UWAGA!
Minęło 2747 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Adam i Ewa

  • Strona:
  • 1

Raven

  • gość

#1 2008-02-05 07:01

szukam piosenki z czołówki serialu Adam i Ewa. Refren:,,od kiedy świat tylko, trwa Adam wciąż z Ewą gra, ludziom na złość piekłu krew bieguny dwa łączą się..."



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

klin

klin+45

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Wrocław
  • Wiadomości: 445

#2 2008-02-05 12:12

Z Wikipedii: "Piosenkę z serialu z muzyką Romualda Lipki i tekstem Andrzeja Mogielnickiego zaśpiewali Halina Jawor i Krzysztof Cugowski."

http://[treści naruszające prawa autorskie]/download-Y0dEUGZjSER5Uy8xMjAyMjA5NTUx.mp3

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mt777dx

  • gość

#3 2016-10-04 23:17

Witam. Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, gdyż szukam soundtracku z tego serialu. Jedyne co udało mi się znaleźć, to informację, że muzykę do tego serialu skomponował Ryszard Szeremeta, ale czy ktoś zetknął się z muzyką, utworami poza czołówką? Jeśli ktoś coś wie, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mt777dx

  • gość

#4 2016-10-04 23:19

Witam. Pozwoliłem sobie odświeżyć temat, gdyż szukam soundtracku z tego serialu. Jedyne co udało mi się znaleźć, to informację, że muzykę do tego serialu skomponował Ryszard Szeremeta, ale czy ktoś zetknął się z muzyką, utworami poza czołówką? Jeśli ktoś coś wie, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gmcx

  • gość

#5 2016-10-11 20:29

Hej w ostatnim odcinku na końcu leci w tle utwór muzyczny czy ktoś mógłby mi powiedzieć kto jest autorem i nazwę tego utworu ? ;)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1