UWAGA!
Minęło 1141 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam teledysku ;)

Lusia666

Lusia666+30

  • pomagacz
  • Wiadomości: 152

#81 2015-01-11 16:25

Klaudiabeata :

Hey. Szukam teledysku w którym chłopak przywozi dziewczynę do hmm... chyba jakiegoś uzdrowiska czy kurortu, dużo scen nad basenem, w tle Pomnik Czterech Prezydentów na Górze Rushmore.(to ta góra gdzie w kamieniu są wyrzeźbione postacie amerykańskich prezydentów) Taki raczej imprezowy kawałek już trochę stary. Proszę o pomoc.


Czy nie czasem to? :)
Hi-Tack - Say Say Say (Waiting 4 U)


Jeden plus to jeden uśmiech ;)

Music is my extasy (:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

sebson

  • gość

#82 2015-01-14 22:54

Hej.
szukam piosenki/teledysku Eminema (old) jest z nim inny raper jada autem przez miasto (chyba NY) kojarzę tylko zielone kolory jeżeli chodzi o ich ubiór ;) maksymalnie wydaje mi się ze to 2006 help ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Lusia666

Lusia666+30

  • pomagacz
  • Wiadomości: 152

#83 2015-01-15 19:22



Eminem - Without Me

Może to? W jednym fragmencie jadą przez miasto :P


Jeden plus to jeden uśmiech ;)

Music is my extasy (:


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Piotrek 3232

  • gość

#84 2015-01-23 20:25

Siemka szukam piosenki
w teledysku spiewaja tylko kolesie ale w refrenie mlody facet idzie przez park i ma charakterystyczna brodke od ucha do ucha

z góry dziekuje za pomoc ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gatkaaaa

  • gość

#85 2015-01-31 15:08

Minashi :

Szukam teledysku do utworu, muza raczej elektroniczna gdzie para młodych wbija do mieszkania i zaczynają się całować rozbierać generalnie rozwalając wszytko wokół - lampki, krzesła, zrzucają rzeczy ze stołów - taka namiętność. On blady rudy, Ona brunetka. Na końcu jak już sa prawie całkiem rozebrani i sie migdalą na stole zapala się światło i do pokoju wchodzi cała rodzinka :D

tez tego szukam!!!!!!!!! takie kolorowe pileczki chyba tez tamlataja po domu!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gosc123

  • gość

#86 2015-01-31 15:38

Hej . Szukam klipu , w którym młoda dziewczyna wraz z trzema mężczyznami śpiewa utwór Anny Jantar "Wielka dama ", śpiewają w jakimś pokoju lub bardzo prowizorycznym studiu. Szukałam wszędzie na You Tube , Google i nie mogę znaleźć- a jeszcze jakiś czas temu słuchałam tego.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Azula

  • gość

#87 2015-02-12 12:37

Poszukuję piosenki lata 1990-2003? Przedstawia zalany dom w którym ciemno skórni
rapują lub jest to pop.
Jeden siedzi na schodach,drugi stoi obok domu.
W teledysku znajdują się dwa małe kotki.   
Z góry dziękuję za odnalezienie piosenki. ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Lusia666

Lusia666+30

  • pomagacz
  • Wiadomości: 152

#88 2015-02-12 16:47

Azula :

Poszukuję piosenki lata 1990-2003? Przedstawia zalany dom w którym ciemno skórni
rapują lub jest to pop.
Jeden siedzi na schodach,drugi stoi obok domu.
W teledysku znajdują się dwa małe kotki.   
Z góry dziękuję za odnalezienie piosenki. ;)



Outkast - Ms. Jackson
Raczej na pewno :P


Jeden plus to jeden uśmiech ;)

Music is my extasy (:
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

pazerny

  • gość

#89 2015-03-29 00:27

Siema, szukam starego klipu, jest to klimat rap, hip hop. Po teledysku pamiętam, że był angielski. Działo się to w domku gdzie była jakaś babcia co wyciągnęła chyba z pudełka na ciastka właśnie tego kolesia co śpiewa i on tam taki malutki nawija na stoliku. Ona coś tam na pianinie gra. Coś w ten deseń. Kojarzy mi się nazwa jakaś typu "kripsy" czy coś takiego. Z góry dzięki. Pzdr.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#90 2015-03-29 12:08

pazerny :

Siema, szukam starego klipu, jest to klimat rap, hip hop. Po teledysku pamiętam, że był angielski. Działo się to w domku gdzie była jakaś babcia co wyciągnęła chyba z pudełka na ciastka właśnie tego kolesia co śpiewa i on tam taki malutki nawija na stoliku. Ona coś tam na pianinie gra. Coś w ten deseń. Kojarzy mi się nazwa jakaś typu "kripsy" czy coś takiego. Z góry dzięki. Pzdr.

Dizzee Rascal - Dream


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

DamoNPL

  • gość

#91 2015-06-11 13:36

Aga1303 :

Cześć, szukamteledysku na którym Dj puszcza swój kawałek na słuchawkach dzieciom. Oceniają ją, tańczą do niej. U Dj w domu jest posążek buddy...

MITYA - Feel So Good

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

AxAbD

  • gość

#92 2015-07-24 18:09

Witam,
Poszukuje teledysku, w którym gość stara się o względy córki u jej ojca i chyba w refrenie grają w garażu. Kojarzę coś, że w nazwie ma "rudi". Leciało to często w radiu w 2014 roku chyba. Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kira

  • gość

#93 2015-08-08 21:45

Hej, szukam teledysku w którym gość jest przesłuchiwany przez Rosjan. Zespół stoi w sali pełnej dyndających żarówek, a wokalista śpiewa do jednej z nich.  :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Narcissa

  • gość

#95 2016-02-04 19:05

Hej. :) Może ktoś z was mi pomoże, szukam teledysku Alice Cooper gdzie on siedzi w psychiatryku i pisze list do ukochanej i kończy się tak, że on wychodzi, a ją zabierają, bo oszalała. Kojarzy ktoś?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mike

Mike+3533

  • morderator
  • Wiadomości: 10 731

#96 2016-02-04 20:12

Alice Cooper - "How You Gonna See Me Now"


"This is a snakeskin jacket. 
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mikiii

  • gość

#97 2016-02-04 23:57

Siemka szukam piosenki , która ma takiej zwariowany teledysk . Odbywa się on w supermarkecie , i przychodzi taka babka , i jak do kogoś tam podchodzi to on zrywa z siebie ciuchy i zaczyna tańczyć jak świr

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mike

Mike+3533

  • morderator
  • Wiadomości: 10 731

#98 2016-02-05 10:14

Może coś z tego?
Sara Bareilles - "Gonna Get Over You"
Galantis - "Peanut Butter Jelly"


"This is a snakeskin jacket. 
And for me, it's a symbol of my individuality and my belief in personal freedom"

____________________________________________________________________
Zapraszam do Mike'a Reklam Kilka
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Joanka

  • gość

#99 2016-12-23 00:14

Hej, szukam piosenki jak i jej wykonawcy (zagraniczna z tego co pamiętam). Na początku teledysku mężczyzna kosi trawę, słychać głos jakiegoś faceta, który coś mówi, kobieta (chyba ma na sobie czerwoną sukienkę) idzie, a ludzie na jej widok upuszczają to co trzymają w dłoni (dziewczynka lody, jakiś starszy mężczyzna siatkę z zakupami), w połowie teledysku kobiety tańczą przy krzesłach (jak i ta, o której wspomniałam). Pomożecie mi?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Anya

  • gość

#100 2017-04-11 13:20

:) Szukam polskiej piosenki w teledysku facet ma maske konia na glowie spotyka dziewczyne tez w takiej masce na zakonczenie piosenki oboje sciagaja je z głów

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►