UWAGA!
Minęło 2463 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ [Rai 1] Dziwny włoski teleturniej

  • Strona:
  • 1

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#1 2015-10-25 15:54

Ostatnio, będąc w Rzymie, ok. godziny 20:00 oglądałem Rai 1 i napatoczyłem się na dziwny serial. Był trochę podobny do "Postaw na milion". Mianowicie był jakiś prowadzący z jakąś gwiazdą (coś jak np. Doda) i 5 graczy. Prowadzący zadawał pytania z wiedzy o Włoszech. Jak wybierał zawodnika, po zadaniu pytania i odpowiedzi grającego (przed sprawdzeniem poprawności odpowiedzi) krzyczał - "Skossa? (czy jakoś tak). Jak odpowiedź była prawidłowa, mówił - "Bene!". Jak nie, coś tam beblał po włosku. Bardzo mi zależy na odnalezieniu tego teleturnieju. Pomożecie?

Ostatnio edytowany przez gosc ze wschodu (2015-10-25 15:55)


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

triki

  • gość

#2 2016-06-27 19:44

Reazione a Catena! Saluti! ;)

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#3 2017-05-12 21:48

Obejrzałem sobie dwa odcinki tego programu Reazione a catena i jak dla mnie bardziej odpowiada on naszej Familiadzie. Z tego co kojarzę, chociaż od oglądania tego programu przeze mnie mijają dwa lata, studio było zachowane w białych barwach i często pojawiały się grzmoty/błyskawice. To że przez rok nie zauważyłem nazwy tego teleturnieju, nie znaczy że mi nie zależy i nie pamiętam, więc chciałbym go odnaleźć, bo mi się on bardzo spodobał. a w Reazione a catena się wciągnąłem i aktualnie oglądam piąty odcinek z kolei. :D A, i w Reazione ... brakuje mi tego charakterystycznego "Skossa" i "Bene" po każdej wypowiedzi. ;)

Ostatnio edytowany przez gosc ze wschodu (2017-05-12 21:49)


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kacper3100

#4 2017-06-21 19:57

Ale to był serial czy teleturniej?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gosc ze wschodu

gosc ze wschodu+24

  • wymiatacz
  • Miejscowość: Cieszanów k/Lubaczowa
  • Wiadomości: 311

#5 2017-06-22 20:29

Stuprocentowy teleturniej. Dwie drużyny, jeden prowadzący, masa widowni i cyklicznie pojawiające się słowo "Scossa" potem chyba występowały jakieś grzmoty, błyskawice itd.


Lecisz na Wielkie Oczy? Może lepiej Przemyśl?
"Jeżdżę na wschód, bo jazda na wschód jest warta zachodu."
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

kacper3100

#6 2017-06-29 17:42

Może L'eredità?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1