UWAGA!
Minęło 3410 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szacunek dla odbiorcy

  • Strona:
  • 1

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#1 2014-12-17 07:41

W tej odsłonie, zaczątku, tematu: Sia - Chandelier

Biega o tę piosnkę, nie o "bracia i siostry życzenia dla was mam" czy też co tam w Waszej odsłonie na początku jako reklama, tylko o to co po reklamie.



Nie będę sie powielał więc zlinkuje

http://popruntheworld.wordpress.com/2014/06/07/sia-chandelier-analizarecenzja/#comment-794

Dodam ( nie kojarzyć z Dodą ) że wszelkie media propagowały bezkrytycznie, a nawet bezrefleksyjnie, to wykonanie i/lub inne o tej samej "jakości" ( prawdopodobnie ta sama "matka" ).

W związku z powyższym w mojej stopce powinienem dodać kolejny fragment ale się wstrzymię bo jego uczciwa emocjonalnie dosadność mogła by mnie wykluczyć z forum.

PS1
Wtedy ( lata 70'te ) też zdarzały się niedociągnięcia ale z powodu możliwości technicznych czy technologicznych. Nie wszystkich było stać, ale gdy było stać na dobrą jakość sprzętu nikt nie skąpił i się nie ograniczał.
Dziś gdy wyznacznikiem jest zysk mimo istnienia możliwości ogranicza się je, te możliwości, do minimum dla osiągnięcia najkorzystnejszej relacji wkładu do uzysku. Dlatego tworzy się taki chłam i wtyka dystrybutorom którzy propagują go bezkrytycznie aczkolwiek zyskownie.
Najgorsze że, poza tym moim, głosu sprzeciwu nie słychać co świadczy o ubezwłasnowolnieniu obywatelskim i wszelkie inicjatywy w kwestji odbudowy rozsądku uważam za pożądane - marsze też.

PS2
Poszukuje klipu z rekamą preparatu medycznego Dobenox ( bodajże forte ). Ktokolwiek widział, ktokolwiek zna i może zlinkować .. poproszę.


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1