UWAGA!
Minęło 418 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Criminal Minds / Zabójcze umysły

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#101 2016-10-23 20:30

Nine Inch Nails - Every Day Is Exactly the Same ?


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Agaaa

  • gość

#102 2017-01-27 23:04

Witam szukam tytulu piosenki z sezonu 8 odcinka 7 zaraz z samego poczatku co dziewczyna gra na gitarze. Prosze o pomoc 😃

Ostatnio edytowany przez Guest (2017-01-27 23:04)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

BaMa

  • gość

#103 2017-01-27 23:40

Avrile Lavigne "keep holding on"

też jej szukałam :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#104 2017-11-01 19:05

@joan
To jest wątek dla pytań o muzykę z odcinków serialu.
Dla jego zwiastunów musisz założyć wątek w innym dziale: http://muzykazreklam.pl/forum-muzyka-z-zapowiedzi-i-zwiastunów


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Syjamen

  • gość

#105 2018-04-13 21:15

Sezon 11 odcinek 6 sam początek, ktoś kojarzy co to za nutka? Pliiiis ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#106 2018-04-13 21:33

Selah Sue - This World


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

niunius

  • gość

#107 2018-10-20 00:15

Witam potrzebuje utwor sezon 11 odc 3 sama koncowka bede bardzo wdzieczny

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#108 2018-10-20 17:04

@niunius

Jim Murphy & The Accents - I'm Gone Mama


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#109 2018-10-27 18:57

Na początku byłem skonsternowany bo nie mogłem znaleźć "dodaj zapytanie" ale "dodaj odpowiedź" też zadziałało  :/

Słowo sezon w różnych odmianach ( takich też: s, se ) numeracja z "0" lub bez tak że odpuściłem szukanie, na piechotę, po wątku; jeśli gdzieś już jest? to przepraszam za dubla.
Przy okazji zgłaszam do adminów postulat regulaminowego usystematyzowania: sxxexx.
I w oparciu o tę zasadę s01e22 tytuł Król Rybak, cz. 1 "The Fisher King " cz. 1 w przybliżeniu 0:38:44-0:39:56.
Oczywiście nie mylić z Zabójcze umysły: Poza granicami / Criminal Minds: Beyond Borders (2016-)
Dołączam "wyjętą" z odcinka muzykę której wykonawców szukam - [url]http://[treści naruszające prawa autorskie]/Kowa1/Muzyka/Criminal.Minds.S01E22,6565233287.mp3(audio)[/url]

PS
[treści naruszające prawa autorskie] to adres portalu na którym chomikuje swoje pliki.


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#110 2018-10-27 19:31

Numer odcinka i serii widzę, a jaka to była scena?
Przynajmniej ja potrzebuję takiej informacji.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#111 2018-10-27 21:14

No kiedy życie nie jest tak proste jak się większości wydaje, nie wszystko da się zaszufladkować pewnie i porawnie jak to było w przypadku postu z pytaniami dotyczącymi muzyki zawartej w występie Grupy MocArta. Ja zaszeregowałem ją na podstawie głównego wątku muzycznego użytego na początku, przewijającego się kilkakrotnie i w sumie trwającego najdłużej a administracja inaczej i postawiła, brutanie kasując - jak to u administracji pewnej swej nieomylności bywa nagminnie, na swoim.
Antycypując w oparciu o w/w sytuacje czarno widzę los i tego postu.
Dlatego że, tak się składa, żadnej sceny podać nie mogę, w filmowym rozumieniu tego słowa jako podziału treśći wizualnej. Reżyser doskonale musiał rozumieć sytuacje niekomfortową dla dla niego w konfrontacji z ortodoksami sztuki filmowej i kapitalnie jako elementu ograniczającego/wydzielającego użył właśnie muzyki i to muzyka tworzy scenę dramatycznie a jej miejsce w odcinku podałem w miarę precyzyjnie, nawet z zapasami na początku i na końcu, przypomnę 0:38:44-0:39:56.
Wizualnie niema mowy o żadnej scenie jest to trwająca nieco ponad minutę zbitka migawek z pewnego czasookresu pokazująca działania poszczególnych bochaterów serialu znajdujących się w różnych miejscach mające w nim miejsce - w tym czasookresie.

Ja sam mam tylko to co było dla mnie istotne czyli dokładnie 1m10s materiału co zawiera muzykę z zapasami bezpieczeństwa na początku i końcu, czyli około 1m10s muzyki, a co obecnie dowrzuciłem w formacie mp4 na "[treści naruszające prawa autorskie]" zaraz obok mp3 który uprzednio usiłowałem tu linkować. Ponieważ ma 1m10s to niczego nie trzeba ściągać można całość obejrzeć w ramach darmowo udostępnianego 10ciominutowego podglądu początku filmu, tyle ż trzeba poczekać aż go wygenerują.


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#112 2018-10-27 21:43

Naprawdę wystarczyłoby opisać scenę.

Opeth - Death Whispered A Lullaby


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Kowa1

Kowa1+5

  • pomagacz
  • Wiadomości: 127
  • Kowa1

#113 2018-10-31 14:23

huviretki :

Naprawdę wystarczyłoby opisać scenę.

Opeth - Death Whispered A Lullaby

Przede wszystkim podziekowania ( ... poszły ) - to on, chociaż niestety w filmie najlepszy kawałek ( ledwo 1 minuta ! ) z tego utworu a inne jego części i inne utwory grupy to jakby echo i to słabe niestety a nadzieje spaliły na panewce i rozgoryczony jestem nieco. Ponieważ szukałem tego utworu bez pakietu gwarancji jakości podziękowania absolutnie należne.

Dla mie: jak coś mówie, to mówie, jak coś jest, to jest, jak coś trzeba, to trzeba a jak wystarczy, to wystarczy bo to wszystko co dzieje się wokoło i co dotyczy mojego otoczenia z mojej strony ( nadzieje na wazjemność. tj. prawdziwość tego co dzieje się wobec mnie ze strony mojego otoczenia, dawno włożyłem między bajki )  jest naprawdę i dlatego  lawirantów którzy dla wyodrębnienia rzeczywistości ze swoich blubrów muszą używać partykuły "naprawdę" przed wwypowiadanymi kwestiami spuszczam po brzytwie. A w madiach tej absurdalnej formy, dezawuującej z automatu wypowiadającego, na kopy i trzeba uważać żeby się niepoatrznie nie przyczepiło.

Ze wględu na pochodzenie i zasiedzenie zapre się jak jeden z symboli rozpoznawczych i jednocześnie atrakcji stolicy regionu w pyrach i podtrzymam: dla tego fragmentu muzyki nie ma wyodrębnionej sceny czyli nie można jej opisać.
Każdemu kto twierdzi inaczej i potrafi opisać jednoznacznie bez wieloznaczności i zamulania scenę ( uwaga scena to jedność, całość ujęcia/obrazu w tle którego słychać muzykę ) dla tej muzyki stawiam dużą porcje lodów z kolorowej - jak się ociepli.


Wiele utworów z lat 70-tych ma melodykę i aranżacje która wystarczyła by na kilkadziesiąt dzisiejszych piosnek.
Erratum - pod avatarem powinno być: niestały bywalec. Ups zmieniło się ze "stały bywalec" na "pomagacz" - nie zasłużyłem! Powinno być: niestały bywalec
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

beajenny

  • gość

#114 2019-01-11 23:31

Baardzo PROSZĘ o pomoc ❣️❣️❣️Jaką piosenkę wykonują wspólnie detektywi w starej knajpie, sezon 9 odcinek 7
Plissee pomóżcie ❣️❣️❣️🌞

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#115 2019-01-11 23:47

Billy Joel - Piano Man


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Moniaaaaa

  • gość

#116 2019-02-10 23:53

Piosenka z sezonu 10 odc 2 ktos wie?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Scatty

  • gość

#117 2019-02-10 23:53

Również proszę o pomoc, poszukuję piosenki z 10 sezonu, 2 odcinek, pod sam koniec w chwili wykonywania kary śmierci... Zapadła mi w pamięć i nie mogę znaleźć :(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#118 2019-02-11 16:14

@Scatty

Radical Face - The Gilded Hand


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

olcciakkk6

  • gość

#119 2019-02-23 17:56

piosenka z zabójczych umysłów sezon 10odc13

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 832

#120 2019-02-23 18:10

Armon Jay - Edge Of the Dark


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►