UWAGA!
Minęło 1931 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Piosenka wyborcza PSL :)

  • Strona:
  • 1

surykatka

surykatka+1

  • nowy
  • Wiadomości: 9

#1 2011-09-28 17:27

Spot - też reklama, więc dział dobry mam nadzieję :D

Tyle co zdołałam ustalić to tytuł... "Człowiek jest najważniejszy". Ale zastanawiam się kto to śpiewa. No bo ktoś musi :cool:  przekopałam internet wzdłuż i wszerz i nadal nie wiem :D była taka opcja, że Enej - no w sumie podobne rytmy, głos minimalnie zbliżony, aaaaale czy Enej porywałby się na takie piosnki wyborcze? :rolleyes: Nieeeeeeee..... :D

Ktokolwiek słyszał? Ktokolwiek wie? :D



Liczę na odpowiedź :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Oggy

  • +1
  • użytkownik
  • Wiadomości: 24

#2 2011-09-29 11:19

Moim zdaniem dobrali jakiś zdolnych posłów którzy umieją grać i śpiewać, żeby sklecili takie coś, nie zapominaj, że to jest piosenka pisana specjalnie pod wybory i nikt jej raczej nie będzie słuchał ot tak po prostu... no chyba, że dla samej muzyki... jedynie chyba profesjonalną ekipę filmową zatrudnili, żeby jakoś to wyglądało na teledysku :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

surykatka

surykatka+1

  • nowy
  • Wiadomości: 9

#3 2011-09-29 18:09

No właśnie ja mam zamiar jej słuchać "ot tak po prostu"^^



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Oggy

  • +1
  • użytkownik
  • Wiadomości: 24

#4 2011-09-29 18:15

Zapytaj się PSLu na ich stronie jest mail kontaktowy no i dodaj, że jak nie napiszą to na nich nie zagłosujesz :D

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

surykatka

surykatka+1

  • nowy
  • Wiadomości: 9

#5 2011-09-30 10:23

Hahaha bo jeden głos im zrobi różnicę :D (zakładając, że nie skłamię :P)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Poland1020

  • gość

#6 2018-12-15 14:18

Sprawdziłem i jednak to jest Enej - można to po chórku poznać. Dla zmyłki tym razem śpiewa chyba Mynio a nie Lolek.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1