałem i nic nie ma złego w tej rzeczy)

* Security code- przepisujesz te cyferki co są obok
3. Wciskasz Register
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Logowanie się:

Username (Twoja nazwa): np. kunegunda
Password (Hasło): np. franiu
Security Code: (Kod zabezpieczający: Kod, który tu musisz wpisać pisze obok tego napisu, ,,Security Code"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teraz, krótki opis jak zarabiać:

1. Wchodzisz w ,,Surf Ads"
2. Wciskasz na te napisy
3. Kiedy pojawi się w lewym górnym rogu napis ,,Done ze ślaczkiem" to jest ok , a jak z krzyżykiem to coś źle zrobiłeś
4. Każdą reklamę musisz uruchamiać osobno, bo inaczej nie działa ^^
5. jak pisze ,,No Current Ads"- to znaczy, że nie możesz na to kliknąć bo nic nie ma z tych reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A teraz jak chcesz sprawdzić statystyki, to masz podane po polsku przeze Mnie .

Your Statistics- Twoje statystyki
# of Website Visits- odwiedzone strony (reklamy-> to za co nam płacą) podane jest tu ilość.
6

Your Referral Statistics- ile razy zostały otwarte strony przez toich referatów (to Cię nie dotyczy ^^)
# of Referrals (view)- ilu masz referatów
0
# of Referral Website Visits- ilość reklam przez nich zobaczonych
0

Bonus Statistics (bonus kasy, dali Ci darmowo 9 centów)
# from Bonus (view)
0.09

Balance Information
Account Balance (cashout)- ile kasy już masz (masz 15 centów)
$ 0.1500
Total Amount Paid-ile kasy wypłaciłeś
$ 0.0000

Cashout- wyjmujesz wypłatę <-- To jest chyba najlepszy przycisk
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I teraz Wszystkim to mówię (bo wielu się ze mną w to bawi :P), jak masz kumpli/kumpelki chętnych/chętne do zabawy niech robią wszystko jak jest tu napisane .


...


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

^(-.-)^

^(-.-)^+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: Poznan
  • Wiadomości: 25

#2 2008-08-10 06:24

6 $ w miesiac lol... z czego bedziesz sie utrzymac? :)  w 10 lat mozesz zarobic tylko 780 $. ^^ ja jednak polecam praca z wlasnej wysylku czyli szukac prace i przez 12 albo 8 godz ciezko zarobic a wtedy zarabiac ponad 1600zl miesięcznie


Its... all part of the plan!
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

VOOLIOS

VOOLIOS+3

  • użytkownik
  • Miejscowość: fajna
  • Wiadomości: 40

#3 2008-08-14 23:31

lol    T_T  az mi sie z ciebie chce smiac     utrzymac sie??  tu chodzi o to ze mozna sobie tym placic na stronkach w necie. typu jakies gierki itp. :]

peace


...
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1