UWAGA!
Minęło 746 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Szukam k-popowej piosenki z kotkami w teledysku.

  • Strona:
  • 1

Alice123

  • gość

#1 2017-03-17 02:37

Cześć. Poszukuję tytułu piosenki z gatunku k-pop. Właściwie to nie dla mnie tylko dla znajomego, któremu chcę pomóc, ale mniejsza o to... Z tego co wiem, to jest ona śpiewana przez Koreankę, w teledysku występowała dziewczyna, która siedziała w jakimś pokoju i trzymała filiżankę. Możliwe, że znajdował się w nim również fortepian. W teledysku były koty bądź jeden kot. W tekście pojawiało się coś w stylu "kici kici". Jeszcze dodam, że piosenka musiała powstać minimum 2-3 lata temu, bo wtedy mój znajomy jej słuchał. Wiem, że trochę mało informacji, ale może ktoś jakimś cudem skojarzy. Będę wdzięczna za pomoc :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Simon's Fan

  • gość

#2 2021-12-20 17:43

TWICE- SCIENTIST (jest tam jeden kot)
w itzy- loco jest jedna dziewczyna przebrana za kota ale wiem, że nie o to ci chodziło LOL
i to chyba tyle

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

mandu9000

  • gość

#3 2022-03-12 14:55

Jedyna piosenka w której występowały koty to można jeszcze dopisać popularną piosenkę
"Fatboy Slim - The Joker", powstała w 2004 roku, słuchałem ją osobiście bardzo dawno w dzieciństwie jeszcze, to była moja ulubiona piosenka, zawsze włączaliśmy i była w TV na kanale Viva Polska, VH1 Polska, ESKA TV lub 4FUN.TV, bo takie pamiętam włączaliśmy kanały muzyczne jeszcze na dekoderze Cyfra+.

Ostatnio edytowany przez Guest (2022-03-12 14:56)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1