UWAGA!
Minęło 2551 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Nie ma mocnych

  • Strona:
  • 1

nemesis

  • gość

#1 2007-06-18 18:50

Nie pamietam czy ta muzyka leciała na początku czy na końcu filmu. Taka w stulu disco. Pamietam ze w trakcie jej trwania ujecia byly z powietrza - Pomocy gdzie mozna ja daorwac.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

clivian

  • gość

#2 2010-04-11 13:47

A pamiętacie scenę z filmu w której Pawlak dowiaduje się że Anie nie będzie miała ślubu kościelnego i zaczyna robić demolkę wesela na podwórku. Kargul zawiaduje wtedy orkiestrę żeby grała i właśnie o tą meloię mi chodzi, taka o ludowym pochodzeniu ale grana szyim rytmem.
Anyone?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

LukStacja

LukStacja+24

  • pomagacz
  • Miejscowość: Stacja
  • Wiadomości: 178

#3 2010-04-13 19:44

Nemesis z początku i końca były z powietrza, ściągnij sobie jako mp3 i powycinaj interesujące Cię momenty...ja tak sobie polski funk z "Daleko od szosy" zrobiłem :P
Początek


Koniec od ok. 5:12

Ostatnio edytowany przez LukStacja (2010-04-13 19:47)


"Hominem non odi, sed eius vitia"


Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

michal-83

  • gość

#4 2017-04-29 08:52

clivian :

A pamiętacie scenę z filmu w której Pawlak dowiaduje się że Anie nie będzie miała ślubu kościelnego i zaczyna robić demolkę wesela na podwórku. Kargul zawiaduje wtedy orkiestrę żeby grała i właśnie o tą meloię mi chodzi, taka o ludowym pochodzeniu ale grana szyim rytmem.
Anyone?

Tez chciałbym sie dowiedziec co to za kawałek - chciałbym aby nam go zagrano na  weselu :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1