UWAGA!
Minęło 1933 dni od ostatniej odpowiedzi w tym temacie. Może być już ciut przeterminowany ;)

♫ Hip-hopowa piosenka. Trzech raperów. Dziewczyna w "chórkach".

  • Strona:
  • 1

Ernest

  • gość

#1 2018-12-13 00:47

Cześć. Szukam hip-hopowej piosenki, którą słyszałem kiedyś na YT. Było to już dość dawno - raczej mówimy tu o latach niż miesiącach. Musiała to być piosenka bardzo wtedy popularna, bo pamiętam, że wyświetlała mi się w jakichś propozycjach, rekomendacjach, czy co tam jest na YT, no i ją za którymś razem odsłuchałem. Teraz, mimo tego, że hip-hopu nie słucham w ogóle, chciałbym tę piosenkę odnaleźć. To była polska piosenka wykonywana przez trzech raperów. W refrenie jakaś dziewczyna robiła coś w stylu chórku. Pamiętam, że w teledysku kolejni raperzy śpiewali swoje zwrotki idąc ulicami/osiedlami jakiegoś miasta i na końcu wszyscy się spotkali, gromadząc wokół siebie sporą grupę przyjaciół. Wydaje mi się też, że na początku tego teledysku wyświetlane było logo sklepu urbancity.pl jako producenta, choć mogę się mylić.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Ernest

  • gość

#2 2019-01-03 17:51

Sam przypadkiem znalazłem tę piosenkę. Chodziło mi o "Polską Wersję" (to chyba tytuł) - 3J (Jestem Jaki Jestem) feat. Nizioł prod. Choina (

).

Teledysk opublikowany prawie równo 3 lata temu. Z perspektywy tych 3 lat, stwierdzam, że nie warto było tego w ogóle szukać...

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4581

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 833

#3 2019-01-03 17:58

Oj tam, może komuś się przyda. ;)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.


Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Ernest

  • gość

#4 2019-01-03 23:39

Może i tak. Temat w każdym razie do zamknięcia.

Tylko Nick Cave & The Bad Seeds!!! ;)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
  • Strona:
  • 1