UWAGA!
Minęło 3196 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Cześć,od 2004 szukam pewnego utworu Reggae... no pifko postawie ;)

  • Strona:
  • 1

Radi28

  • użytkownik
  • Wiadomości: 31

#1 2015-07-26 22:44

Jest to utwor ktory zawiera wstawki zapozyczone z utworu niejakiego U-Roya . Wychwytywane frazy to This station this station Rule of the nation Rule of the nation ; slychac takze slowa " Rastafari Culture " ; Prawdopodobnie zawiera tez frazy w... jezyku rosyjskim. Dorzuce ze kasete pozyczylem wtedy od zaprzyjaznionego Bialorusina... Jak pisze,11 lat,kawal czasu,wiec jakies piwo za to az glupio byloby nie postawic...  :D



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Radi28

  • użytkownik
  • Wiadomości: 31

#2 2015-07-28 13:32

Dorzuce moze wiecej szczegolow ktorych nazbieralo sie przez te lata... :) Otoz w 2006 znalazlem ten utwór


sekwencja muzyczna od 1:00 do 1:20 wydaje sie byc prawie identyczna,do uzytej w moim utworze... I przede wszystkim te niby frazy w jezyku rosyjskim... kaseta od Białorusina, 2004 rok, wiec podejrzewam ze to jakis remix zrobiny moze wlasnie w Rosji lub Bialorusi w tym czasie,dodam ,ze w wersji zwanej jako dub badż vibe,ktore to nazwy odkrylem przez lata poszukiwan a ktorych styl muzyczny pasowalby do mojego utworu...  Szukalem też na rosyjskich forach muzycznych, bo tak sie na k#%#e choro uwziąłem,ale niestety z marnym efektem... :) Jak widzicie sprawa nie prosta i mysle zna utwor tylko ten kto mial z nim niestety styczność... dzieki anyway za zainteresowanie no  i czas ktory straciłeś/aś czytajac moje wypociny powyzej :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1