♫ Piosenki z CityFit

Karo2207

  • gość

#21 2017-05-30 14:22

Szukam piosenki która leci dosyć często w cityfit. W teledysku występuje tylko tekst piosenki który pojawia się w galaktyce. Refren na zmianę śpiewa chłopak i dziewczyna. Może ktoś kojarzy??



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

PM2

  • gość

#22 2017-07-29 02:13

2012agds :

Szukam piosenki z CityFit. Muzyka klubowa dlatego opiszę teledysk, który zaczyna się od tego, że jedna z dziewczyn wstaje z łózka i idzie na basen, tam oczywiście impreza i szampan. Później już dwie dziewczyny występują w jakiejś sesji fotograficznej i rozbierają się do bikini. Na końcu impreza i te same dwie dziewczyny dobierają się do jakiegoś faceta. Klip leci w CityFit i to jakiś house.
Pozdrawiam.

Erick Morillo vs Eddie Thoneick feat. Angel Taylor - Lost In You

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Sonn

  • gość

#23 2017-08-04 00:27

Szukam piosenki z cityfit - w teledysku występuje dwóch mężczyzn, jeden biały z kręconymi ciemnymi włosami, a drugi czarnoskóry. Są też sceny z klubu, ludzie noszą kowbojskie kapelusze. Teledysk kończy się scena przedstawiającą mężczyznę w niebieskiej koszuli w kratę.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jaglany

  • gość

#24 2017-08-05 23:47

Cześć, szukam piosenki z cityfit - na teledysku główną postacią jest dość gruby mężczyzna w wieku ok 50 lat z wąsem, ma na sobie koszulke w biało niebieskie pasy i futro, śpiewa dość spokojną piosenkę i raczej na pewno nie jest to język angielski. W tle widać resztę zespołu grających na instrumentach i jest neonowy napis "top of the tops" raczej pojawia sie po ok 22giej, proszę o pomoc!

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

2012agds

  • gość

#25 2017-08-09 11:02

PM2 :

2012agds :

Szukam piosenki z CityFit. Muzyka klubowa dlatego opiszę teledysk, który zaczyna się od tego, że jedna z dziewczyn wstaje z łózka i idzie na basen, tam oczywiście impreza i szampan. Później już dwie dziewczyny występują w jakiejś sesji fotograficznej i rozbierają się do bikini. Na końcu impreza i te same dwie dziewczyny dobierają się do jakiegoś faceta. Klip leci w CityFit i to jakiś house.
Pozdrawiam.

Erick Morillo vs Eddie Thoneick feat. Angel Taylor - Lost In You

Dziękować ogromnie.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

blondina89

  • gość

#26 2017-08-19 18:50

Hej, szukam piosenki - azjatycki wokalista i wszyscy bohaterzy teledysku są azjatami. Na początku teledysku śpiewają "chińskie" dzieci - sam teledysk jest dość "zakręcony" są m.in sceny jak zabijają ochroniarza, jakiś "groźny Pan" chwyta recepcjonistkę za rękę i jej grozi. Będę wdzięczna za pomoc!

Ostatnio edytowany przez Guest (2017-08-19 19:37)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Ilka

  • gość

#27 2017-11-17 22:28

też tego szukam!! znalazłeś może ?! Bo ja choruje już :D

Mateczek :

Szukam piosenki, w której przewija się słowo sunrise, a w teledysku są dziewczyna i facet przy kości :D którzy wstają robią sobie śniadanie, potem się zaczynają całować i coś tam dalej nie wiem co już nawet :d A i w teledysku też jest ten gość co śpiewa i on tam sobie gra na gitarze. Możliwe, że cały tekst zaczyna się od When you call my name, czy jakoś tak. W każdym razie nie mogę znaleźć ani na YT ani w googlach....

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Itsatram

  • gość

#28 2017-11-18 23:28

@Ilka
@Mateczek
Yuksek - Sunrise

Czy to nie ta? :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Ilka

  • gość

#29 2017-11-19 11:06

Normalnie Cię kochaaam !

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

whodatboi

  • gość

#30 2017-12-10 23:25

Naprawdę już wszędzie szukałem - teledysk, w którym jest różowe tło, kamera jest cały czas na dość niskiego białego bruneta, wokół którego kręcą się różni ludzie i go zaczepiają, a w pewnym momencie na jego głowę wylewane jest wiadro jakiegoś różowego budyniu.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

magneto

  • gość

#31 2017-12-27 10:49

Ja z kolei szukam piosenki, w której jest kilkukrotnie powtarzany refren: I have what you want, coś tam dalej i I will never let you go.
Szukam już po słowach i za cholerę nie mogę tego namierzyć.

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

konradd

  • gość

#32 2017-12-28 19:25

A ja szukam piosenki, ktora głownie kojarze po teledysku. Ciekawa grafika tak jakby komiksowa, ciagle diagramy, slupki wykresy. Chyba głownym tematem jest komunikacja, idzie sobie ludzik przez ulice do auta, potem pociagu, potem jest w pracy, klika cos na komputerze i jest oddalenie na cala kule ziemska i ten sygnal idzie po calym swiecie, a potem te diagramy, wykresy jakby z giełdy

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

magneto

  • gość

#33 2018-01-16 09:22

Z jakiego programu lecą piosenki w cityfit?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

akaklad

  • gość

#34 2018-01-22 21:23

Szukam piosenki ktora ma teledysk bardzo kolorowy - rysunkowy i sa na nim okregi, pierścionki i tekst piosenki I allways get what i want  (??) chyba

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

pr

  • gość

#35 2018-01-23 18:46

szukam szukam i nie mogę znaleźć. Piosenka śpiewana przez kobietę(feat jakiś czarny raper chyba), refren brzmi I wanna feel your love. Byłam pewna, że to jej tytuł, ale niestety nie...nigdzie nie mogę znaleźć, bardzo proszę o pomoc.

Ostatnio edytowany przez Guest (2018-01-23 18:48)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

daisy

  • gość

#36 2018-01-28 16:52

witam szukam piosenki z cityfit na poczatku klipu babka ma na dłoni planetę Wenus ogólni ciężki bit i wstawka skrzypiec

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Iweta

  • gość

#37 2018-02-11 14:50

Hejka a ja szukam takiej piosenki nie znam slow 😉 spiewa murzynka czy mulatka dosc grubym glosem. Wydaje mi sie ze to jest stara piosenka zmiksowana z jakims remixem dosc szybkim. Teledysk.... tancza twerk na ulicy. Murzyn sciaga koszulke itp hahah. Kto zna tytul 😃? P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#38 2018-02-11 15:42

@Marek Krotoszewski, Mielec
Nie opcji zakładania nowych działów przez użytkowników.
Możesz założyć nowy temat i z tego, co widzę, odpowiedni będzie dział: "Dyskusje/Muzyka", bo mam nadzieję (a nie widać tego w Twoim poście), że chodzi o tematy muzyczne.
http://muzykazreklam.pl/forum-muzyka

Moto-ogłoszenia to w ogóle nie to forum, więc taki temat odpada.

A to pytanie o muzykę na końcu posta dotyczy na pewno utworu słyszanego w CityFit?
Bo jeśli nie, proszę założyć osobny temat: http://muzykazreklam.pl/forum-jaka-to-piosenka

W razie braku odpowiedzi usunę twój post.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

daisy

  • gość

#39 2018-02-18 16:03

POSZUKUJA PIOSENKI Z CITY FIT KLIP NA POCZĄTKU KOBIET TRZYMA W DŁONI PLANETĘ WENUS
POTEM JEST WSTAWKA SKRZYPIEC CAŁOŚĆ W GALAKTYCE

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Krzysztof

  • gość

#40 2018-02-24 20:38

Szukam piosenki gdzie jeden grubszy ziomek z brodą (chyba czarny) tańczy i uczy tego innego ziomka. Nie znam słów, ale w refrenie jest chyba takie wysokie aaaaaa

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►