♫ Muzyka w Tesco i Real

pomocy

  • gość

#241 2015-11-09 00:00

Bede szukac dalej:( Ale gdyby komus cos zaswitalo w glowie niech pisze, w koncu co dwie glowy to nie jedna.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Marcin78

  • gość

#242 2015-11-09 17:22

Witajcie, byłem przed chwilą w Tesco i leciała piosenka która mi wpadła w ucho.
Powolna, cicha, śpiewana delikatnym lecz dość wysoko ustawionym głosem przez prawdopodobnie młodą dziewczynę. Wydaje mi się że jedyny akompaniament to gitara klasyczna.
W tekście słyszałem coś takiego (choć pewnie coś źle usłyszałem bo google milczy):
"when he's away
she will say
I love you
I love you"

Tylko tyle pamiętam, ale tekstowi bym nie ufał, raczej ogólny "feel" jest istotny.
Będę dzwięczny za pomoc w odnalezieniu zespołu/wokalistki.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Sylwia2222

  • gość

#243 2015-12-11 11:47

Witam, szukam pewnej piosenki która leci w tesco jak również w Home & You w Warszawie. Powolna nostalgiczna chyba świąteczna bo teraz ją puszczają śpiewa kobieta nie mam możliwości nagrać bo stoję na kasie natomiast słowa : I so you I need you. W refrenie jest I coming home.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#244 2015-12-11 17:18

Sprawdź to: Bob Bradley - Come Home, choć tekst trochę się różni.
http://www.audionetwork.com/browse/m/track/come-home_35148?advanced=true


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 2Tak 0Nie

Sylwia2222

  • gość

#245 2015-12-12 15:04

boże tak to to:)) ale się namęczyłam naszukałam a Ty bez żadnego problemu pyk i jest, ślicznie dziękuję

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#246 2015-12-12 15:09

Najważniejsze, że się znalazło. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

GerdaGertruda

  • gość

#247 2015-12-20 00:28

Witam ! Od paru już miesięcy poszukuję zacięcie i bezskutecznie utworu, który na pewno słyszałam w Halach Banacha, ale możliwe, że również w jakichś innych hipermarketach typy Carefour czy Real. Utwór jest dość wolny i jakby melancholijny, ale z drugiej strony nie jest smutny. Wykonuje go mężczyzna o bardzo delikatnym i miłym dla słuchu głosie. Jedyny tekst jaki dałam radę wychwycić ze słuchu w sklepowym zgiełku to "I know" brzmiące chyba na początku refrenu lub zwrotki, a potem w refrenie na pewno było "give me a reason, reason I'm alieve". Piosenka utrzymana w popowym klimacie może o leciutkim rockowym zabarwieniu bo chyba jakaś gitarka tam pobrzmiewała w tle. Nie mam pojęcia, czy to zespół, czy wokalista solowy. Miałam wrażenie, że kawałek jest dość nowy i współczesny. Grany w lradiach max 3 lata, albo i znacznie krócej. Pomożecie ? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bartes123

  • gość

#248 2015-12-23 15:27

Cześć!
Trzy razy byłem w Tesco w ciągu 2 tygodni i za każdym razem leciała ta piosenka. Jest to jakiś motyw na święta, powtarza się w refrenie "papapapa" ;p
Wiem że za dużo informacji nie przekazuję, ale wydaje mi się że leci non stop teraz ;)
Ktoś coś może podrzucić?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kate 2121

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

christoff

  • gość

#250 2016-01-11 13:27

Tadeusz :

W Tesco słyszę tę piosenkę, proszę o rozszyfrowanie tytułu i wykonawcy. Jakość jest bardzo słaba ale może komuś się uda.

http://www94.zippyshare.com/v/BqzXMTeS/file.html


Dziękuje bardzo

Podpinam się pod tą wiadomość gdyż ta piosenka nie daje mi spokoju.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dulski

  • gość

#251 2016-01-11 14:03

Witam, również poszukuję jednej z piosenek lecących z radia IMS więc postanowiłem napisać - a widzę, że naprawdę dobrze wam idzie wyszukiwanie ich :) Piosenka której szukam jest bardzo spokojna, wręcz nostalgiczna, wokal kobiecy, tekstu oczywiście nie jestem na 100% pewien bo inaczej się słucha w galerii niż na spokojnie samemu ale wydaję mi się, że powtarzają się słowa "here above the water, searching for the breath...". Pozdrowienia i dziękuje z góry za pomoc ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

GerdaGertruda

  • gość

#252 2016-01-14 22:31

Witam ponownie! Mam nowe szczegóły odnośnie piosenki, której poszukuję! Dzisiaj słyszałam ją tym razem w Realu i było to rzecz jasna radio IMS. Z tekstu dodatkowo wychwyciłam jeszcze tylko ""freedom and future" oraz "I really need you "potem wspominane wcześniej w na początku refrenu "I know I know"..i dalej to samo "give me a reason reason I'm alieve". Niestety nowe słówka nic tu nie dają bo po tekście po prostu nie da się tego znaleźć i już :( Ktoś? coś ? Kojarzy słyszał może ? To dla mnie bardzo ważne. Jestem już tak zdesperowana, że chcę napisać do tego radia. Ktoś kontaktował się z nimi ? Udzielają informacji o puszczanej muzyce ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

GerdaGertruda

  • gość

#253 2016-01-14 22:35

Pomyłka ! Nie wiem czemu napisałam "Real" mając na myśli Carefour. Tak więc poprawka: słyszałam owy kawałek w hipermarkecie Carefour w radiu IMS.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Adam Czerwiński

Adam Czerwiński+1

  • pomagacz
  • Wiadomości: 158
  • Serwis

#254 2016-01-18 01:08

Witam dawno mnie nie było zmieniłem prace z firmy real na Selgros ale tam te same piosenki lecą.I męczy mnie jedna.To śpiewa dziewczyna w rytmie dance i w  ref śpiewa jakoś tak: Come on down break my love break my love.Jakoś tak.Huviretki i reszta pomożecie?Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

agnik

  • +10
  • użytkownik
  • Wiadomości: 34

#255 2016-01-20 00:18

Gerda i reszta, a nie dacie rady nagrać kawałka chociaż?
Wczoraj pół nocy szukałam, ale mimo podobieństw nic nie znalazłam :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#256 2016-01-22 23:29

@Adam Czerwiński
Niczego takiego nie mogę znaleźć.
To chyba zostaje tylko twój osobisty znajomy, który już kiedyś ci pomógł.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

deny

  • gość

#257 2016-01-23 02:28

a znacie taka co le ci w niej bom bom bom i jescze jest w niej hey you boy poczatek

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Malviee12

  • gość

#258 2016-01-23 15:12

Witam,
znalazłam radio które gra piosenki z hipermarketów link: stream.nadaje.com:8000/tc5

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

agnik

  • +10
  • użytkownik
  • Wiadomości: 34

#259 2016-01-23 23:02

deny, warto najpierw sprawdzić wątek bo już było, proszę:
Barrie Gledden  / Steve Dymond - In The Groove
http://www.audionetwork.com/browse/m/track/in-the-groove_52462

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Deny

  • gość

#260 2016-01-24 03:14

Tak to to dzieki  :) pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►