UWAGA!
Minęło 3209 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Kolejna piosenka z uuu w refrenie

  • Strona:
  • 1

Antoine

  • gość

#1 2015-04-19 20:18

Może to mało precyzyjne, ale szukam piosenki, której refren składa się z kilkakrotnych powtórzeń "łuu-u uuu-u, łuu-u uuu-u" (uuu-u śpiewane jest wyżej niż łuu-u). Wydaje mi się, że taki jest tylko refren, a zwrotki są śpiewane normalnie, po angielsku. Jest to piosenka rockowa, wokalista zespołu to mężczyzna.
Nie chodzi mi o Blur - Song 2, moja piosenka jest trochę mniej energiczna. Utwór, którego szukam, musiał być wydany później niż Song 2. Jest to znany kawałek oparty na melodyjnym refrenie.
Bardzo możliwe, że wykorzystano ten charakterystyczny fragment w jakiejś reklamie lub filmie. Nie wiem, skąd to znam, ale od niedawna zacząłem to nucić i nie daje mi to spokoju. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję   :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Paweu

  • +16
  • wymiatacz
  • Wiadomości: 396
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#3 2015-04-20 20:21

Antoine, zanuć, nagraj, wrzuć na hosting i podaj link. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Antoine

  • gość

#4 2015-07-07 15:51

Wybaczcie, że tak późno odpisuję i odkopuję temat. @Paweu chciałem podziękować, chodziło mi o "The Sweet Escape". Troszkę inaczej to brzmiało w mojej głowie, ale to jest ten utwór! Wielkie dzięki! :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1