UWAGA!
Minęło 2088 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Goniec / Курьер (1986)

  • Strona:
  • 1

DawidoVader25

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 16

#1 2014-12-29 17:43

Witam!!!
Jak zwykle przy oglądaniu filmów niszowych dałem się złapać na muzykę. Ten kawałek ciągle chodzi mi po głowie, ponieważ wydaje mi się znajomy. Dam sobie rękę uciąć że to jakiś popularny utwór. Tym bardziej że słuchając go stoją mi przed oczyma ukochane lata 80, więc musiałem go gdzieś jeszcze słyszeć. Daje linka, utwór zaczyna się od 0.27 sec. Swoją drogą film niezwykły i ciekawy. Trudno go obejrzeć poza TV bo na internecie go nima. Tak więc proszę o pomoc i z góry dziękuje, Dawid;) 

EDIT: Widzę że wielki i potężny Mosfilm się do filmiku dobrał. No nic, jedyna niedogodność to kliknięcie "Obejrzyj na YouTube";)



EDIT 2: Panowie (i panie ;) ) to może choć coś podobnego do tego utworu? Chociaż nazwa gatunku i jeden podobny kawałek, bo zwariuje! Wydaje mi się że znalazłem coś podobnego gatunkowo (syntezatory) lecz jest to nowoczesny utwór i nie tak subtelny jak tamten z pierwszego filmiku

<---- Dla mnie gatunek podobny.

Ostatnio edytowany przez DawidoVader25 (2014-12-30 10:38)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

DawidoVader25

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 16

#2 2015-01-02 23:10

Odświeżam ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

DawidoVader25

  • +2
  • użytkownik
  • Wiadomości: 16

#3 2015-02-16 16:45

Może ktoś jednak coś? Błagam bo mi spokoju nie daje, chociaż gatunek podobny albo coś w podobnych klimatach:(



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Jacul

  • gość

#4 2018-08-22 11:49

Eduard Artemyev - Courier
Jak szukasz czegoś podobnego, to muzyka elektroniczna z lat 80tych - ZSRR, Marek Biliński...

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1