UWAGA!
Minęło 361 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenki z CityFit

nemo222

  • gość

#1 2016-04-21 15:53

1. czarny śpiewa w refrenie ever ever ever, albo never never, często leci na cityfit

2. druga to piosenka pop typu Taylor Swift, ale nie jej, jakaś inna laska śpiewa "I am ready for love" dużo razy w refrenie, też często leci na city

Może ktoś coś kojarzy albo ma dostęp do playlisty cityfit



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

czarymary

  • gość

#2 2016-05-24 18:37

To jest 2, 1 dalej poszukiwane
Ayah Marar - Beg Borrow Steal

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Marko993

  • gość

#3 2016-08-19 13:47

Witam,
Dziewczyna śpiewa, refren bardzo energiczny i pierwsze słowa w refrenie to: "Yes i know"
Usłyszane w CityFit, teledysk "ciemny"
Dzięki.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dawid11212

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Novy

  • gość

#5 2017-02-25 20:40

Witam szukam 2 piosenek z animowanymi teledyskami jedna była o wilku który szedł przez świat a potem spotkał człowieka bez nogi i sie z nim zaprzyjaźnił a drugi o dziewczynie i chłopaku którzy pierw rozmawiali przez telefon a potem wsiedli na motory i spotkali sie na drodze :D obydwie widziałem w Citi Fit jeśli to pomoże

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Miras90

  • gość

#6 2017-03-10 19:22

Szukam utworu który grany jest w siłowniach CityFit, słyszałem go zarówno w Bydgoszczy jak i w Lublinie, Teledysk jest o chłopcu który chodzi do szkoły i za każdym razem kiedy mu coś nie wychodzi wpada w szał i zmienia się w siłacza który wszystko demoluje, KTOŚ JEST W STANIE POMÓC ? piosenka uboga w słowa więc nic więcej nie pomoge. POZDRAWIAM !

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Asia Colorado

  • gość

#7 2017-03-10 22:36

Tytuł to Closer Lemaitre. Pozdro Bydgoszcz Rondo xD

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Miras90

  • gość

#8 2017-03-12 16:55

Dziękuję Asiu o to właśnie mi chodziło ! Również pozdrawiam właśnie z CityFit Rondo ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

zxc

  • gość

#9 2017-03-18 16:39

Witam
szukam piosenki z City Fit. Teledysk trochę przypomina seven nation army - pojawiają się okręgi w barwie fioletowo różowej i niebieskiej. Wydaje mi się,że piosenka to tylko koleś na gitarze i pani, która śpiewa. Śpiewa coś w rodzaju "so goooooooooood on me" - i tu pojawia się chwytliwy motyw grany na gitarze. Nie słyszę co ona śpiewa więcej, dlatego trudno mi znaleźć tekst

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Paweu

  • +16
  • wymiatacz
  • Wiadomości: 396

#10 2017-03-20 10:35

zxc :

Witam
szukam piosenki z City Fit. Teledysk trochę przypomina seven nation army - pojawiają się okręgi w barwie fioletowo różowej i niebieskiej. Wydaje mi się,że piosenka to tylko koleś na gitarze i pani, która śpiewa. Śpiewa coś w rodzaju "so goooooooooood on me" - i tu pojawia się chwytliwy motyw grany na gitarze. Nie słyszę co ona śpiewa więcej, dlatego trudno mi znaleźć tekst


Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tom21

  • gość

#11 2017-03-20 22:39

Hej, szukam nazwy piosenki z City fit  w której teledysku występuje kobieta spiewajaca w wodzie, dużo zbliżeń na jej usta, sam teledysk jest czarno biały lub bardzo ciemny, czasem widać w nim przrlatujace ciemne chmury po niebie. Szukałem już chyba wszędzie i nic...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

PM2

  • gość

#12 2017-04-06 21:53

Szukam twórcy i tytuł muzyki prawdopodobnie electro na podstawie teledysku.

Motywem przewodnim teledysku jest animacja z galaktyką, plateną na której następuje erupcja wulkanu.

Teledysk puszczany jest obecnie w CityFit, więc prawdopodobnie jest z 2017 roku.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

bydgoszcz

  • gość

#13 2017-04-24 00:50

kojarzy ktoś może piosenke w której śpiewa murzyn i dziewczyna? Teledysk jest z tekstem piosenki w tle są krajobrazy i dwie dziewczyny, będące w wodzie koło wodospadu tak mi się wydaje...ktoś coś kojarzy?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mateczek

  • gość

#14 2017-04-24 18:43

Szukam piosenki, w której przewija się słowo sunrise, a w teledysku są dziewczyna i facet przy kości :D którzy wstają robią sobie śniadanie, potem się zaczynają całować i coś tam dalej nie wiem co już nawet :d A i w teledysku też jest ten gość co śpiewa i on tam sobie gra na gitarze. Możliwe, że cały tekst zaczyna się od When you call my name, czy jakoś tak. W każdym razie nie mogę znaleźć ani na YT ani w googlach....

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

City Fit BDG

  • gość

#15 2017-05-07 18:05

Cześć ! szukam piosenki Faceta który zajeżdża na początku teledysku rolls roycem na domówkę, od połowy teledysku impreza jest na basenie, Piosenka jest w klimacie Hip Hop.

POZDRAWIAM !

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

WEK

  • gość

#16 2017-05-11 01:17

City Fit BDG :

Cześć ! szukam piosenki Faceta który zajeżdża na początku teledysku rolls roycem na domówkę, od połowy teledysku impreza jest na basenie, Piosenka jest w klimacie Hip Hop.

POZDRAWIAM !

Szukam tej samej piosenki od paru dni i nie mogę znaleźć ... Ktoś coś kojarzy :> ?
Rolls Royce ma kierownice po prawej, więc pewnie UK :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

WEK

  • gość

#17 2017-05-11 01:20

WEK :

City Fit BDG :

Cześć ! szukam piosenki Faceta który zajeżdża na początku teledysku rolls roycem na domówkę, od połowy teledysku impreza jest na basenie, Piosenka jest w klimacie Hip Hop.

POZDRAWIAM !

Szukam tej samej piosenki od paru dni i nie mogę znaleźć ... Ktoś coś kojarzy :> ?
Rolls Royce ma kierownice po prawej, więc pewnie UK :P

ZNALAZŁEM:

Tom Zanetti - You Want Me

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Prabo

  • gość

#18 2017-05-13 18:13

Szukam piosenki, w której śpiewa czarna kobieta i w refrenie były chyba słowa "Touch my body"

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gerty

  • gość

#19 2017-05-13 21:14

Poszukuję piosenki: gatunek house (female vocal), bodajże w teledysku jakaś typiarka na plaży, umrę jeśli tego nie znajdę:D

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

2012agds

  • gość

#20 2017-05-17 11:12

Szukam piosenki z CityFit. Muzyka klubowa dlatego opiszę teledysk, który zaczyna się od tego, że jedna z dziewczyn wstaje z łózka i idzie na basen, tam oczywiście impreza i szampan. Później już dwie dziewczyny występują w jakiejś sesji fotograficznej i rozbierają się do bikini. Na końcu impreza i te same dwie dziewczyny dobierają się do jakiegoś faceta. Klip leci w CityFit i to jakiś house.
Pozdrawiam.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►