UWAGA!
Minęło 2307 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ mUzyka

  • Strona:
  • 1

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#1 2017-10-28 13:02

Nasłuchałem ja się wszelkiego, podczas mego pobytu na tym padole, po kokardy.
Nagromadziłem wiele tego co stawia włos i teraz coraz bardziej puste, ( jakby to chciał coraz łysszy donosiciel, mimo wszystko piastujący piedestały polsko@polskiego słownika, "reformator" ojczystego języka lejący gorzki miodek nowomowy w niedojrzałe umysły ), coraz pustsze, pole przede mną.

Szczęśliwie raz po raz jednak pojawiają się artyści "wielcy ocaleni z histori rusztów i popielnic" co "nie przypadkiem przeszli czyściec odsiani z mód wartkiego ścieku po to by istnieć a nie błyszceć" i "W ten czas tak marny chałaśliwy gdy szybki efekt każdą myśl połyka" a "muzyka wszelka w zgiełku znika" jednak stwiać włosy nowymi iterpretacjami starszych utworów (cytaty zpożyczone do Jacka Kaczmarskiego).

Dlatego nie "rozpływam" się nad grammy-ami mechanicznych wykonań Włodka Pawlika a hołd oddaję innemu Włodkwi i



Jak on utyka, chodzi, biega, płynie, frunie, snuje wokoło tematu ... - Pawlik może się uczyć.

W tych dwóch kawałkach na samym fortepianie węcej dźwięków niż w kilkuletniej twórczości współczesnych "artystów" muzycznych powszechnie promowanych w stacjach radiowych. Niektórym dziwadłom starczyło by do końca świata i pomyśleć że profesjonalnu branżowi diennikarze piszą o nich muzyk ( http://www.bing.com/search?q=bran%C5%BCowy&qs=n&form=QBRE&sp=-1&pq=bran%C5%BCowy&sc=0-0&sk=&cvid=71645B74D96B412DA386828717A93D92 ).


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#2 2017-12-24 18:16

Prawdziwie grana mUzyka bez oszustw, trików i sztuczek - żadnych elektroniczntch/mechanicznych wstawek żadnych loopów. Powtarzalne frazy każda grana troszkę inaczej



zdrowych i spokojnych.

Jak za trudne mają też komerciały



a po tych skrzypcach nie ma wyboru, Lily sama do głowy wchodzi i być musi


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1