♫ Poszukuję ciężkiego do rozpoznania, starego teledysku

Tord

  • gość

#1 2016-11-12 19:23

Teledysk jest już stary ( 15 lat na pewno ), ale podejrzewam, że mógł być z lat 90 lub nawet 80. Poszukuję już tego teledysku wiele lat, więc na pewno nie jest to nic znanego. Niektórzy proponowali, że może to Madonna, Sinéad O'Connor albo Pharao, ale nic z tych rzeczy. Pamiętam niestety niewiele. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła kobieta, niczym lalka z dużą ilością kolczyków w uszach i w nosie. Była bez ubrań a z jej ciała " wychodziły " jakieś ozdobne złote pręty lub kolce ( nie wiem jak to nazwać ) i robiła różne pozy.  Z tego co pamiętam to pojawiała się po lewej stronie teledysku :P. Gdy byłem mały i patrzyłem na ten teledysk to się go bałem :). No nic......próbuję dalej, może ktoś będzie wiedział :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#2 2016-11-12 19:32

Ktoś tu kiedyś szukał teledysku na podstawie jednego kadru z niego, właśnie z łysą kobietą z kolczykami.
Co prawda nic z niej nie wychodzi, ale może to tego szukasz, bo teledysk taki raczej obrzydliwy:
Boy George - Funtime


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#3 2016-11-12 20:21

Niestety to nie jest ta piosenka. Tam jest za dużo osób. W tej której ja szukam była jedna ta łysa kobieta. Ale dziękuję za odpowiedź :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martin_k

martin_k+42

#4 2016-11-14 21:19

Tord :

Teledysk jest już stary ( 15 lat na pewno ), ale podejrzewam, że mógł być z lat 90 lub nawet 80. Poszukuję już tego teledysku wiele lat, więc na pewno nie jest to nic znanego. Niektórzy proponowali, że może to Madonna, Sinéad O'Connor albo Pharao, ale nic z tych rzeczy. Pamiętam niestety niewiele. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła kobieta, niczym lalka z dużą ilością kolczyków w uszach i w nosie. Była bez ubrań a z jej ciała " wychodziły " jakieś ozdobne złote pręty lub kolce ( nie wiem jak to nazwać ) i robiła różne pozy.  Z tego co pamiętam to pojawiała się po lewej stronie teledysku :P. Gdy byłem mały i patrzyłem na ten teledysk to się go bałem :). No nic......próbuję dalej, może ktoś będzie wiedział :)

Björk - Hunter ???


https://linktr.ee/marcin_ksh
utwory do identyfikacji
ch0mikuj.pl/mp3-ID/
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#5 2016-11-15 13:25

Niee.... Bjork też to nie jest :(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tnn

  • gość

#6 2017-02-08 23:54

Odświeżam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#7 2017-04-13 16:20

Odświeżam. Co by tu jeszcze dodać... Ten teledysk którego szukam był kolorowy, a piosenka była śpiewana chyba po angielsku i nie był to żaden rap, hip hop albo rock. Ale ciężko to odnaleźć

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#8 2017-06-08 13:35

Odświeżam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#9 2017-08-12 22:16

Odświeżam. Pomalutku dużo tych " odświeżeń " się robi, tak więc wątpię, by komuś chciało się to jeszcze czytać, ale tak mi zależy, by to odnaleźć, że po prostu muszę próbować. Bałagan się tu zrobił :P, dlatego wyślę jeszcze raz opis tego, co wiem na temat tego teledysku, żeby wszystko zebrać do kupy. Tak więc :

Teledysk jest już stary, może nawet z lat 80, ale podejrzewam że raczej z 90. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem. No nic.... próbuję dalej :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Waldek

  • +10
  • użytkownik
  • Wiadomości: 28

#10 2017-08-13 01:59

To jest taki stary klip z mtv na pewno a dokladnie z programu mtv chillout zone, ale nie pamiętam tytułu, polecam sprawdzic w archiwum tutaj:
http://www.mtv-chilloutzone.com/playlistarchive.htm
Wydaje mi sie że byl w 2001 albo wczesniej. Są na youtube playlisty z tego programu i gdzieś tam chyba ten teledysk własnie widziałem, jak znajde to dam link

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#11 2017-08-13 11:33

Chillout zone ze stronki, którą podałeś już dawno całą przejrzałem :) i jak na razie tego nie znalazłem. Całkiem prawdopodobne, że coś przeoczyłem, ale sam już nie wiem. Playlisty z youtube ( a jest ich dużo ) tez już przejrzałem. Ale po Twojej wypowiedzi pojawiła się nadzieja :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#12 2017-08-13 20:17

Waldek :

To jest taki stary klip z mtv na pewno a dokladnie z programu mtv chillout zone, ale nie pamiętam tytułu, polecam sprawdzic w archiwum tutaj:
http://www.mtv-chilloutzone.com/playlistarchive.htm
Wydaje mi sie że byl w 2001 albo wczesniej. Są na youtube playlisty z tego programu i gdzieś tam chyba ten teledysk własnie widziałem, jak znajde to dam link

Znalazłem dzisiaj playlistę gdzie jest tych chilloutów 944

Przejrzałem ją na szybko ( wiem mniej więcej czego szukać ) i dalej nic :(. Tak więc mam nadzieję Waldku, że znajdziesz ten link i podeślesz :)

Ostatnio edytowany przez Guest (2017-08-13 20:18)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Waldek

  • +10
  • użytkownik
  • Wiadomości: 28

#13 2017-08-17 19:50

Przeszukałem dużo utworów na youtube z lat 90 i nie moge znaleźć tego klipu a widziałem go raz na mtv około 2001 roku to był taki psychodeliczny bardziej coś z muzyki elektroniczej, w archiwum mtv chillout zone nie ma nic co by pasowało. Możliwe że był to tylko jakiś przerywnik w jednym z programów.

podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty.

Ilustracja :-)
https://drive.google.com/open?id=0B7tbNa6TolnObGhwUVpRazJvY3M
https://drive.google.com/open?id=0B7tbNa6TolnOcUY3c0JpNjBHQ2s

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#14 2017-08-17 21:56

No nic...fajnie, że szukałeś. Mam nadzieję, że kiedyś się to znajdzie :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#15 2017-09-23 13:25

Odświeżam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#16 2017-10-28 14:08

Odświeżam

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#17 2018-02-17 22:23

Z wielką boleścią znów muszę odświeżyć i poprosić o pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#18 2018-05-23 17:57

Odświeżam :(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#19 2018-06-16 20:50

Postanowiłem posunąć moje poszukiwania na wyższy poziom :) Poniżej podam link to opisu tego teledysku którego tak długo szukam. Nudne to jak flaki z olejem ale chętnych proszę o przeczytanie. Może znajdzie się w końcu osoba która ten teledysk skojarzy :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4579

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 821

#20 2018-06-16 21:41

A internetową bazę teledysków (np wg daty wydania) już przejrzałeś?
https://imvdb.com/calendar


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie
Następna strona ►►