♫ Poszukuję ciężkiego do rozpoznania, starego teledysku

Tord

  • gość

#21 2018-06-16 22:15

Tak. I to już baardzo dawno temu. I nic. Na prawdę nie mam już pomysłu jakie słowa wpisywać w internet by wyskoczyły mi teledyski których jeszcze NIE przejrzałem. Najgorsze jest to, że lata temu, chyba w 2007 natrafiłem na ten teledysk, tylko głupi sobie go nie zapisałem. A teraz mi to siedzi w głowie.



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#22 2018-06-16 23:02

Można by spróbować skontaktować się z tą Polly Fey, by podała w jakich teledyskach wystąpiła.

Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#23 2018-06-16 23:17

HA. Już próbowałem się nią kontaktować na facebooku ( bo tam jest ) ale mi nie odpisała. I tu pojawia się kolejny problem. Nie wiem, czy ona NIE chce mi odpisać ( bo trzeba przyznać jest to trochę dziwna sprawa ), czy po prostu moja wiadomość do niej nie dociera, bo nie jest moim znajomym na facebooku i w dodatku mieszka w innym państwie. Czytałem gdzieś, że facebook utrudnia kontaktowanie się z osobami które nie są  naszymi znajomymi na facebooku. Ale pomysł zarąbisty. Jeżeli by się udało, to można by było śmiało powiedzieć, że internet to jednak potęga :)



Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

konrad509

konrad509+1348

#24 2018-06-17 12:09

No podobno tak jest, że jak ktoś nie jest Twoim znajomym na fb i wysyła Ci PW, to nie dostajesz powiadomienia. Więc mogła po prostu nie zauważyć Twojej wiadomości. Albo po prostu Cię zignorowała :lol:

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#25 2018-06-17 12:21

To będę próbować jeszcze raz. Życie :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

tofic1989

tofic1989+307

#26 2018-06-17 13:56

Tord :

To będę próbować jeszcze raz. Życie :P

jak klikasz na FB w messenger, po lewej u góry jest taki trybik ustawienia, kliknij inne, bo wiadomości od nieznajomych tam trafiają.

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 829

#27 2018-06-17 14:12

@tofic1989

Ale to chyba chodzi o to, że odbiorczyni nie przeczytała wiadomości.
Albo przeczytała, tylko po prostu nie odpisuje. :/


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#28 2018-06-17 15:11

Hehe. Z tą Polly Fey to będę jeszcze próbować się kontaktować. Jeżeli będzie jakiś progres to od razu was powiadomię ( chodź wątpię ).

Dla odwiedzających ten wątek powtarzam pytanie:

Czy znacie jakiś teledysk który jest zgodny z tym opisem :

Ostatnio edytowany przez Guest (2018-06-17 15:14)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#29 2018-09-12 22:49

Odświeżam i powtarzam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku, który jest opisany na tej stronce :)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#30 2018-12-12 21:06

Niestety kochani ale muszę odświeżyć :( hehe. Poniżej podam znów opis teledysku, którego to tyle lat szukam i linka na youtube do opisu  :) Chętnych proszę o przeczytanie, może znajdzie się w końcu ten nadczłowiek i będzie wiedział co to jest :P

Teledysk jest już stary, może nawet z lat 80, ale podejrzewam że raczej z 90. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#31 2019-01-08 23:27

Witajcie znów na moim wątku, w którym staram się rozwiązać mój problem " pierwszego świata " :P Dramatu ciąg dalszy hehe :P

Wciąż poszukuję teledysku którego opis znajduję się powyżej. Jak już dawniej ustaliłem tą łysą, szczupłą jakby lalkę ( mój opis powyżej ) wciela się Polly Fey.

Ta kobieta pojawia się też w innych teledyskach Np:

--3 O matic- Success


--3 O matic- All I want is you


--Holly Johnson- Children


--Boy George - Funtime


--SNAP! - The Power (1996 Version)



To są teledyski które udało mi się odnaleźć, pewnie jest ich więcej, ale już na prawdę nie mam pomysłu jak tego szukać na youtube :(

Wszystkie te teledyski są w lat 1994- 1996 więc podejrzewam, że ten którego ja szukam też będzie gdzieś w tym przedziale. Z góry dziękuję chociażby za przeczytanie tych wypocin :P

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 829

#32 2019-01-09 16:44

Noo, ja czytam, czytam, bo sama jestem ciekawa, co to może być.
No i podziwiam wytrwałość. :)


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 1Tak 0Nie

Tord

  • gość

#33 2019-01-09 23:47

Oooo dziękuję. Miło się czyta ☺️  ciężko będzie, ale mam nadzieję, że kiedyś się uda ten teledysk odnaleźć ☺️

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#34 2019-01-09 23:47

☺️

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-01-09 23:48)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 829

#35 2019-01-10 09:22

Ja w ogóle nie przyjmuję do wiadomości, że on się nie znajdzie!


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#36 2019-01-10 15:52

Dziękuję za słowa pocieszenia huviretki :)

Ta kobieta lalka ( Polly fey ) pojawia się też tutaj :

Deuce - On the Bible



Jeżeli sobie ten teledysk odtworzycie to w 1:37 w prawym dolnym rogu wam pomacha :P:P

Dla osób które wchodzą na ten wątek pierwszy raz oznajmiam, że opis poszukiwanego teledyski znajduję się nieco wyżej

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#37 2019-02-24 21:54

Noo cześć :( Muszę odświeżyć. Teledysku nie znalazłem i ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk jest już stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1994- 1996. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

A tu jest link youtube do opisu teledysku  :



jest też wersja po angielsku.

Pozostaje mi nic innego jak prosić o pomoć :(

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#38 2019-04-21 20:10

Cześć wszystkim, to znowu ja, Tord :)  Teledysku nie znalazłem, więc ponawiam pytanie. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej:

Teledysk jest już stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1994- 1996. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

A tu jest link youtube do opisu teledysku  :

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

Tord

  • gość

#39 2019-06-07 19:58

Cześć wszystkim. Za pewne już mnie macie dość, no ale muszę próbować dalej :P hehe. Jaki jest tytuł teledysku opisanego poniżej :

Teledysk jest już stary, z lat 90, ale podejrzewam, że z przedziału 1994- 1996. Zapamiętałem tylko, że co jakiś czas podczas trwania teledysku pojawiała się łysa, szczupła, biało- skórna kobieta, niczym duża lalka z dużą ilością kolczyków w uszach. Była bez ubrań, a z jej ciała  "wychodziły" podłużne jakieś ozdobne złote pręty lub kolce (nie wiem jak to nazwać) i robiła różne pozy. Była pokazana od pasa w górę, czasami z profilu i z tego co pamiętam, to nie śpiewała tylko co jakieś czas się pojawiała i robiła to po lewej stronie teledysku. Teledysk był oczywiście kolorowy i jeżeli mnie pamięć nie myli, to kolor tego teledysku był z tendencją na żółty. Piosenka była chyba śpiewana po angielsku i nie był to żaden hip hop, rap ani rock. Ta "kobieta- lalka może nie była straszna, ale gdy byłem mały to się ją bałem :).Nie jestem tych informacji wszystkich pewien, bo minęło już dużo czasu, ale na dzień dzisiejszy tak to pamiętam.

W wyniku moich bardzo długich poszukiwań i przeglądnięciu dziesiątek tysięcy (!) teledysków, prawdopodobnie udało mi się odnaleźć tą kobietę " lalkę ". Nie jestem tego oczywiście pewny, ale jest to chyba Polly Fey- osoba która występowała w dużej ilości teledysków np;
3 0 matic- Success
3 0 matic- All I want is you
Holly Johnson- Legendary Children
Pomimo tej wiedzy i tak nie potrafię tego teledysku znaleźć.

Ten teledysk na pewno należy to grupy takich " pobocznych " teledysków, który kiedyś leciały na vivie i mtv, a teraz prawie nikt o nich nie pamięta. Nie była to Madonna, Sinead O' Connar, Bjork, Pharao i wiele innych, bo po prostu wszystko to już przejrzałem.

Znalazłem fajną stronę na której jest duży zbiór teledysków :
https://www.vob-clip.com

Teledysku przeze mnie poszukiwanego oczywiście nie odnalazłem, ale kilka fajnych nutek tam było :) Np :
B-Tribe- You wont see me cry
Mike Oldfield - Let There Be Light
The Shamen - Make It Mine

Może te piosenki komuś się spodobają i w wyniku tego dzień stanie się piękniejszy hehe :)

Ostatnio edytowany przez Guest (2019-06-07 20:01)

Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie

huviretki

huviretki+4580

  • morderator
  • Miejscowość: Suomi
  • Wiadomości: 30 829

#40 2019-06-07 21:05

Mike Oldfield - Let There Be Light pochodzi z niesamowitej płyty "Songs of Distant Earth", warto posłuchać całości.


Popieram to i to.
Tego nie czytać, broń Boże!
___________________________________________________________________________
Badasses come in small packages.
Oceń wiadomość: 0Tak 0Nie
Następna strona ►►