♫ Piosenki z CityFit

pulpet

  • gość

#41 2018-03-18 23:51

@daisy
Grimes ft. Janelle Monáe - Venus Fly



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Oloolo

  • gość

#42 2018-03-23 12:42

Moi drodzy,
Muzyka bardziej klubowa w której wszyscy są ubrani na czarno i energicznie tańczą w „pokoju/studiu” Coś ala breakdance, ale nie do końca.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

PF

  • gość

#43 2018-06-09 23:27

PM2 :

Szukam twórcy i tytuł muzyki prawdopodobnie electro na podstawie teledysku.

Motywem przewodnim teledysku jest animacja z galaktyką, plateną na której następuje erupcja wulkanu.

Teledysk puszczany jest obecnie w CityFit, więc prawdopodobnie jest z 2017 roku.

Może chodzi o Afrojack i David Guetta- Another life? 😀



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Patison

  • gość

#44 2018-06-13 13:48

Hej
Szukam nuty z Cityfit
Walczę już tydzień. Jak jestem na treningu to poluję z SHAZAM'em  :-) póki nie znajdę to może ktoś skojarzy.
Piszę co zapamiętałem:
Gatunek: klubowa
Teledysk: tańczą w nim dziewczyny przebrane za policjantki,  w tle amerykańska flaga momentami.
Jest tam sauna, dziewczyna bierze prysznic, pod koniec gość w ręczniku na czworakach sobie idzie wśród dziewczyn.
Refren śpiewa dziewczyna i chyba i'm going crazy tam się przewija...
Tyle kojarzę  :-(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

martaf

  • gość

#45 2018-07-07 22:10

Szukam piosenki, która często leci na siłowniach, jednak ostatnio nie mogę na nią trafić na treningu ;(
Z tego, co pamiętam jest dość energiczna, śpiewa meżczyzna i chyba też kobieta. Mężczyzna śpiewa "and we can/can't say no" czy coś takiego. Bardzo proszę o odpowiedź ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kamil1357

  • gość

#46 2018-07-24 22:01

Siemanko ja szukam nuty z cityfit Wrocławia babeczka śpiewa cos tam helo helo i nie mogę tego znaleść ;)plis pomoc

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

T.

  • gość

#47 2018-09-05 12:36

Hej. Szukam utworu, w którym na teledysku śpiewa gruby facet z wąsem i dużych okularach w futrze. Numer średni jak dla mnie, w różowych kolorach, ale typek to sobowtór mojego znajomego i chciałbym mu podesłać gratulując kariery muzycznej. Ktoś coś? Z góry dzięki.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Robertx

  • gość

#48 2018-09-23 10:31

Cześć, szukam teledysku, gdzie koleś chodzi w masce skrzyżowanej z czaski i kuli dyskotekowej, na pewno w refrenie jest "and I can't tell if it's heaven or hell" odkąd usłyszałem próbuje ją złapać na shazama ale może tu będzie szybciej

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Kiarrra

  • gość

#49 2019-01-02 00:05

Hej. Czy zna ktoś tytuł piosenki. W teledysku są animowane postacie m.in osiołek, kobieta i mężczyzna.Mężczyzna jedzie autem.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mari

  • gość

#50 2019-01-05 17:48

kojarzycie może teledysk, z dziewczynami tańczącymi, zgrabne ruchy, jedna z nich po prawej stronie bodajże byłą w żóltych obcislych spodenkach ?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dccc

  • gość

#51 2019-02-12 22:46

Hj
Szukamiosenki w stylu dance bardzo kolorowy teledysk. Prawdopodbnie murzynka spiewa pomalowana albo graficznie podkreslona

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Dawid83

  • gość

#52 2019-02-13 22:43

Hej.
Poszukuje piosenki śpiewanej przez kobietę.Refren zaczyna się od słow "Every minute, every hour", bodajże.Nigdzie nie mogę tego namierzyć.Po słowach też ciężko.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Anetaa4

  • gość

#53 2019-03-12 13:47

Udało się znaleźć? Też szukam. W refrenie leci chyba "what you do to me"

blondina89 :

Hej, szukam piosenki - azjatycki wokalista i wszyscy bohaterzy teledysku są azjatami. Na początku teledysku śpiewają "chińskie" dzieci - sam teledysk jest dość "zakręcony" są m.in sceny jak zabijają ochroniarza, jakiś "groźny Pan" chwyta recepcjonistkę za rękę i jej grozi. Będę wdzięczna za pomoc!

Druga piosenka, którą szukam, to chyba 5 dziewczyn, ustawione w V tańczą i śpiewają "we have to move on" a w refrenie "we singing uuuuuuuuuuuuuuuuuu"

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mateszu

  • gość

#54 2019-03-16 03:57

Szukam piosenki raczej muzyka klubowa, nie pamiętam czy pojawiają się tam słowa. Teledysk z motywem surfowania, skakania do wody. Ostatnio trafiłem na blend KJN "to nie może być przypadek" i tam jest użyty sampel z tego kawałka.

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-03-16 03:57)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

.introvert

  • gość

#55 2019-06-01 01:10

Szukam nazwy jednej piosenki, wiem tylko, że w teledysku pojawia się wyraźnie, dużymi literami napisane słowo MAYDAY. Przeszukałem dokładnie YT i Google, ale bez rezultatu. Może ktoś będzie wiedział.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

rbrt

  • gość

#56 2019-09-23 13:03

Robertx :

Cześć, szukam teledysku, gdzie koleś chodzi w masce skrzyżowanej z czaski i kuli dyskotekowej, na pewno w refrenie jest "and I can't tell if it's heaven or hell" odkąd usłyszałem próbuje ją złapać na shazama ale może tu będzie szybciej

Ramona Flowers - Dirty World?

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Makdabul

  • gość

#57 2020-01-20 23:00

Cześć, nie mogę sobie za nic przypomnieć piosenki z cityfit z lat ok. '17-'18. Teledysk piosenki w stylu raczej czarno-białym. Wokalista siedzi, nosi kapelusz. Piosenka z tych spokojniejszych. W głowie mam słowa refrenu "I can change (albo take/make lub nawet wait.. dosc podobnie brzmiące słowa) ..." oraz "... what i want."

Edit: znalezione, "When I find my love" - Stelartonic

Ostatnio edytowany przez Guest (2020-01-21 01:46)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Mati232

  • gość

#58 2020-03-02 19:17

Cześć, kojarzy ktoś taką piosenkę, że gościu chodzi w niebieskawym dresie przez cały teledysk, tańczy ,  w refrenie są jakieś słowa "rocka" (chyba) powtarzane ciągle i w pewnym zdaniu mówi bodajże "And I never say the same " .

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Wera1234

  • gość

#59 2023-04-24 19:03

Mam pytanie juz któryś raz słyszę fajna piosenkę teledysk wygląda tak że czarny facet  broda kreci sie na kole i ini maja na sobie kaptury bardzo rytmiczna j spoko.jednak ciężko znaleźć po słowach

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie