UWAGA!
Minęło 2292 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Animowany teledysk z MTV / VIVA

Iwona5#6

  • gość

#121 2013-12-13 00:56

Witam! szukam teledysku zespołu, który kojarzy mi się z fall out boys, śpiewa piosenkę w stylu punk rock trochę pomieszaną z popem. Akcja w teledysku zaczyna się w jakimś pokoju, potem przenosi sie na cmentarz, w jednej ze scen jeden z mężczyzn leje szampana do grobu... Pomoże mi ktoś?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

stefa

  • gość

#122 2013-12-13 22:45

szukam piosenki pamiętam teledysk animowany,w którym przez drzwi chyba od szafy chłopak i dziewczyna wchodzą do dżungli i tam biegają i poluje na nich lew coś takiego ale za cholerę nie pamiętam tytułu ani wykonawcy proszę o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

starypierdoła

  • gość

#123 2014-01-15 19:35

Czesc ,szukam pieknego teledysku co dawno lecial na vivie :dwoje mlodych ludzi zakochanych bylo na dachu(chlopak w okularach) i jeden czlowiek ktory stal niedaleko stworzyl jakby taki wir ktory sprawil ze oni fruneli razem do nieba.teledysk animowany w stylu chinskim ,stary hit...moglby mi ktos pomoc?



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

aniteks88

  • gość

#124 2014-07-06 21:53

Witam. Poszukuje bardzo starego ANIMOWANEGO teledysku rockowego z lat 90. To bylo o krowie ,ktora podrozowala prze inne krowy,przez ich gardla. No bylo na zoltym tle. Krowa szla przez rzeke piwna. I napotykala kosci innych krow. I tak dalej. Delikatna rockowa nuta. To lecialo na vivie2.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mist

  • gość

#125 2014-07-16 00:47

Cześć, szukam pewnego teledysku. nie pamiętam ani nazwy ani wykonawcy, był to chyba utwór elektro/ dance. W tym teledysku koleś jedzie w małym wagoniku i wjeżdża jakby do takiego ogramnego parku rozrywki. Ogólnie jedzie jak by cały czas na długim rollcoasterze. Prosze o pomoc :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

10

  • gość

#126 2014-07-22 18:32

HEJ SZUKAM PIOSENKI ANIMOWANEJ , wszytsko w teledysku jest z takiego zwykłego KARTONU i jest tam śpiewająca, kartonowa dziewczyna z czarnymi włosami do połowy szyji, najpierw jest chyba w mieszkaniu z kartonu potem jedzie kartonowym autem po kartonowym mieście :D piosenka chyba z wielkiej brytanii, ZNA KTOS? :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

wiera

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

oi

  • gość

#128 2014-07-25 20:18

a zna może ktoś teledysk (piosenke) o takim nie wiem jak to nazwać... chłopczyku przebranym za misia pande? w refrenie ma coś : -" oo tioo (...) cos tam cos tam" najpierw jest w jakims terrarium zamkniety potem ucieka i leci helikopterem.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#129 2014-07-26 12:20

oi :

a zna może ktoś teledysk (piosenke) o takim nie wiem jak to nazwać... chłopczyku przebranym za misia pande? w refrenie ma coś : -" oo tioo (...) cos tam cos tam" najpierw jest w jakims terrarium zamkniety potem ucieka i leci helikopterem.

Röyksopp - Poor Leno


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Cichus

  • gość

#130 2014-07-26 18:32

Witam,
chodzi za mną pewien kawałek. Niestety widziałem tylko teledysk - animowany, z tego co kojarzę występowały tam tylko kolory czarny i biały. Głównym motywem owego teledysku są, że tak to określę, "walki z bossami". Może ktoś będzie kojarzył o co mi chodzi. Klip widziałem na eska.tv.
Pozdrawiam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

pszemo

  • gość

#131 2015-05-03 05:24

Witam nie mogę przez ten teledysk\piosenke a mianowicie z tego co pamiętam to na początku jest animowany gostek w kapeluszu lub cylindrze odwrócony tyłem i gdy jest wejście on w rytm muzyki tanczy za..biscie i spiewa do tegowykonujac bardze fajne ruchy.  Sluchalem go jakies 10 -15 lat temu z gory dziekuje dodam ze na szukaniu spedzilem ze 2 dni przegladajac yt oraz rozne fora i nic

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

George

  • gość

#132 2016-06-25 00:35

Szukam teledysku! Nie pamiętam ani słów ani rytmu był to teledysk animowany dokładniej w stylu anime o blondynce w fioletowym (chyba) stroju i w pewnej scenie pocałowała faceta który wyglądał jak mafiozo po tym pocałunku zaczął świecić na żółto po czym wybuchł czy coś w tym stylu, proszę o pomoc!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Alfred

  • gość

#133 2017-07-01 16:52

Szukam teledysku był animowany z dwoma kowocami jeden w czarnymiarę ubraniu drugi w białym pojedynek leworwer owców tyle pamiętam fajna nuta morze ktoś  wie

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gtgtrgtr

  • gość

#134 2017-10-11 20:17

A ja szukam teledysku, tzn. tytułu bo pamiętam tylko z teledysku. Teledysk miał dużo urywków z bardzo starych bajek z myszką miki (lata chyba jeszcze 50-te czy 60-te), to były stare animacje Walta Disneya.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

gtgtrgtr

  • gość
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Gringo

  • gość

#136 2017-12-10 20:37

Gorillaz - Clint Eastwood

Vicki.!! ^^ :

POMOOOCYYY.! ymmm szukam takiej piosenki, nie wiem nic, jaki tytuł ani twórca tej piosenki... wiem tylko... że to jest taka jakby animacja ale nie taka realistyczna tylko takie  ludziki, coś mniej więcej podobnego do WŁADCY MUCH... ale wiem też że był taki chłopak (o białej karnacji) który śpiewał, miał takie czarne, na oczy zakryte, włosy. Taki choby emo...  i nie jestem pewna ale perkusista taki gruby, białej karnacji i łysy, taki urywek pamiętam, że jechali jakoś autem, chyba ktoś do nich strzelał, do ich auta... chybaa... proszee o pomooc. jeżeli chodzi o muzykę to wiem że taka gitara (klasyczna) i w trakcie tego gwizdanie i te gwizdanie po chwili tak wysoko, a potem normalnie... wiem że to głupio brzmi iwgl... ale proszee :3

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

ivo

  • gość

#137 2018-01-05 23:52

Szukam piosenki typu animscja jest stara i rytmiczna wiem ze sa tam dwie.kobiety i facet ktory jest ns nie nspalony

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie