UWAGA!
Minęło 2842 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Podobnych utworów mi potrzeba. Ratunku, pomocy!

  • Strona:
  • 1

Caroline

Caroline+2

  • użytkownik
  • Wiadomości: 38

#1 2016-07-10 13:44

Jakiś czas temu pobrałam sobie OST z "Kokoro ga Sakebitagatterunda" (takie anime) i był tam taki króciutki utworek, który bardzo mi się spodobał. Jest niestety zbyt krótki by zaspokoić moją potrzebę słuchania takich dźwięków. I tutaj właśnie zwracam się z prośbą do was, moi drodzy, jeśli znacie coś podobnie brzmiącego, podzielcie się tym ze mną.
Nie mogłam znaleźć na jutubach, więc wrzuciłam na clypa, link w 100% bezpieczny - https://clyp.it/dhdkzoen
Dla ułatwienia dodam jeden jedyny utwór jaki znam, który wydaje mi się podobny -


Nie chodzi mi o jakiekolwiek smutne melodie. Ba, nawet nie muszą być smutne. Chodzi mi o ten charakterystyczny dźwięk łączący oba utwory, ale nawet nie wiem jak go nazwać by móc samodzielnie szukać.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4583

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 834

#2 2016-07-10 15:10

Pierwsze skojarzenie to Vangelis - La Petite Fille de la Mer.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mike

Mike+3533

  • morderator
  • Wiadomości: 10 731

#3 2016-07-12 17:03

Takie luźne skojarzenie: Ben Cocks - "Busy Dream"


"This is a snakeskin jacket. 
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Caroline

Caroline+2

  • użytkownik
  • Wiadomości: 38

#4 2016-07-13 17:08

Wasze skojarzenia nie do końca trafne. Te dźwięki za bardzo idą w stronę pozytywki. A to czego szukam to nie do końca to samo.
W każdym razie dziękuję, bo chociaż to nie to czego szukam to jednak słucha się bardzo miło, zwłaszcza "Busy Dream" ma w sobie coś co sprawia, że słucham tego już trzeci raz.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1